Opinie o P.U.P. "torem" sp. z o.o. w Wejherowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.U.P. "torem" sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w P.U.P. "torem" sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.U.P. "torem" sp. z o.o. w Wejherowo

Edward Nowy wpis

Ogromne doświadczenie w tym co firma robi, fajna załoga i dobre zarobki , polecam

Jerzy

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego? Ideałów nie ma i każda firma może przechodzić kryzys.

Seb Nowy wpis
@Jerzy

Wieczny kryzys ? Jest to zwiazane z psychika tzw szefa ktory nie szanuje samego siebie i przez to nie ma potrzeb szanowania nikogo obok siebie

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Wejherowo.

Szpiila

Ta firma nie istnieje

Seb Nowy wpis

Ludzie miejcie rozum i w Wejherowie szukajcie innego miejsca niz Torem i jakichkolwiek jej oddzialow

palec Nowy wpis

(usunięte przez administratora). Unikajcie go i jego firmy szerokim łukiem. Do takich ludzi lepiej nie zbliżać się bo to zaraza.

Serwisant

Dość krótka , był potrzebny ktoś nowy bo jak sie okazało potem rotacja jest dość spora w firmie.

o to było napisane w CV ale nie wychodziły poza to co można wyczytać

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Irek

Taka szkoła o jakiej pisze @Monika bardzo dobrze nas zahartuje na trudy życia.

ten sam co wpis wyzej

musze cos jeszce dodac ja nawet tej firmy nie dodaje w CV - generalnie jakis chyba obciach sie przyznac ze tam pracowałem musze sie powiedziec ze moja mama miała kontakt z Wilczyńskim wczesniej i odradzała mi to jak sie dowiedziała ze mam zamiar sie tam zatrudnić pokłóciłem sie z nią bo zwykle nie zgadzałem sie z jej opiniami przestrzegała mnie o tym jaki to jest człowiek zatrudnilem sie hmmm no i sie potwierdziło trzeba byc gorszym od niego zeby mieć radośc z kontaktu z takim człowiekiem

@ten sam co wpis wyzej

W 1999 r. pracowałam dla p. PIOTRA. To byla moja pierwsza powazna praca w zyciu. To była szkoła życia w przenośni i dosłownie !!!

Patrycja

@Szpiila, w Internecie, ani w KRS-ie nie ma żadnych informacji na ten temat. Czy możesz jakoś to potwierdzić? @Wiki, pytasz, bo jesteś zainteresowana pracą w P.U.P. "torem"? A może pracowałaś w tym miejscu? Jak obecnie przedstawia się sytuacja u tego pracodawcy? Zachęcam do dodawania komentarzy!

Wiki

Skąd informacje, że firmy już nie ma???

Szpiila
@Wiki

Bo mieszkam niedaleko i widzę

Patrycja

@ten sam co wpis wyzej możesz powiedzieć coś więcej na ten temat dlaczego nie byłeś zadowolony z tej pracy? Twoja opinia też jest ważna dla osób nowo zatrudniających się jak i dla pracowników firmy P.U.P.

Szpila

Z tego co widzę na oknach tych pomieszczeń, które były biurem tej firmy od kilku dobrych miesięcy wisi szyld "do wynajęcia" - w sumie to dobrze bo kto by wytrzymał w takich warunkach i w takim systemie pracy .... :) pozdrawiam!

torem hahaha
@Szpila

prawda prawda :) dobrze moze byc nawet w ciemnym pokoiku z kims kogo sie lubi a kiepsko w palacu z kims kogo nie mozesz znieść

er

@kik jak to kazda praca..ma plusy i minusy jednak widze ze wypłacalnosc i mozliwosc zdobycia doswaiscznia tak jak napisales to są..to wazne ciekaw tez jestem jak wyglada sprawa wynagrodzenia no i atmosfery

kik

I należy zapamiętać że : - wina zawsze jest Twoja i Ty wszystko robisz źle. - każda poprzednia pracownica to DZIUMDZIA, która nic nie robiła i była głupia. - "pracujesz w instytucji charytatywnej" - codziennie słyszysz że nie ma problemu z znalezieniem osoby na Twoje stanowisko i możesz stracić pracę.

kik

Plusy: wypłacalność, możliwość zdobycia doświadczenia. Minusy : brak szacunku, telefony o każdej porze, wszystko na głowie , zbyt duża presja. (usunięte przez administratora) Praca dla wytrwałych(usunięte przez administratora) Życzę powodzenia każdej osobie pracującej w tej firmie! Oceniam na 3/10

Krzysztof

Witam wszystkich! Od czasu do czasu wchodzę na tę stronę aby dowiedzieć się co u Wilczyńskiego słychać. Imienia nie można podać , bo inne ma w dowodzie a innym się posługuje. Współpracowałem z tym panem od 09.2011 do 04.2012. Sam osobiście byłem świadkiem , jak logował się ze swoimi kochankami , ( dla wrażliwszych - sekretarkami ) i wypisywał te "Dobre" opinie o Toremie. Takie osoby jak Dawid , Karolina M , Elka czy Hipo , to też on!!! Nie ważne , czy osobiście , czy przez kochankę - wszystkie pozytywne lub nie krytykujące komentarze to jego sprawa.!!!! Dla bardziej inteligentnych - jeżeli 95% opinii jest bardzo krytyczna - to resztę sobie dopowiedzcie!! P.S. Pozdrawiam wszystkich , którzy nie wierzą w 95% opinii i twierdzą , że jest ok.

hipo - co do opóźnień - odpisałeś na komentarz sprzed roku ;)

Karolina M.

Witam, nie spotkałam się w niczym nadwzwyczajnym w firmie, z tego co piszecie to jest katastrofa, lecz moja kariera w tej firmie tak nie wyglądała. Gdyby nie propozycja pracy w anglii pewnie pracowała bym w Toremie do dzis...

Dawid

Nie przesadzajcie naprawdę, jak by było tak jak mówicie firma by dawno upadła... pracowałem w tej firmię ok pół roku, z wyplatami nie było problemu moze tak jak kolezanka napisala czasami trzeba bylo sie przypomniec i tyle. Szef był wymagajacy to prawda ale jaki szef nie jest?. Uwazajcie co chcecie ja tam dobrze wspominam czasy toremu.

nnad

Wydaje mi się, że tobie się po prostu czytać nie chce. Konkurencja?? Właściciel tej firmy sam sobie jest konkurencją więc tutaj piszą TYLKO osoby, które miały do czynienia z tym panem. Poczytaj informacje wyżej, bo mnie się nie chce co chwile pisać o tym samym. Chcesz spróbować sił? Zatrudnij się. O ile ten Pan jeszcze żyje.

Krzysztof

Jak wszyscy piszą to samo , a Tobie brakuje konkretów to zatrudnij się tam. Będziesz wtedy wiedzieć wszystko - razem z konkretami i przekażesz innym.

nnad

Nie polecam, osoby które chwała chyba zawsze trafiały na gorszych pracodawców Aten Pan to naprawdę prostak jest.

Zostaw merytoryczną opinię o P.U.P. "torem" sp. z o.o. - Wejherowo

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.U.P. "torem" sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w P.U.P. "torem" sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.U.P. "torem" sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 74 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
P.U.P. "torem" sp. z o.o.