Opinie o P.P.H.U. Marek Makowski w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie P.P.H.U. Marek Makowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie P.P.H.U. Marek Makowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. Marek Makowski w Łódź

Jaki jest wkład kierownictwa Marek Makowski w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Jack

Budowanie dobrych relacji, czyli uciekanie przed odpowiedzialnością i zmniejszeniem konfliktów. W tej firmie nie rządzi właściciel, dyrektor.. Tylko szef magazynu. Śmieszne

@Jack

Jeżeli ten podmiot jest niewiarygodny, fałszywy lub działa na szkodę klientów, proszę napisać, ale prawdę. Nie akceptuję oczerniania firmy i jej pracowników. Wiele mówi się na temat dyrektora, nie zawsze pozytywnie, ale to właściciel firmy decyduje. Skrzywdzeni mogą zawsze skorzystać z drogi sądowej.

@Jack

Nie zgodzę się z tą opinią. Najlepiej jest krytykować, ale jeśli przychodzi się do pracy tylko po to aby przesiedzieć i nie pracować to czego można się spodziewać? Od kilku miesięcy jest dobra atmosfera i w biurze i magazynie. Kierownik magazynu jest specyficzną osobą, ale rozmawia się normalnie.

Karol Nowy wpis

Najlepiej w Praszce łażą jak chcą nikt tego nie pilnuje

Deniro Nowy wpis

Firma o słabej kondycji finansowej. Non stop cięcia. Pracownicy nie są pewni jutra. Z wypłatami bywa ta że raz są raz są z opóźnieniem. Nikomu tego nie życę. PIP musi przyjść i to zweryfikować. Takiej jazdy nie widziałem od lat 90. No ale cóż zrobić takicj firemek jest na pęczki.

Arystokrata Nowy wpis
@Deniro

Co do kondycji finansowej firmy to jej nie znam. O jakiś cięciach nie słyszałem. Pracownicy, którzy działają na szkodę firmy zwierzając się klientom ze swoich urojonych problemów w pracy w innej firmie nie tylko byliby niepewni jutra, tylko po prostu by zostali dyscyplinarnie zwolnieni za to z pracy. Rozumiem, że pan panie Deniro jest właśnie takim klientem, któremu biedni pracownicy się zwierzają, bo taki status pan sobie zaznaczył, choć pisze pan w sposób charakterystyczny dla niezadowolonego z życia i pracy pracownika. Co do wypłat to jak mi ktoś płaci np. 3-go to nie znaczy dla mnie, że mi zapłacił 3 dni później tylko zapłacił mi tydzień wcześniej. Ale co ja się tam znam, pracuje w tej firmie jako magazynier, a nie pracownik umysłowy więc mogę źle rozumieć, źle oceniać sytuacje, jaka tak naprawdę jest w tej firmie. Miłego dnia, przyjemnej pracy w poniedziałek. Pozdrawiam zadowolony z życia i pracy pracownik magazynu.

Danek

Żenada. Pana Starszego z brodą(wózek) już dawno tutaj nie powinno być. "Kierownik" rozładunków. Jeszcze trochę to tu nikt nie będzie chciał przyjeżdżać. Tracić czas?Kto za to zapłaci. AWIZACJE OD 11!!! PRZYJEDZIESZ I TAK CZEKASZ. OMIJAJCIE!!!!!

Procownik Nowy wpis
@Danek

Awizacje są w każdej firmie. Jeśli kierowcy tego nie wiedzą to trzeba uzupełnić wiedzę, że tak się pracuje. 11 godzina widocznie jest potrzebna aby nie było problemu z rozładunkiem tym bardziej, że załadunki są od samego rana. Uważam, że taka informacja jest potrzebna właśnie dlatego aby uniknąć czekania.

Pracuje się dobrze. Jest dużo rzeczy do zrobienie, ale tak jest w każdej pracy więc nie wiem o co chodzi. Jeśli muszę wyjść wcześniej i odebrać dziecko to nie ma problemu. W biurze czas szybko leci dzięki dobrej atmosferze i fajnym osobom. Klienci, którzy do nas dzwonią chwalą naszą firmę za obsługę więc jest ok.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie P.P.H.U. Marek Makowski? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
miesiąc makowski płock

pracowałem tutaj miesiąc i o jeden miesiąc za długo, niektorzy wiecznie niezadowoleni ze swojej pracy (zwlaszca ci co robia tam najmniej) kasa pod stolem 10zl/h, nadgodziny obowiazkowe w postaci premii wliczanej do pensji, kierownik chroni pijaczków na hali, a alkochol leje sie tam litrami a najgorsze jest to ze te pijaki sobie operuja wozkamia widlowymi brak reakcji kierownika zenada po prostu w 9 godzin zarobilem mniej ile w nowej pracy zarabiam w 8 a mowili na hali, ze 'w sezonie' to nawet 10 godzin robią ogólnie nie polecam na plus dziewczyny w biurze i handlowcy ciezka robota mala pensja

makowski plock
@miesiąc makowski płock

jak cos chodzi o plock nie wiem jak w lodzi

@miesiąc makowski płock

Masz może orientację jak zarabia się w biurze, i czy wszyscy mają pensję na tym samym poziomie?

Mar Mak Warszawa ul. Toruńska

Uwaga ta firma i jej właściciele to kombinatorzy . Naciągają klientów na remonty których nie potrafią przeprowadzać i przeprowadzki. Giną rzeczy. Potem szantażują jak prosi się o zwrot.

Bożena
@Mar Mak Warszawa ul. Toruńska

Bardzo dziękuję za Twoją opinię o firmie Makowski, chętnie dowiem się czegoś więcej. Napisałeś, że firma nie potrafi przeprowadzać remontów i przeprowadzek, do tego zarzucasz jej naciąganie klientów - szkoda, że w żaden sposób tego nie uzasadniasz. Podasz konkretny przykład?

Jack
@Bożena

Firma PPHU Makowski nie przeprowadza remontów i przeprowadzek co się Panu pomyliło..

Wojtek

Czyli nowy dyrektor jak narazie się sprawdza ?

Jest nowy Dyrektor, który rozmawia z ludźmi nie tylko w biurze, ale również w magazynie. Pyta o potrzeby ulepszenia pracy. Takich rozmów nie było wcześniej.

Marcel

A wystarczy dobrze wykonywać swoją pracę i nie byłoby powodu do narzekania bo firma jest ok dlatego polecam!

klient Kluczowy

Nikogo z was tak nie oczerni jak przedstawiciel. Jeździła do nas pani przedstawiciel a jak powiedzieliśmy że zrywamy współprace oskarżyła nas o molestowanie. DR. Handlowy oczywiście trzymał jej stronę bezpodstawnie .... Ciekawe jakie relacje są zażyłości między nimi! Nie polecam tej mafii z Łodzi !!!!!!!!!!

Franciszek
@klient Kluczowy

Dlaczego będąc jednym z klientów, zdecydowaliście się zakończyć współpracę z firmą Marek Makowski? Czyżby warunki współpracy przestały być dla Was opłacalne? Jeżeli możesz, to dodaj również, jak zakończyła się sprawa z opisanym przez Ciebie oskarżeniem. Mam nadzieję, że wyjaśniono ją zgodnie z prawdą.

Tytus

(usunięte przez administratora) i prostak, nagminnie wykorzystuje swoja pozycje gnojac pracownikow (w tym ponizajace traktowanie pracownic). Wspomniany wczesniej Wiesiek to ten sam kaliber, powiedziec o takim czlowieku "burak" to nic. Cale szczescie takich dinozaurow byznesu jest coraz mniej.

Agata

Stało się tak nie bez przyczyny. Każdy komentarz, którzy jest niezgodny z regulaminem forum GoWork.pl i/lub polskim prawem może zostać zarchiwizowany. Na forum nie publikujemy pseudonimów oraz danych osobowych umożliwiających identyfikacje osób trzecich. Nawet jeśli są to określenia niejednoznaczne. Zapoznaj się ponownie z regulaminem serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin

były

opinia ostatniego wpisu w pełni prawda , ale praca nie jest ciężka bywają dużo gorsze i cięższe jeżeli chodzi o kierowcę , lepiej niech pan właściciel założy swoim kierowcą GPS i sprawdzi jak go (usunięte przez administratora) na godziny

Agata

@praca z ..., czy zgłaszałeś swoje uwagi do szefostwa jeśli sprzęt w pracy utrudnia wykonywanie obowiązków? Czy w firmie mają szanse zajść jakieś zmiany w najbliższym czasie? Wiadomo coś na ten temat? Pamiętaj także, że oskarżenie oszustwa pisane na forum publicznym to poważny zarzut. Zapoznaj się ponownie z regulaminem forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin

praca z ...

Potwierdzam wszystko powyżej. Lata 80 późny PRL. Sprzęt w katastrofalnym stanie, nie wiadomo czy wsiąść i jechać, czy siąść i płakać. Można kręcić instrukcje dla szkoły "druciarstwa". Atmosfera podobna. Widać po ludziach, że pracują w napięciu i stresie. Oszustwo przy odchodzeniu jest regułą sądząc po wcześniejszych bywalcach. Świat firmy zamknięty do grupy osobistości różnorakiego pokroju pracującej w/g tych samych standardów od 20 lat. Praca jest ciężka, dużo godzin, szarpanie się z 1,400kg paletami, wnoszenie ciężkich worów do sklepów. Nie warto za te pieniądze, szkoda nerwów i zdrowia. Nie polecam.

Agata

Pamiętajcie, że wypowiadacie się na forum publicznym. Nie neguję Waszych doświadczeń ani nie zniechęcam do aktywności jednak warto pamiętać, że tak poważne oskarżenia mogą mieć konsekwencje w świecie realnym. @Tytus, czy możesz powiedzieć coś na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe były dostępne dla pracowników?

ona,ono,oni

Nie polecam,oszust i kretacz jakich mało,kierownik wiesiek-typowy wsiok i debil,ludzie fałszywi i podli,rejestruje na minimum,reszta kasy pod stołem,jak sie chcesz zwolnic oszuka na kase tzn.nie wypłaci ci tego co miał wypłacić pod stołem poza tym za urlop wypłaci kwote na jaką jesteś zarejestrowany a nie kwote umówioną z nim,właściciel niby mgr ale kupiony na górniaku za komuny,prostak i cham,pracownicy nie życzliwi chyba ze bedziesz ciągle stawiał wódke która pije sie w ukryciu w hameraitach i bedziesz czestował papierosami których ciągle nie mają,jeżeli nie zależy ci na przyjemnej atmoswerze i na uczciwie zarobionych pieniądzach w pracy polecam hurtownie przy Pomorskiej 181 w Łodzi.szef szczyci sie długodystansowcami ale sa to sieroty losu lub ludzie którzy zaraz maja emeryture,każdy myślący zaraz z tamtad (usunięte przez administratora) dlatego taka duża i czesta rotacja pracowników

byly
@ona,ono,oni

fakt znam ta firme jeszcze z przed dwoch lat zanim sie szczesliwie zwolnilem takze bez nieprzyjemnej sytuacji oszukania mnie na pieniadze,nie wyplacil mi kasy z tzw.pod stolem tylko tyle ile na kwicie o zarejestrowaniu,pare stowek jestem w plecy,kierownik rzeczywiscie cymboł jak kazdego nazywa lecz sam nim jest i pochodzi z jakiejs wiochy pod łodzią,ten niby magister szef wszystkich traktuje jak zlodzieji a sam nie zachowuje sie lepiej,nie polecam nikomu tej firmy !!!

Gosc

Zatrudniają wszystkich z posradniaka bo dotacje dostają 3mc i wypad atmosfera bardzo chamski ludzie podkopuja dołka pod innymi.Zatrudniając na stanowisko fakturzystki wszystko wykonuje się oprocz podstawowych potrzeb. Chamski jak inni pracownicy

majkel

Pracowałem w tej firmie szef jest w porządku ale nie wie co wyrabia tam dyrektor Rafałek który pracuje tam dzięki jego córce bo sie przyjażnią żeby w czasie przejrzał na oczy

gog

Firma Makowski Płock totalna porażka, a atmosfera tam panująca to brak słów...udają mądrych a na niczym się nie znają...Ręka rękę myje...

Również nie polecam pracowac w Hurtowni Makowski w Płocku. Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałem.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Marek Makowski - Łódź

• Jak się pracuje w P.P.H.U. Marek Makowski?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. Marek Makowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. Marek Makowski?

P.P.H.U. Marek Makowski
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Pomorska 181
    90-236 Łódź