logo Labe i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Jawna

Labe i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Jawna

Kraków

Opinie o Labe i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Jawna

moniaz 2009-05-29 11:26:05
Słowa kojarzące się z Labe i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Jawna (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są wspniali.
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Labe i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Jawna:
Najbardziej nie podobało mi się w Labe i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Jawna:
fiko 2016-04-26 11:44:40
Firma na pewno świadczy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, ale nie tylko, bo zajmuja się różnymi sprawami, a patrząc na ich rankingi skuteczności robią to naparwde dobrze. Nie ma na razie do nich ofert pracy jako radca czy adwokat, ale na wakacje bedą szukac stażsytów.
Zostaw swoją opinię o Labe i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Jawna - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Labe i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Jawna