"FENSTER AS" Fabryka okien i drzwi Dorota Roguszczak

Działdowo

Opinie o "FENSTER AS" Fabryka okien i drzwi Dorota Roguszczak

Xxx 2016-09-01 15:49
Tragedia! Bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta! brak wiedzy oraz aroganckie podejście dyskwalifikuje firmę!
DorisPisioris 2017-02-19 09:16
Straszny babsztyl szefowa. Jechałem do niej do pracy do Niemiec ponad 800km to Madame nie miała czasu przyjechać i przywitać nowego pracownika. Ludzi traktuje jak przedmioty. Tam w Niemczech miało byc zakwaterowanie na sam początek to mnie po tygodniu skasowali z synalkiem 50 euro:( mieszkanie jak w więzieniu. Pokój do mieszkania nie wiem czy ma 20m i w nim sa: Jakies różne szafy pewnie z Niemieckich wystawek do kazda inna sofa i 3 lóżka piętrowe lawa i komoda pod tv ogolem nie ma gdzie palca włożyć:( Jak jechałem tam do pracy to mówiono mi 10 euro na godzinę na rękę, jak przyjechałem to juz się okazalo ze to brutto o ze mi jednak ,,Szefowa od siedmiu boleści''-jedza zmniejsza z 10 na 8 euro brutto. Ogólnie wyszlo tak ze popracowalem tam 7 dni nie mialem umowy to odliczyli sobie z 550 euro typem mialem zarobić tam kasy za te dni to mi odliczyli za mieszkanie 50 euro i jeszcze co najlepsze odliczyli mi podatek. Za co ja się pytam jak nie mialem umowy?. A jeszcze zeby bylo lepiej jak usłyszeli ze moj brat ma firme transportowa to zażądali sobie faktury VAT za moja prace. To to juz kwalifikowalo na strzala w Mordę. Nie polecę nigdy tej firmy ze względu ze ta stara rumpla ludzi traktuje jak przedmioty. Mogl bym jeszcze opowiadać i opowiadać o tej firmie.
Zostaw swoją opinię o "FENSTER AS" Fabryka okien i drzwi Dorota Roguszczak - Działdowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "FENSTER AS" Fabryka okien i drzwi Dorota Roguszczak