Opinie o Pulsar K. Bogusz sp.j. w Siedlec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pulsar K. Bogusz sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pulsar K. Bogusz sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pulsar K. Bogusz sp.j. w Siedlec

Agata Nowy wpis

Witam:) Jest oferta dla Specjalisty ds. sprzedaży, czy ktoś z was może mi rozjaśnić jak działa system wynagrodzenia, piszą, że jest uzależnione od wyników, czyli co, pracuje się na samych prowizjach, czy jest gwarantowana podstawa.Też ciekawy temat z tą możliwością rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, na jakie stanowisko można awansować?

Ja się do was odzywam w sprawie pracy na magazynie. Szukają ludzi, piszą o stawce - 23.00 zł brutto+ premii w wysokości 3 zł/godz. brutto. Ta premia est już na start czy po jakimś czasie za wyniki? Bo trochę nie kumam jak to firma rozlicza. Pisza nawet o 280 godzinach, w każdym miesiącu tyle można mieć nadgodzin? Zależy mi na tym głównie, żeby móc sobie dorobić do tej podstawy. O niedzieli też wspominają, jak jest rozliczana?

xyr Nowy wpis

Nie wiem skąd te 280 h ? magazyn nie pracuje w soboty praca od poniedziałku do piątku po 8 h . Nie ma premii od wyników premia jest wliczona od razu do pensji .

@xyr

Ja właśnie tez po wpisach tu szukam tych 280 godzin, czy one były w ogóle opisywane tutaj? To czekaj równe 8 godzin i do domu? Nadgodziny nigdy wam się nie zdarzają? Kto jest odpowiedzialny za układanie roboty i ile osób teraz pracuje, to w miarę stały skład? Szybko się przyzwyczajam a od stycznia pracy będę szukał. Będzie miejsce?

xyr Nowy wpis

Tak równe 8 h i do domu. Na magazynie nie ma nadgodzin , prędzej już produkcja tutaj soboty się zdarzają . Magazynierów jest sporo są różne magazyny , magazyn wysokiego składowania , magazyn produkcji a te są jeszcze podzielone na inne ... skład jest stały rotacji nie ma.

Czy w Pulsar K. Bogusz sp.j. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Nie tam niema zleceń

Bożena

Dziwne, że o jakichś wypowiedzeniach i kryzysie tu piszecie, bo na stronie firmy znalazłam oferty pracy więc już nie wiem co jest prawdą? Szukają Inżyniera do spraw jakości między innymi i oferują atrakcyjne wynagrodzenie. Ktoś się orientuje o jakie kwoty chodzi?

@Bożena

Do biur zawsze były przyjęcia więcej kierowników i dyrektorów niż pracowników

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Instalator instalacji elektrycznych - niskoprądowych w firmie Pulsar K. Bogusz sp.j.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Do zwolnionych

Widzę, że pojawiły się informacje o zwolnieniach w firmie Pulsar. Jeśli są tu osoby w tej, niekorzystnej sytuacji i mieszkają w powiecie wielickim, mamy do zaproponowania projekt "Złap za STER!" (realizowany przez Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT Sp. z o.o.), wspierający osoby zwolnione z pracy za wypowiedzeniem ze strony pracodawcy. Dofinansujemy kursy/ szkolenia dla osób, które zgłoszą się do projektu. Zapraszamy na stronę internetową, aby poznać szczegóły akcji lub zapraszam do kontaktu 12 626 00 95. Nasze biuro mieści się w Krakowie. Zapraszamy! Udział w projekcie jest bezpłatny i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czy pracując w firmie Pulsar K. Bogusz sp.j. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Tak wypowiedzenie

Maria
@On

Super ale co masz na myśli? Warto do nich uderzać czy dać sobie spokój i szukać pracy w innej firmie?

Onna
@Maria

Praca fajna i dobrze płatna ale co z tego. Pracowałam tam parę miesiecy. Przychodzi kryzys i starzy nie do ruszenia bo jedna wielka rodzina + ich (usunięte przez administratora)

@Maria

Daj sobie spokój potrzebuje jak są zlecenia czyli około 3 mc I Ci podziekuje szukaj gdzie indziej

@On

aha.. ale pisała o dobrej kasie, więc chociaż przez kwartał idzie sobie dorobić. wiadomo ile?

@Jolanta

Ale niema przyjęć

Natalia
@Onna

No ale to twój przypadek, skąd myśl że każdy zostanie potraktowany w identyczny sposób? A nie chodziło o to, że po prostu to nie była np. praca dla Ciebie? Nie obraź się, ale tak bywa czasem… a co do tej dobrze płatnej pracy, jest szansa że mi podasz pełną kwotę?

Jakie warunki pracy są w Pulsar K. Bogusz sp.j.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Technik?

Tak samolot podstawia codziennie

Jolanta

Komentarz złoto. ;) A tak już bez żadnych skrajności czy złośliwości coś konkretnego jest tu oferowane?

KN

Na jaki adres email można wysłać swoje CV?

Czesław
@KN

Na stronie formy znalazłem taki adres: kadry@pulsar.pl. Będziesz aplikował? Na jakie stanowisko? Bo ja też chce wysłać CV tylko zastanawiam się czy pensje są na dobrym poziomie.Jakbyś coś wiedział to daj znać.

Jolanta

W jakim sensie podstawiany?

On

(usunięte przez administratora)z Bogusza zwalnia dobrych ludzi a zostawia tłumoków ale na układy niema rady wstyd normalnie robi z ludzi wariatów

Małgorzata
@On

Jak to zwalnia? W trakcie trwającej umowy czy jak? I za co?

@Małgorzata

Tak niestety w (usunięte przez administratora)ma dobrych pracowników

@Małgorzata

Dziś Cie wezwie do biura i powie jutro już nie przychoc szok normalnie

Bożena
@On

A podaje powód tego zwolnienia czy nie?

@Bożena

Brak zleceń tyle co sie tam ludzi przewija to szok

@On

No ale skoro podobno brak to po co się przewijają? To nie powinno być ich po prostu mniej i tyle?

Zielona

Potrzebny kredyt na wypłaty?

Mariuszek Dzieciorób

Firma tragiczna dziś jesteś jutro Cię nie ma! Same (usunięte przez administratora) pracują tylko Ci to wchodzą w (usunięte przez administratora) systemu i strzelają z ucha! Do tego wszyscy nie jak ludzie tylko jak maszyny i jednej drugiemu wilkiem ... świadczy o tym jak tam jest to ze nawet na ich banerze firmowym przy a4 powiesili PRZYJMĘ DO PRACY...

@Mariuszek Dzieciorób

Tak łatwo wylecieć? Jakie macie umowy? Bo jak uop, to przecież obowiązuje jakiś okres wypowiedzenia, prawda?

Czy Pulsar K. Bogusz sp.j. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Janusz produkcji

Tak. W firmie jest praca 3 zmianowa. 8 godzinny wymiar pracy. Pozdrawiam

Łysy

Czasem mam ochotę zrobić krzywdę Krzysiowi, ale potem przypiminam sobie, że brzydzę się go dotknąć

kier

Tak się zastanawiam czemu w tej firmie atmosfera w pracy jest taka ciężka. Czemu człowiek człowiekowi wilkiem. Dlaczego niektórzy uważają się z bogów i traktują innych jak coś gorszego. Skrzywdzeni w dzieciństwie?

Robol
@kier

Bo pan szefuncio ma 15 osób tańszych na twoje miejsce z przebłyskiem geniuszu mądrych wyszkolonych szybkich i wydajnych a nie to co my (haha) i sie ludzie boją się ze ich zwolni . Dlatego sypią się donosy i (usunięte przez administratora)do kierowniów zeby się podlizac i zabezpieczyć swoje tyły .

Ilona
@kier

@kier, czy piszesz o atmosferze wśród współpracowników, czy też raczej na linii pracodawca - pracownik? Chciałabym zachęcić Cię też do podjęcia w swoich wypowiedziach innych aspektów pracy w firmie PULSAR Bogusz Krzysztof - mógłbyś napisać coś więcej o na przykład warunkach oferowanych przez tego pracodawcę?

@Robol

Mają przebłysk geniuszu niemieckich inżynierów i (usunięte przez administratora) z prędkością bolidu F1 ?

Ilona
@kier

@kier, niewiele mi to mówi i innym osobom szukających opinii o pracodawcy PULSAR Bogusz Krzysztof pewnie też nie. Co Twoim zdaniem mogłoby ulec zmianie w tej firmie, aby była bardziej przyjazna zarówno dla swoich obecnych, jak i przyszłych pracowników?

@Ilona

Przede wszystkim badania psychiatryczne dla pracowników 2 razy do roku bo nie wszyscy tam są zdiagnozowani!

Pracuś
@Ilona

Przede wszystkim, szef powinien od czasu do czasu wezwać zwykłego szeregowego pracownika, czy to magazynu, czy tez innego działu i poświecić mu kilka minut ze swojego dnia, który jest niewątpliwie napiety. I wysłuchać co ma taki pracownik do powiedzenia, wydaje mi się ze na każdym dziale znajdzie się osoba, która merytorycznie wyjaśni popierając swoją wypowiedz odpowiednimi argumentami, to czego brakuje jak również to co chciała by zmienić na swoim dziale. Jeśli chodzi o Szefa to świetny facet. Chociaż czasami wydaje mi się ze za bardzo ufa swoim kierownikom i powinien zwrócić uwagę na zwykłego pracownika .

As
@Ilona

Traktuje się ludzi jak zło konieczne A co do warunków pracy nawet premi niema na święta nie mówiąc o listach placach bo ich po prostu niema niewiadomo ile i za co

on
@As

premia świąteczna była

Zuziona
@kier

Bo pracownicy na montażu to wsiury, które oczekują kasy jak w biurach, ale w zamian nic nie oferują. Śrubki każdy może skręcać

Jack

Ile jeszcze wytrzymają na lakierni ? Przecież oni pracują ponad siły wykonczycie ich wszystkich proszę obudźcie się

BOGI

Bogi ma szacunek do wszystkich, których aktualnie potrzebuje:) To jest Szef , trzymamy Targowisko , słuchamy,wiemy ,jesteśmy, Kartkujemy, robotujemy(usunięte przez administratora)

@BOGI

BOGI to chyba PREZES FIRMY, chyba bo sęk w tym ze spółka jawna składa się z Właścicieli i nie ma zarządu (nawet w zawodówce o tym uczą) ... Kompleksy, (usunięte przez administratora) fałsz, autorytaryzm na którym buduje się firmę i zastrasza Pracowników. Czyż nie tak jest ?

Lysy

Teraz to nie firma to zakład karny

Ala
@Lysy

Jeżeli uważasz, że jesteś w firmie nie z własnej woli to po prostu odejdź. Nikt nikogo nie trzyma na siłę, masz lepszą ofertę niż Pulsar w obecnej sytuacji to z niej skorzystaj.

@Ala

Bardzo nieprofesjonalna odpowiedź. Musi się Pani jeszcze dużo nauczyć.

CNC

Jak wygląda praca na cnc? produkcja jednostkowa czy serie ? jakich zarobków mozna sie spodziewac na tym stanowisku?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Pulsar K. Bogusz sp.j.?

odp na pytanie

Mnie pytano czym się zajmowałem i jakie były moje obowiązki we wcześniejszej pracy.

Natalia
@odp na pytanie

Dziękuję za odpowiedź na pytanie o rozmowę rekrutacyjną w Pulsar. A możesz jeszcze powiedzieć, na jakie stanowisko pracy kandydowałeś? I do jakiego działu?

odp na pytanie
@Natalia

Magazynier

Cześć, Czy zanosi się na ponowną rekrutację po zwolnieniach z powodu pandemii?

sobota

Na razie to od września pracujące dniówki w soboty :)

Łysy

Firma zatrudnia obecnie nowycj pracowników produkcyjnych. Wymagane chęci, szybka nauka (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Pulsar K. Bogusz sp.j. - Siedlec

• Jak się pracuje w Pulsar K. Bogusz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Pulsar K. Bogusz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pulsar K. Bogusz sp.j.?

Pulsar K. Bogusz sp.j.
2.7/5 Na podstawie 50 ocen.
  • 150
    32-744 Siedlec