MAKOWSKI MAREK P.P.H.U.

Łódź

Opinie o MAKOWSKI MAREK P.P.H.U.

makocwel 2013-11-28 13:26:00
nikomu nie polecam pracowałem w płocku [usunięte przez moderatora] nie odprowadzają podatku od całej pensji tylko najnizsza krajowa reszta w koperte.pan m [usunięte przez moderatora] handlowców zeby posołacac swoje długi.atmosfera do [usunięte przez moderatora] najlepiej jak by zamieszkał w firmie. a o pani b [usunięte przez moderatora] szkoda gadac brak zielonego pojecia o pracy [usunięte przez moderatora] .omijajcie te firme z daleka szerokim lukiem
gość 2015-07-17 13:56:59
do ręki faktycznie jest minimalna pensja, reszta pod stołem i nigdy nie wiadomo ile się dostanie, bo to tak naprawdę zalezy od humoru właściciela, kasa dużo mniejsza niź u firm konkurencyjnych, atmosfera napięta, lepiej z nikim nie rozmawiać, bo może się zdarzyć, że doniesie, krzywo patrzą, jak się zachoruje, właściciel jest cholerykiem i czesto współpraca z nim odbywa się na zasadzie ubliżania i krzyczenia na pracownika
2435 2016-05-02 23:00:19
Również nie polecam pracowac w Hurtowni Makowski w Płocku. Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałem.
gog 2016-05-20 06:51:45
Firma Makowski Płock totalna porażka, a atmosfera tam panująca to brak słów...udają mądrych a na niczym się nie znają...Ręka rękę myje...
Zostaw swoją opinię o MAKOWSKI MAREK P.P.H.U. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAKOWSKI MAREK P.P.H.U.