Opinie o Rahmer Zaitarbeit w Norymberga

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rahmer Zaitarbeit. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rahmer Zaitarbeit o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rahmer Zaitarbeit w Norymberga

Damian Nowy wpis

Witam. Czy ktoś kto pracuje mógłby napisać jak się pracuje w Kaufland? Jak działa system voice picku , czy się nie zacina itd. Czy jest dużo zamówień ?

Mariusz

Mobbing w tej pracy pieniądze gowniane , traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) to dzieje się w Norymberdze na piernikach

Dani
@Mariusz

Właśnie się tam wybieram. Nie spotkałem ani jednej złej opinii na temat agencji wręcz przeciwnie. Każdy chwali i wszystko cudownie. Naprawdę jest tak źle?? Pozdrawiam.

Dani Nowy wpis
@Mariusz

Proszę o odpowiedź.

Izabela Nowy wpis
@Dani

A te dobre opinie to gdzie udało Ci się spotkać? Bo jak czytam te z forum o się zastanawiam...

Dani Nowy wpis
@Izabela

No właśnie tutaj ale to było ogólnie o tej agencji i pracy przez Kirsch. Nikt na nic nigdzie nie narzekał kasa ok, warunki super i w ogóle...

Pracowałem

Nie polecam najgorszemu wrogowi! Pieniądze gorsze niż w nie jednej polskiej firmie. Strata czasu i nerwów. Warunki mieszkaniowe gorsze niż w wojsku. Normalnie tragedia!!!

Zibi

Może ktoś słyszał czy firma potrzebuje nowych ludzi, jak z zarobkami i ogólnie czy warto?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Rahmer Zaitarbeit? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Technik Utrzymania Ruchu
Moonwork Marcin Marciniak
logo firmy Kierowca C+E, system 2/2, Plandeka z wózkiem widłowym lub zestaw HDS
Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
logo firmy MECHANIK PRZEMYSŁOWY (m/z)
KÖNIG SE & Co KG
logo firmy Stolarz - Ćieśla - niemiecka umowa
Pośrednictwo Pracy Soberka
hahaha

Rozpoczał się poczatek roku i znowu zaczynamy burze z ta firma. P. Sowisz lepiej znany jako "banan" podobno chce w sadzie udowodnic swoja racje. To ze jest on id**ta wie kazdy. Ze robic mu sie nie chce tez wie kazdy. Teraz idzie do sadu bo kaufland ma w planach przejac ludzi z loco i chlopak sie zdziwil ze go nie chca. Nie chca bo i tak w robocie c**ja robiłeś. Jedyne co znasz to droge do Wyszynskiego. Karma wraca ty leniu . P. Baranski zrobil to samo. Podobno pozwal loco. Co zle ci w firmie bylo? To po cholere twoja dziewczyna N. Pisula ktora na codzien pracuje w Easy miala minijoba w loco? Panowie smiejemy sie z was!

Tomuś
@hahaha

Dobre !!! !!! !!! Z tym sie zgodze tylko ze znam starych banana i maja tyle siana ze to masakra bardzo dużo nieruchomości za jego adwokatów starzy zapłacili wzieli mu pełnomocnika HeilbronnerStimmer jedna z najlepszych adwokat w regionie .

PAWEL B. PAWEŁ
@hahaha

Takiś cwany/a ? Ujawnij swoje nazwisko.. ten post wstawiamy na Facebook.. a twój post i twoje imię na stronie poznamy z moim adwokatem ok.. Po przez IP pozdrawiamy I nie wierzę czasami w to co piszesz że jest ktoś taki i ja rozumiem, lata gdzie dało się dużo załatwić po przez list i zastraszenie ale my mamy 2017 rok.. Ja rozumiem że firma LO.O próbuje się teraz bronić przy tych nie doskonałościach I naciskach ze strony kauflandDe.. A pan P.Baranski zgadza się pozwał LO.O.. Ci ktòrzy nie powinni się bać, nie mają czego się bać.. Zoll Już o tym zadecyduje.. I Sąd ostateczny.. pozdrawiamy P.B i P.S

Pawciiiuuu
@hahaha

Śmiejemy się I pozdrawiamy :D oby twoje IP szybko przyniosľo nam duuużo radości :)

Młodu
@Tomuś

Dokładnie Tomuś wiem coś o tym starzy Banana mają tyle siana że to masakra mają grube miliony Jego dziadki mają też pełno posiadłości wyobraź sobie ze jak go zwolnili to dziadki dali mu mieszkania żeby je sobie wynajmował i miał kasę i wiem ze on będzie walczył do końca z tą firmą nawet jak by miał przejść przez wszystkie instancje i ponieść gigantyczne koszty i nawet miało by to dojść do trybunału nikt ze znajomych z Polski nie dowie żal ze on w De pracuje .

didi
@Młodu

znam niestety tego "Banana" i wszystko co pisze o jakiś nieruchomościach i rzekomym wielkim bogactwie dziadkow i rodzicow to jedna wielka sciema :)

Luidzi

W jakich krajach firma ma oferty pracy?

Byly pracownik
@Luidzi

Z tego co orientuje sie to w Niemczech ale firma jest bardzo potezna i rozwojowa cala siedziba znajduje sie w Nürnberg ogolnie maja prace na hotelu i na budowie

Jak na ten moment wygląda sytuacja w rahmer zaitarbeit? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami informacjami?

Byly pracownik

Rahmer juz nie ma na kauflandzie w mockmuhl ale maja inne stanowiska pracy zarobki bardzo dobre ja mialem dobre i zeitkonto 120 godzin ale firmę moge polecić

Aneta

@Netto - Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Rahmer Zaitarbeit? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach z firmą. Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Netto

Trochę dziwne, że po tylu postach dalej piszecie że wypłaty słabe labo mieszkania złe otóż opis firmy jest prosty i przekaz powinien wszystkim dać do zrozumienia SZEF FIRMY TO ZŁODZIEJ dziękuję do widzenia

Aneta

@Zeropróbowałeś kontaktować się z firmą? Mam nadzieję, że udało Ci się uzyskać zaległe wynagrodzenie. A co możesz więcej powiedzieć o warunkach zatrudnienia oferowanych przez firmę?

Zero

złodzieje złodzieje jeszcze raz zlodzieje.pracowałem sumiennie gdy musiałem wrócić do Polski nie dostałem wolnego kazali mi napisać wypowiedzenie od tamtej pory czekam na zaległe wynagrodzenie i już się pewnie nie doczekam. poza tym ignorancja ze strony przełożonych na najwyższym poziomie.

Do banana

Banan sam piszesz ostatnie komentarze, co juz nie jest śmieszne. Każdy wie jakich masz starych bo na okrągło sie żaliłes i chciałeś kończyć z życiem. Te komentarze w imieniu tego adwokata to tez twoja sprawka bo który normalny adwokat wymyśla taki e-mail jeszcze z takiego serwera! Wszyscy sie z ciebie juz śmieją a ty uważasz ze cie wspierają. Każdy również dobrze wie o twoim pobycie w szpitalu co było twoim powodem do domu zeby sie chwalić o tym miedzy gangami. Wiem pewnie ze teraz zejdzie na mnie fala hejtow - które sam sobie napiszesz, ale twoje zachowanie jest żałosne. Szybkiego powrotu do zdrowia!!!!

NOWYTICO

KTÓRY TO JEST TEN BANAN ??? PRACUJE TU KILKA MSC PROSZĘ O POMOC DAJCIE MI NA NIEGO NAMIARY OSZUKALI MNIE DOSTAŁEM 700e WYPŁATY CHCIAŁ BYM TEŻ ICH POZWAĆ ALBO ZEZNAWAĆ U NIEGO NA SPRAWIE SŁYSZAŁEM ŻE MA BARDZO DOBRYCH ADWOKATÓW JEDNEGO ZE STIMMER PROSZĘ JESZCZE RAZ O POMOC .

@NOWYTICO

NOWYTICO napisz na e-mail banantour@op.pl to jest e-mail do wypozyczalni samochodów ojca BANANA pozyczałem kiedys od nich autko na tydzień i kontaktowałem sie przez tego e-maila takze pisz tam smiało albo na fb pisz znajdziesz go jako Peter Sowisz .

ADWOKAT

CHCIAŁ BYM RÓWNIEŻ ZROBIĆ ZEBRANIE Z DWOMA ZMIANAMI Z PRACOWNIKAMI Z GEISENFELD Z MOIM ADWOKATEM WIEC OSOBY KTÓRYM COŚ SIE NIE ZGADZA PROSZONE SĄ O KONTAKT : oszukaniprzezlocoservice@interia.pl

Stary pracownik

Ja nie rozumiem każdemu źle się zarabialo ja w rahmer miałem powyżej 1000€ ale to po 3 miesiącach jak przyjechałem fakt nie ma co oszukiwać się że na hotelu to tak super jest nie ma jak swoje robisz co chcesz i nikt nie będzie Ci rządził !!! Za łóżko placilo się 200 € Ale potem podwyzszyli o 225 € A ludzi mieszkało ponad 21 A powinno z 5 max

do O&G

A moze jeszcze zamrazalke mamy Ci kupic ?????

O&G

Jak do nas do pomocy na gemusse przyjeżdżali chłopaki z geisenfeld to przynajmniej z tego co niektórzy mówili mieli jakiś brygadzistów którzy w miare trzymali ich wszystkich a nie to co u nas, jedna dziewczyna z AKL mówiła, że niby jeden z tych brygadzistów wygarz wczesniej pracował na moeckmuhl ale nie wiem na jakim dziale, może jakby pozamieniać brygadzistów było by lepiej coś, bo jestem tu już 7 miesięcy i nie idzie to w dobrą stronę jedyne co to że nie musze pracować na tiko i z krukiem nie muszę się użerać

Anastazja

Pracowalam przez firme rahmer.Przyjechalam w 2011roku, zdecydowanie odradzam.Poczawszy id warunkow mieszkalnych o ile tak mozna je nazwac , hotel robitniczy w osterburken byl koszmar y. Zgadzam sie z wiekszoscia opini na temat miesKancow hotelu.Alkoholizm, narkomania oraz kradzieze byly chlebem powszednim.Praca ciezka, trzeba naprawde biegac aby wyrobic 200coli w godzine oprocz tego ofoliowac palete i dokonczyc inne czynnosci w ciagu godziny, dla nowicjusza uwazam jest to niewykonalne. Oszukiwali z godzinami, czesto zdarzalo sie ze brakowalo godzin. Wracaajac do watunkow mieszkalnych jak juz wczesniej wspomnialam mieszkancy tragedia.Patologia.Bojki o wyzwiska towarzyszyly temu miejscu niemal ze codziennie.Pokoj 2m2 -2m2 i w takim malym pokoju 5osob ... brak miejsca na cokolwiek.Odwiecznym probleme bylo ogrzewanie oraz ciepla woda we wspolnych lazienkach. Jesli chodzi o urlop to rowniez problemem bylo dostac np na swieta. Pracowalismy zawsze dluzej ok13-14godzin za ktore oczywiscie nie dostalismy pieniedzy.Mowiac szczerze praca ta jest niczym wolontariat lub charytatywna. Zdecydowanie odradzam prace prze te agencje pracy. Opieka koordynatorow-nie bylo tak owej. Jesli czytasz wlasnie ten wpis to ku Twojej przestrodze, poszukaj innej pracy. Pozdrawiam

Anastazja

mama

no ciekawe na jakim poziomie muszę znać ten język niemiecki i czy jest to być moze weryfikowane na wejściu jakimś testem. samo cv to wiadomo że po niemiecku można szablopn se ściągnąć i przerobić, to nie sprawdza niczego

Zostaw merytoryczną opinię o Rahmer Zaitarbeit - Norymberga

• Jak się pracuje w Rahmer Zaitarbeit?

Zobacz opinie na temat firmy Rahmer Zaitarbeit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Rahmer Zaitarbeit