Opinie o GET IT Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GET IT Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GET IT Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura tłumaczeń
Biura tłumaczeń Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GET IT Sp. z o.o. w Warszawa

Czy firma działa? Kiedyś pokazała mi się oferta dla admina IT, chciałam o tej pracy coś tu poczytać, komentarze są dość dawne a w internecie widnieje informacja o wykreśleniu z rejestru z początku sierpnia. wiecie coś o tym?

Justa Nowy wpis

Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną w czerwcu 2022. Była to najlepsza rekrutacja jaką miałam i przeprowadzona na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera. Ze względu, że moja obecna firma postanowiła mnie zatrzymać, ostatecznie odmówiłam podjęcia pracy ale do tej pory wspominam z najlepszymi doświadczeniami.

love_gouda Nowy wpis

Trzeba wiedzieć ze to już nie jest firma o tej nazwie, została wykupiona przez Summa Lingua więc wszystko pozytywne co tu przeczytasz może juz być nieaktualne. W getit byli świetni ludzie i to jest co trzyma tu pracowbikiw. Głównie to. Bo na pewno nie kasa.ani warunki. Niestety firma jest mała wiec gdy tylko jest gorszy czas ludzie lecą, nieważne jak super masz wyniki i jak cie chwalą. Oby to sie zmieniło pod nowym właścicielem moze pod większą firma kadry będą bardziej odporne na zawirowania. Ogólnie duzo sie mozna nauczyć od doświadczonych ludzi, dobry start dla młodych osób, brak korpo, fajna atmosfera i wszyscy pomocni i mili, ale warunki i brak stałosci sprawiają ze cóż... Jak jest źle zostają nieliczni.

Mieczysław Nowy wpis
@love_gouda

Po zmianie właściciela były rotacje wśród pracowników, czy każdy kto pracował to utrzymał swoje stanowisko? Może aneksy do umowy były i lepsze wynagrodzenie?

GET IT Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Account Manager. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Magda

getit nie prowadzi obecnie rekrutacji na Account Manager'a, ale szukamy Inżyniera Lokalizacji oraz studentów zainteresowanych odbyciem u nas swoich praktyk zawodowych. Wszystkie informacje o dostępnych wakatach znaleźć można tutaj https://getit.traffit.com/career/

Zuzanna
@Magda

dopiero teraz przeczytalam ten komentarz, do kogo trzeba napisac w sprawie tych praktyk dla studentow? czy moga trwac te 2 miesiace ktore wymaga uczelnia, mozna liczyc na jakies wynagrodzenie czy nie bardzo na nim ?

@Zuzanna

@Zuzanna wszystko na temat praktyk znajdziesz tutaj: https://getit.traffit.com/public/an/cmNmUQ== Praktyki mogą trwać do 3 miesięcy i proponowane jest niewielkie wynagrodzenie :)

Ewelina
@Magda

Faktycznie niewielkie, ale zawsze coś. Generalnie to zawsze full macie jeśli chodzi o praktykantów? Czy bywają wolne miejsca?

@Ewelina

Ewelina, w sumie dopiero niedawno odwiesiliśmy program praktyk. Na ten moment mamy komplet do września/października (więc praktyki w wakacje najbliższe u nas już odpadają), ale zgłoszenia przyjmujemy cały czas :)

Zofia
@Magda

A ile osób naraz maksymalnie przyjmujecie na praktyki :) ?

@Zofia

2-3 osoby

Olga
@Magda

I faktycznie praktykanci robią jakieś przydatne dla nich rzeczy? Duzo można się nauczyć?

maya
@Olga

Tak, chociaż nie są to tłumaczenia (uczciwie ostrzegają o tym podczas rekrutacji). Jest sprawdzenie jakości, dużo terminologii. Wszystko to wykorzystuje się potem w pracy tłumacza i są to przydatne rzeczy, ale do tłumaczeń jako takich nie dopuszczają podczas stażu. Szkolenia też w porządku choć dużo robi się samemu.

Olga
@maya

Ale to mówisz o jakichś szkoleniach dla praktykantów? Czy normalni pracownicy też coś mają? :)

maya
@Olga

Mówię tylko o szkoleniach dla praktykantów. Jak zwykli etatowi pracownicy mają to nie wiem, ale miałam dostęp do całej platformy ze szkoleniami i dodatkowo jeszcze były spoko szkolenia face to face z opiekunami +feedback i domyślam się że wszyscy w firmie przez taką platformę przechodzą, pewnie nawet w rozbudowanej wersji.

Ewelina
@maya

I te z tej platformy to do czegoś konkretnego się przydają? mam na myśli to, że ludzie raczej na pracy po dłuższym stażu wolą się skupić niż na jakiś pobocznych rzeczach. Obecnie to jak sytuacja zatrudnieniem tutaj wygląda? chyba ogłoszeń żadnych nie widziałam, rotacji brak?

Project Manager

Warto zaaplikować chocby żeby zobaczyć jak powinna wyglądać rekrutacja. Klarowne ogłoszenie z widełkami, bezpośrednie i bardzo jasne komunikaty, poszanowanie czasu (spotkanie online, trwa pół godziny za to jest MEGA konkret), rekruterzy przygotowani, profesjonalni, uroczy autentyczni i zaangażowani. Czułam się jak na rozmowie z dobrymi kumplami a zarazem obie strony wyciągnęły dużo informacji a to tylko pół godziny. Na trudne pytania nie słyszysz bullshitu tylko konkrety i szczere odpowoedzi. Firma na pewno wzbudziła moje zaufanie, pierwsza rozmowa podjarała mnie do kolejnego etapu, do którego niestety nie doszło. Mówi się szkoda. Ale dowiedziałam się o tym z turbo sympatycznego maila. Rzadko kiedy piszę na gowork ale naprawdę rozmowa, wyróżniła się spośród dziesiątek innych w których brałam udział.

Idealna firma, badanie charakteru, sprawdzenie angielskiego. Co usłyszymy o tobie od innych? Przygotuj pytania od siebie! Nie bój się trudnych pytan.

Brigitte

Dobrze się pracuje, choć ciężko, to prawda że nie ma obijania się. Firma dająca ludziom dużo swobody i słuchająca pomysłów. Nie czuje się tu jak nieważny trybik w maszynie. To prawda że nie ma benefitow ale są inne ciekawe pomysły jak premie (faktycznie przyznawane), otwartość co do szkoleń a nawet pomysły na 4-ro dniowy tydzień pracy. Najbardziej lubię uśmiechnięty zespół choć pracy jest naprawdę dużo.

Joanna
@Brigitte

Ale jak na przykład ten pomysł 4-ro dniowego tygodnia pracy by przeszedł to zastanawiam się jak by wyglądał dokładnie wtedy grafik pracy :D Czy nie pracowało by się w inne dni więcej godzin itp.

@Joanna

To już przeszło i właśnie zaczynamy tak pracować i chodzi właśnie oto żeby tak spiąć poślady, żeby nie trzeba było tyrać w inne dni, zobaczymy jak wyjdzie dopiero zazynamy. Pomysł super jesteśmy podjarani chociaż pewnie łatwo nie będzie, zobaczymy jak się uda.

Honorata
@Brigitte

Nie do wiary, powinni o Was napisać w gazetach :) Odzywaj się proszę co jakiś czas, pisz, jak się macie. No przecież chyba większość ludzi marzy, żeby ten tryb wprowadzić w całej Polsce. A Wy testujecie to jako pierwsi!

@Honorata

To nie jest tak usłane różami jak się wydaje. Pracowanie w 4 dni to serio duża zmiana i wymaga sporo spiny przez resztę tygodnia. Ale myślę że na razie się udaje i jesteśmy happy a z tego co czytałam to się raczej sprawdza w firmach które się na to decyduje choć faktycznie w Pl pewnie jesteśmy jedni z pierwszych, jak opowiadam znajomym to są w szoku. ;)

@Brigitte

Czyli to standardowe 8 godzin, ale z większą ilością pracy, czy może siedzicie po 10 godzin dziennie w biurze? Bo jak to drugie, to jakoś ciężko mi sobie wyobrazić żebym miał tyle wytrwać :D

smeagol
@Brigitte

I czy to znaczy, że pracujecie za mniejszą kasę w proporcji do czasu pracy? Bo o takim kroku też słyszałem. I dzięki za informacje z wewnątrz to bardzo pomocne.

@smeagol

No nie to by było bez sensu, po wybuchu covidu było na krótko skrócony czas pracy i kasa, ale to już dawno za nami. 4ro dniowy tydzień pracy to 100 proc.wynagrodzenia które masz w umowie. A odpowiadając na pytanie Adama, to też nie, cały myk w tym, żeby się właśnie wyrobić w 8godz. dziennie. Na początku to nie jest łatwe i dlatego teraz trwa okres "przejściowy".

@smeagol

Tak, ciężko w to uwierzyć że Polska firma sama z siebie skróciła ludziom czas pracy, tak po prostu bez januszowania. Też brzmiało mi to zbyt pięknie aby było możliwe ale tak to jest: pracuje się 4 dni za pełną pensję, to jedna z najwspanialszych rzeczy jaką wprowadzono. Nazywa się to luźnym dniem i powinno być standardem bo wcale gorzej, słabiej czy mniej firma nie pracuje a ludzie są zachwyceni.

jennifer

Lewactwo w pełnej krasie jest w tej firmie.

Stala

Dokładnie pani Włodek :)

@Stala

@jennifer, @Stala - Co dokładnie rozumiecie przez "lewactwo"? Mamy to odbierać jako pochwałę, obelgę czy zwykłą obserwację? :) Inni czytelnicy, którzy chcą się dowiedzieć więcej o naszej firmie, na pewno docenią rozwinięcie tematu.

jennifer
@GET IT Language Solutions

Sprawdźcie sobie w słowniku jak nie wiecie co to znaczy. Tęcze, multikulti, dzień wolny na Czarny protest, heloł. Wymieniać dalej?

@jennifer

Cóż, w takim razie musimy przyznać otwarcie i z pełnym przekonaniem: jeżeli czujesz się niekomfortowo z tym, że promujemy równość, otwartość i różnorodność, jeżeli nie podoba Ci się, że w nazwach stanowisk używamy feminatywów, dążymy do parytetu płci w gronie zarządzającym i zachęcamy kobiety do walki o ich prawa, jeżeli byłoby Ci źle z tym, że uwielbiamy pracować z ludźmi o różnych wyznaniach, orientacjach seksualnych, światopoglądach, przekonaniach politycznych i kolorach skóry, jeżeli przeszkadza Ci widok plakatu, z którego jesteśmy dumni i który mijamy codziennie po wejściu do biura (w linku poniżej), to może po prostu GET IT nie jest firmą dla Ciebie: nie zidentyfikujesz się z tym, co dla nas ważne, prawdopodobnie nie będziesz się dobrze czuć w naszym zespole. A to jest dla nas równie istotne co Twoje doświadczenie zawodowe, umiejętności i kompetencje. (usunięte przez administratora)

@GET IT Language Solutions

Nie można tu umieszczać linków -- plakat znajdziecie na naszym Insta (profil getitpeople), w poście z grudnia 2019. :-)

Pablito
@jennifer

@jennifer Proponuję aplikować do pracy w urzędzie miasta Kraśnika, będzie Pani jak ryba w wodzie :-)

YourMom
@jennifer

jak dla mnie nie mogłaś dać lepszej reklamy firmy, więc jeśli chciałaś pohejtować to gratki lecę aplikować xD

Nick Name
@jennifer

lewactwo w firmie to akurat zaleta, nie wada, zwłaszcza dziś gdy lewactwo jest w mniejszości

@Stala

Gdy firma po prostu szanująca kobiety to od razu lewactwo. Wow. Prawacka logika. :D

szczerze

Zastanów się kilka razy zanim dołączysz. Osoby z " kadry zarządzającej" fałszywe - co innego mówi co innego robi. Układy i układziki. Szkoda pracownika który daje jakiś pomysł a pomysł nawet nie podjęty do zrozumienia, przenalizowania, wprowadzenia. Kilkanaście ludzi pracujących długo uciekło m.in. ze względu na atmosferę. Hermetyczne niektóre osoby.

@szczerze

Dziękujemy za Twoją opinię! Postawy, które promujemy to m.in. bieżący, otwarty feedback i przejrzysta komunikacja. Dalecy jesteśmy od układów, a jeśli taka rzecz się zdarza, mamy kilka kanałów (również anonimowych), dzięki którym można informować o niepokojących sytuacjach zespół HR oraz Zarząd. Historia pokazała, że każde takie zgłoszenie traktujemy poważnie, załatwiamy je do końca i nigdy nie zamiatamy problemów pod dywan. Chcielibyśmy również poprosić o to, aby dyskusje były rzetelne i aby nie posługiwać się liczbami, które nie opierają się na faktach. I tak jeśli chodzi o wspomniane “kilkanaście ludzi pracujących długo, którzy uciekli ze względu na atmosferę”: jeżeli mamy być precyzyjni, to w ubiegłym roku z własnej inicjatywy odeszło od nas dwoje pracowników pracujących długo (przyjmujemy, że “długo” to co najmniej rok). Natomiast 45% naszych obecnych pracowników to osoby pracujące u nas ponad 5 lat. Apelujemy o niemanipulowanie danymi. Jeszcze raz dziękujemy za opinię i mamy nadzieję, że odnajdziesz pracodawcę, który spełni Twoje oczekiwania! :)

Ppp
@szczerze

Hehe układy i układziki w firmie ktora liczy sobie 40 osób dobre sobie. Pracuje tu trochę czasu i wiele można powiedzieć o tej firmie co np. może ulepszyć ale na pewno nie że panują w niej jakiekolwiek układy, bo zwyczajnie nie ma na nie czasu i nikt nie zawraca sobie głowy jakimiś gierkami biurowymi tyle jest pracy bieżącej i różnych nowych projektów. Tym się ta firma rozni od korpo więc popłynąłeś z tym opisem układów i tłumu uciekających osób lol, zrob sobie odwyk od House of cards.;)

@szczerze

szczerze? To nie brzmi szczerze. Brzmi jak kiepsko wymyślony czarny pr, taki nie za wiarygodny. Pisane tylko żeby oczernić? Po co? Pracuję niedługo, może kiedyś było inaczej ale na luty 2022 to są farmazony mijające się z prawdą.

luna

To uczucie, kiedy pierwsze tygodnie i miesiące pracy faktycznie zgadzają się z tym co jest Ci mówione na rekrutacji i obiecywane. Wcześniej miałam niestety inne doświadczenia. Podoba mi się jak wszystko jest poukładane, współpraca i wsparcie z innych działów. Trzeba być samodzielnym to fakt, akurat dla mnie to nie wada. Ale życzliwa atmosfera, jasne cele. Nie ma na co narzekać. Na razie bardzo pozytywne wrażenia. Dam znać jak później.

Czy w firmie GET IT Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Kierownik Działu, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

Ktoś

Tak, jest system premiowy rozliczany kwartalnie lub rocznie w zależności od stanowiska, które się zajmuje.

@Ktoś

Zdarza się że premia nie zostanie wypłacona? Od czego jest zależna i czy to nie jest premia uznaniowa?

Ktoś
@Adam

Zapraszamy do procesu rekrutacyjnego. Tam wszystkie szczegóły zostaną wyjaśnione. Gowork nie jest miejscem do opisywania obowiązującego systemu premiowego w getit.

Eve

Przyjemna firma nastawiona na młodych ludzi, bez korporacyjnego nadęcia z fajnym podejściem do zarządzania, trochę kulejącą komunikacją i chaotyczną organizacją ale nie jest to nic niespotykanego w innych podobnych firmach. Dobrze będą się tu czuć osoby które są energiczne pełne zapału i komunikatywne, które lubią zmiany i pracować w spierających się teamach, a nie lubią korpo klimatów, czczenia przełożonych i składania ukłonów prezesowi. Jeśli czujesz wypalenie i szukasz spokojnej posadki to nie tutaj. Dzieje się naprawdę dużo i trzeba to lubić. Mi odpowiada więc polecam tego allegrowicza ;)

KajetanWąż

śmieszą mnie opinie opisujących swoje doświadczenia frustratów bo z częścią z nich pracowałem. Swoje w tej firmie przepracowałem (całkiem długi czas). Ludzie serio, polecę mieć trochę szerszą perspektywę niz czubek własnego nosa, zachowajcie trochę przyzwoitości. Prawda jest taka, że w tej firmie trzeba pracować. Ciężko. I dla niektórych to już za dużo. Jeśli myślisz, że zaliczysz tu ciepłą posadkę w której posiedzisz na fejsie albo poudajesz, że coś robisz to zapomnij. Obijasz się - wylecisz. Coś ci się nie podoba? Zmień to. W tej firmie możesz i to jest jej atut. Jeśli liczysz że ktoś to zmieni za ciebie, to nie jest miejsce dla ciebie. Oczekiwania względem pracowników są bardzo duże. Możesz tu mieć bardzo satysfakcjonująca pracę, ale twoim zadaniem jest postarać się żeby tak było. Fakt, niektórzy menedżerowie to pomyłka, sporo decyzji to pomyłka, kasa średnia, brakuje jasnych ścieżek awansu i jasnych celów do rozliczenia. Ale sama branża i pozycja firmy w niej, podejście szefostwa do zarządzania firmą, etyka i otwartość, to rzeczy, których nie znajdziesz w żadnej super poukładanej korporacji. Problemem GETIT jest to, że zatrudnia ludzi, którzy są niedojrzali jak na te oczekiwania, co nawet widać po komentarzach: "wszyscy wokół źli i brzydcy, tylko nie ja". Wyjdźcie z piaskownicy, a dopiero potem szukajcie pracy.

@KajetanWąż

Cześć! Jesteśmy dalecy od oceniania naszych byłych pracowników — każdego, bez wyjątku, zrekrutowaliśmy z pełnym przekonaniem, że ma dostatecznie dużą dojrzałość biznesową, sprawdzi się w swojej roli, polubi swoją pracę i będzie się u nas dobrze czuł. Z każdym również, niezależnie od toczących się tu dyskusji, łączą nas naprawdę ciepłe i wesołe wspomnienia ze wspólnej pracy. Dlatego za każdą negatywną opinię bierzemy odpowiedzialność i każdą traktujemy poważnie. Skupiamy się jednak na faktach, a nie na emocjach i o to samo chcielibyśmy zaapelować. Masz rację co do tego, że w naszej firmie trzeba ciężko pracować. Oczywiście, gdy jest taka potrzeba, jesteśmy w stanie się uelastycznić: zaproponować niestandardowy wymiar czasu pracy, częściową pracę zdalną, oferujemy pomoc, czas i współpracę, ale generalnie przychodzimy do naszego biura po to, aby pracować. Dzięki takiemu podejściu nie wymagamy od nikogo myślenia o pracy po jej zakończeniu i dajemy wszystkim dużo przestrzeni osobistej. Dziękujemy też za dobre słowo na temat poczucia sprawczości: szybkość i elastyczność w podejmowaniu decyzji są dla nas bardzo ważne, stawiamy również na inicjatywy oddolne, słuchanie i realizację pomysłów zespołowych. Oczywiście borykamy się ze swoimi problemami. W końcu za każdą firmą stoją zwykli ludzie, którzy mają prawo do pomyłek. Pracujemy jednak systematycznie nad tym, aby stale się poprawiać i zapraszamy wszystkich, dla których powyższe cechy i wartości są ważne w pracy. Dziękujemy za konstruktywną, bezpośrednią opinię!

alex
@KajetanWąż

Poziom wysławiania się pracowników w tej firmie naprawdę nie zachęca

sober
@KajetanWąż

To będzie ciekawe, jak za parę miesięcy rzucisz tą pracę i nasmarujesz tu ciekawą opinię, równie emocjonalną ale zupełnie przeciwną do tej powyższej ;D Chyba co jakiś czas tu zajrzę, by zobaczyć jakich obecnie pracowników zatrudnia GET IT :D

KajetanWąż
@sober

No patrz soberku, parę miesięcy minęło, a ja nie zmieniłem zdania. Zdradzę Ci pewną tajemnicę. Niektórzy ludzie dojrzałle podhodzą do pracy, obowiązków i kolegów z zespołu. Życzę Ci, żebyś kiedyś to zrozumiał(a).

Gosia idź na urlop! ;)

wdzięczna

Pracowałam w GET IT 2 lata i niewiele jest złych rzeczy, które mogę powiedzieć o tej firmie. Dla mnie największa zaleta pracy tutaj to płaska struktura i szybkie podejmowanie decyzji ze strony Zarządu i menedżerów. Od pierwszego dnia pracy słuchano moich pomysłów i zawsze były one chociażby przemyślane, a często również wdrażane, choć byłam kompletnym świeżakiem. Drugi pozytyw pracy w GET IT to wspaniali ludzie – przekochani, pomocni, otwarci. Jest sporo młodych pracowników, ale pracuje również wiele osób o stażu od kilku do kilkunastu lat. GET IT oceniam jako idealną firmę dla młodych ludzi, bo firma stawia mocno na rozwój, cechuje się dużą otwartością na zmiany, daje szansę wdrażania własnych pomysłów, promuje kulturę feedbacku i inspiruje się najlepszymi, globalnymi firmami. To miejsce jest uosobieniem tego co najlepsze w małych firmach oraz stara się wprowadzać to co najlepsze w korporacjach. W mojej opinii najsłabszą stroną firmy jest zbyt szybkie wdrażanie zmian oraz słaba komunikacja w tym obszarze. Bywa tak, że rewolucyjna zmiana zostaje wdrożona z tygodnia na tydzień, a komunikat na ten temat jest mocno opóźniony. Wdraża się zmiany, które w mojej ocenie nie są do końca przemyślane oraz Zarząd nie ma do końca planu na ich realizację. Niemniej jednak, takie wrzucenie na głęboką wodę bywa dla pracowników ultra rozwojowe, choć nie ukrywam, że przysparza również niepotrzebnego stresu. Ogólnie GET IT jest miejscem, w którym można bardzo się rozwinąć w miłej, wręcz „rodzinnej” atmosferze (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Ja jestem bardzo wdzięczna za to miejsce i za wszystko, czego się w nim nauczyłam. Pozdrawiam wszystkich ludzi GET IT.

Czy GET IT Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

GET IT Language Solutions

Uważamy, że benefity w klasycznym rozumieniu to nuda i pójście na łatwiznę. Każdy z nas jest wyjątkowy i zasługuje na indywidualnie traktowanie. Dlatego stawiamy na rozwój i szkolenia (również inicjowane samodzielnie przez pracowników), jasną ścieżkę rozwoju poprzez awans stanowiskowy i system podwyżek, a także atrakcyjny system premiowy (dla wszystkich!) rozliczany kwartalnie. Oprócz tego oferujemy system podwyżek inflacyjnych, których wysokość uzależniona jest od tegorocznej inflacji. Funkcjonuje u nas również program doceniania, dzięki któremu wyłaniamy i nagradzamy pracowników miesiąca. Chętnym osobom dajemy również możliwość rozwoju na innych stanowiskach niż ich docelowe – możesz wyszkolić się na inne stanowisko i w razie potrzeby na nim pracować. Dzięki temu pracujesz w jednej firmie, ale zdobywasz doświadczenie na różnych stanowiskach.

Man

Nie, niczego takiego nie zapewnia.

Joanna
@GET IT Language Solutions

Witam, czy jeśli chodzi o szkolenia, które sam wyszuka sobie pracownik.. to czy pracodawca w GET IT pokrywa ich całościowe koszty? Czy może dofinansowuje tylko ich część a resztę płaci pracownik? Mam jeszcze pytanko co do systemu premiowego - za co w firmie premie są przewidziane?

@Joanna

Dziękujemy za ciekawe pytania. W przypadku inicjatywy szkoleniowej, która wyszła od pracownika, przełożony weryfikuje czy istnieje potrzeba szkoleniowa oraz sprawdza dostępność budżetu. Na tej podstawie podejmowana jest decyzja o udziale w szkoleniu. Zazwyczaj GET IT finansuje całość szkolenia. W przypadku bardziej kosztownych szkoleń, zdarza się, że spisujemy umowy lojalnościowe, których warunki dostosowywane są indywidualnie. W GET IT istnieje system premiowy, który obejmuje wszystkich pracowników. Wysokość wypłacanych premii zależna jest od kwartalnych wyników sprzedażowych osiągniętych przez firmę oraz od stopnia spełnienia celów indywidualnych przez pracownika. Cele te są ustalane z przełożonym na początku każdego kwartału. Dodatkowo, w dziale sprzedaży obowiązuje osobny system premiowy uzależniony ściśle od osiągniętych wyników zespołowych i indywidualnych.

albebe

Długo się zbierałam do napisania tej opinii, widząc jak emocjonalne są niektóre z nich. A chcę zachować obiektywizm. Przede wszystkim zauważam jedno: albo uwierzysz w tę firmę i będzie ci tu naprawdę dobrze, albo będziesz jej nie znosić. Nie znam osoby, która uważałaby, że Getit to firma nijaka, miałka, taka jakich wiele. Jeśli wierzysz, że firmy tworzą ludzie, to tu znajdziesz najbardziej pomocną, zaangażowaną i wspierającą się ekipę. Ja w to właśnie wierzę i to poczucie wsparcia i zespołowości mnie napędzało na maksa. Jeszcze wspominana wielokrotnie nawet na tym forum sprawiedliwość i niezwykła w dzisiejszym świecie etyka biznesowa, do której można się było zawsze odwołać, czy to w rozmowie z kolegą, czy prezesem. "To nie w porządku" kończy tu większość dyskusji i jakkolwiek niemiłe masz doświadczenia, za to nie da się tego miejsca nie szanować. Jeśli jednak uważasz, że firma nie ma prawa być lepsza niż poziom zarządzania nią, możesz się rozczarować. Nie chodzi nawet o kompetencje, bo akurat uważam, że z tym jest dobrze. Zarządzanie zwyczajnie wymaga czasu. Nie da się powiedzieć: "od teraz będziesz szefem" i liczyć na to, że dopisek do stanowiska od razu załatwi wszystko. Menedżerowie potrzebują czasu na szkolenie, na rozmowy ze swoimi zespołami, na ich rozwijanie. Na rozwijanie siebie. Planowanie. Zupełnie nie ma tu na to przestrzeni. Przez to jest zmiennie. Słabo komunikacyjnie i w rezultacie wydaje się, że chaotycznie. Czy osoby zarządzające się starają? Tak, bardzo! Nie w tym problem. Czas nie jest z gumy i nawet najszczersze chęci go nie rozciągną. Sytuacja, w której idziesz na urlop z wielkim wyrzutem sumienia, że zostawiasz swój zespół że zbyt wieloma rzeczami do ogarnięcia, nie jest normalna. Getit pędzi. Ma to we krwi, strategii. Ten ciąg ku pędowi czuć to po prostu stale. A jak się pędzi, to czasem można pędzić na oślep, a czasem można coś rozjechać i nawet tego nie zauważyć. Mnie jednak (i nie tylko mnie) ten dziki pęd rozjechał, choć jest mi żal, bo jak pisałam: nie ma ludzi obojętnych na tę firmę i jest mnóstwo rzeczy, które mogą się tu spodobać. Mimo to postanowiłam odejść. Geticie, jest w tobie ogromny potencjał twoich ludzi. Pozwól im go wykorzystać!

ostrzeżenie

Ostrzeżenie w związku z toczącymi się rekrutacjami na Project Management Specialist. Jeśli aplikujesz na to stanowisko, nie masz pewności, na co trafisz. Wewnątrz firmy toczą się chaotyczne zmiany, do których w ogóle się nie przygotowano, a dotyczą właśnie tego stanowiska, więc nikt nie wie, jak na nie szkolić. Rekrutacja ma na celu załatanie dziur po odejściu kilku najbardziej doświadczonych PM-ów (w zasadzie połowy kilkuosobowego działu), więc nie ma co liczyć na solidny mentoring, bo zostają prawie same osoby z najkrótszym stażem. Jeśli zdecydujesz się na tę pracę, Twoim koordynatorem będzie osoba z doświadczeniem dłuższym od Ciebie o 1-2 miesiące.

getit
@ostrzeżenie

Nic nowego - chaos w tej firmie :) jakby zadbali o atmosferę to ludzie by nie odchodzili. "w ubiegłym roku z własnej inicjatywy odeszło od nas dwoje pracowników pracujących długo (przyjmujemy, że “długo” to co najmniej rok). Natomiast 45% naszych obecnych pracowników to osoby pracujące u nas ponad 5 lat. Apelujemy o niemanipulowanie danymi - hahahaha nie ma to jak propaganda.

@ostrzeżenie

Dziękujemy za Twoją opinię. Zgadzamy się z tym, że w GET IT jesteśmy aktualnie w trakcie sporej zmiany. Jednak nie nazwalibyśmy jej chaotyczną. Obecnie łączymy dwa zespoły – Project Management oraz Customer Success. Wdrożenie tej zmiany było planowane już od kilku miesięcy. Obecnie realizujemy kompleksowy program szkoleń dla CS oraz PM. Program ten zaplanowany jest na 3 miesiące, a więc jest to czas wystarczający na wdrożenie się w nowe obowiązki. Byliśmy gotowi na to, że nie wszyscy członkowie tych dwóch zespołów będą chcieli wyszkolić się do nowego formatu pracy. Nasza oferta pracy na wspomniane stanowisko jasno mówi o tym, że praca obejmuje zarówno obszar obsługi klienta, jak i zarządzania projektami. Nie ma zatem przed czym ostrzegać kandydatów. Tym bardziej, że proces onboarding-u to jeden z obszarów, w którym nie mamy sobie równych. To prawda, że jedna z koordynatorek jest z nami od niedawna, ale poza nią jest jeszcze druga koordynatorka, która pracuje w GET IT od 8 lat. Ponadto, nad koordynatorkami panuje menedżerka, której staż to 6 lat. Prosimy o niepodawanie szczątkowych informacji. Przykro nam, że nie jesteś w stanie zaakceptować tej zmiany. Doskonale rozumiemy, że nie wszyscy odnajdują się w tak dynamicznym środowisku.

@getit

Informacja, którą zacytował*ś wciąż jest prawdziwa. Od czasu jej publikacji, wypowiedzenie złożyły 3 osoby. Jednak nie są to osoby pracujące u nas długo (czyli powyżej 5 lat). :)

Zdecydowanie nie jest to korporacja z tysiącem procedur i wytycznych. Miła i rodzinna atmosfera. Firma otwarta na zmiany i w trakcie zmian. Jeśli jesteś ambitny, towarzyski i pracowity na pewno się w niej odnajdziesz.

Mieczysław

Dobrze posłuchać opinii osoby, która pracuje obecnie w firmie GET IT i poleca to miejsce pracy. Mógłbyś napisać, czy osoba bez doświadczenia zawodowego również ma szanse wstąpić w szeregi pracowników tego pracodawcy? Oceń, proszę, jakie są szanse takiej osoby oraz czym się trzeba wyróżnić w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, aby zwrócić na siebie uwagę.

Milena
@Mieczysław

Tak, ja zaczynałam jako osoba zupełnie zielona. Firma ma rozbudowany i pomyślany system szkoleń na wstępie i stawia na młodych ludzi z otwartą głową. Dużo można się tu nauczyć. Na rozmowie dobrze jest właśnie to pokazać i być po prostu sobą. Nie staraj się zgadnąć co rekruterzy chcą usłyszeć, bądź sobą. No i przygotuj się, pokaż że to nie jedna z miliona firm do których startujesz tylko że naprawdę tu chcesz pracować.

@Milena

Dziękuję za odpowiedź i sugestie. Dobrze wiedzieć, że nie mając doświadczenia zawodowego, również można z powodzeniem aplikować. Mógłbyś dodać jeszcze, czy zatrudnienie na początku jest na podstawie umowy zlecenie, czy może od razu otrzymujemy umowę o pracę?

Nana
@Mieczysław

@Mieczysław To kwestia do dogadania z pracownikiem na rozmowie rekrutacyjnej :)

@Nana

To fajnie, że kwestię rodzaju umowy można negocjować z pracodawcą. W takim razie skoro pracodawca jest tak elastyczny, co do kwestii zatrudnienia to wiesz może, czy jest możliwość zatrudnienia tylko na pół etatu? Chciałbym zweryfikować, czy firma GET IT oferuje taki rodzaj umowy.

Nana
@Mieczysław

Jest to kwestia do omówienia na spotkaniu rekrutacyjnym, ponieważ zależy to od działu i stanowiska, na które się aplikuje, a także od bieżących potrzeb i wielu innych czynników.

Milka
@Nana

Ostatnio byłam na rekrutacji i na stanowisko asystenckie była możliwość pracy na część etatu. Wrażenia z rekrutacji bardzo pozytywne miły zespół uśmiechnięci ludzie na korytarzach brak drees codu.

Gorgonzola
@Milka

Jak brałam udział w rekrutacji na stanowisko project management to nie było opcji na część etatu więc chyba nie na każdym stanowisku to jest możliwe. Biuro w spoko biurowcu, ale dojazd masakra, zero parkingu. Wrażenia z relrutacji pozytywne firma wydaje sie być bardzo ok dla młodych ludzi, rozmawia się od razu z przyszłym szefem a nie jakimś rekruterem nieogarem który nic nie wie, rozmowa nie jest bardzo łatwa bo gadka szmatka szybko sie konczy i są zadania, nawet dla osób które nigdy nie pracowały na takim stanowisku jak ja. Ja się mocno stresowałam ale dziewczyna na spotkaniu sympatczna co pomogło i jestem dobrej myśli. Firmę poleciła mi koleżanka która przepracowała w niej kilka ładnych lat i przeszła do globalnej korpo, ale bardzo miło wspomina pracę w getit, dużo się naczyla i dostała dzięki temu propozycję z dużej korporacji nawet się za bardzo nie starając (wyjeli ja headhunterzy), więc zaapolikowaam.

Max
@Gorgonzola

Już któryś raz ktoś pisze o zadaniach albo testach na rekrutacji. Możecie dać jakiś przykład? Na czym to polega? Można się do nich przygotować? Chodzi mi właśnie o rekrutację na Project Management Specialist.

Gorgonzola
@Max

Mnie pytali o różne sytuacje jak bym się zachowała gdyby się stało to i tamto. Chyba nie da się do tego przygotować bo te zadania mają sprawdzić czy nie jesteś nieogarem a nie czy się znasz na tej robocie (bo ja nie mogłam się np.znac, nie mam doświadczenia). Pytania są o pracę pod presją czasu, co pracę w zespole albo jak poradzisz sobie z trudnym przypadkiem z którym wcześniej nie miałaś do czynienia (czy spanikujesz czy raczej szukasz rozwiązania np.).

@Gorgonzola

To może jeszcze kilka słów od nas. Nie mamy sztywnego zestawu pytań czy zadań, których używamy podczas rekrutacji. Sytuacje, o których rozmawiamy z kandydatami, mogą dotyczyć zarówno typowych zadań na danym stanowisku (w przypadku osób z doświadczeniem), jak i sytuacji bardziej ogólnych, opisanych przez Gorgonzolę: praca zespołowa, komunikacja, rozwiązywanie problemów, praca pod presją czasu. Staramy się, żeby to były zadania praktyczne, bo chodzi nie tylko o to, żebyśmy sprawdzili, czy dany kandydat się nadaje, ale też o to, abyście Wy jako kandydaci mieli lepszy obraz tego, na czym konkretnie może polegać praca na danym stanowisku i czy na pewno dobrze będziecie się na nim czuć. Wiemy, że czasami z samej nazwy stanowiska czy nawet szczegółowego opisu nie da się tego wywnioskować.

Jula
@GET IT Language Solutions

a czy wasze ogłoszenia są aktualne? Prowadzicie rekrutacje w kwarantannie? jak wyglądają?

@Jula

tak, ogłoszenia opublikowane na portalach z ogłoszeniami o pracę są aktualne, a rekrutacje prowadzimy również w kwarantannie — w formie testów online oraz rozmów na Skype. Którą rekrutacją jesteś zainteresowana?

borowy
@Jula

Ja biorę udział w rekrutacji podczas epidemii. Stanowisko dyrektorskie, proces bardzo wielo etapowy, ciekawy ale trudny, długi. Długie czekanie, choć komunikacja sprawna. Zadania online, calle w komunikatorach, po kilka osób na spotkaniu. Profesjonalnie, ale za długo za dużo za trudno. Za dużo etapów, rozciągniętych w czasie.

@borowy

dziękujemy za Twoją opinię. Zgadzamy się, że ta rekrutacja była długa i trudna — nie tylko dla kandydatów, ale również dla nas. Wynika to ze specyfiki stanowiska, które charakteryzuje się bardzo szeroką odpowiedzialnością i wymaga rozległych, specjalistycznych kompetencji, które musiały być dokładnie sprawdzone przed rozpoczęciem pracy. Standardowa rekrutacja na stanowiska specjalistyczne trwa u nas około miesiąca i zawiera w sobie zazwyczaj nie więcej niż dwa etapy. Rekrutacja na wspomniane stanowisko dyrektorskie trwała 3 miesiące i jesteśmy zadowoleni z tego wyniku – bywa, że takie rekrutacje trwają nawet rok — szczególnie, że udało się nam przeprowadzić cały proces mimo przeciwności związanych z pandemią.

Ppp

Typowa rosnaca firma mała/średnia ze wszystkimi jej cechami tak atutami jak i przywarami. Faktycznie otwarta na zmiany i w trakcie zmian w które angażuje pracowników a także nie boi się popełniać błędów co nie każdy rozumie i doceni. Musisz się po prostu odnaleźć w takim środowisku, gdyż nie jest ono dla każdego.

Sine

Pracuję w Get It od kilku lat i to prawda - to firma dla pracowitych, otwartych na zmiany, bystrych i po prostu fajnych ludzi. Tacy pracownicy są siłą napędową i to daje poczucie bycia ważnym elementem tej układanki, bez względu na stanowisko.

Żarówka

Moją opinię odnośnie Get It podzielę na trzy etapy: 1)rozmowy rekrutacyjne były przeprowadzone w mega profesjonalny sposób. Były zadawane niesztampowe pytania, które nie dość, że pozwoliły rekrutującym dowiedzieć się wiele rzeczy o mnie, to sama na etapie odpowiadania układałam sobie w głowie jeszcze bardziej czego w sumie chcę od przyszłego pracodawcy. I etap - rozmowa z działem HR II etap - rozmowa z przyszłym przełożonym i dyrektorem działu 2)unboarding - na każdego nowicjusza czeka seria szkoleń, która pozwoli mu zrozumieć całą filozofię firmy od środka - Bardzo fajne było to że od pierwszego dnia byłam pod "opieką" rekrutujących z działu HR, których poznałam na rozmowie rekrutacyjnej - było to niemałe oparcie w sytuacji gdy nikogo się jeszcze nie zna. Fajną sprawą były szkolenia z innymi działami co lepiej pozwoliło mi zrozumieć moje własne stanowisko. Czuć też było bardzo otwartą atmosferę i widać że wszyscy chcieli mnie poznać i mi pomóc. 3)Etap pracy - nie jest to na pewno praca dla kogoś kto leniuchuje. Przełożona (oceniam tutaj menagera działu CS) bardzo docenia zaangażowanie i walczy o swoich pracowników. Nie będę ukrywać, że na taką osobę nad sobą jeszcze nie trafiłam. Cały dział również oceniam bardzo na plus - dziewczyny są bardzo pomocne i mocno wspierają na etapie wdrażania. Szybko też poczułam się jak u siebie. Atutem jest to że firma dostrzega indywidualne predyspozycje pracowników i powala im się spełniać również na innych polach niż tych do których zostali zatrudnieni. Uważam, że warto aplikować. Polecam tego pracodawcę.

A rekrutacja ile trwa mniej więcej? Godzinę czy więcej?

@Marek

Nasz proces rekrutacyjny w przypadku większości stanowisk, dzieli się na 2 etapy. Zazwyczaj, podczas pierwszego spotkania badamy kompetencje miękkie i trwa ono około pół godziny. Na drugim spotkaniu badamy kompetencje twarde i trwa ono ok godziny. :)

AFO

Zdecydowanie najbardziej profesjonalnie przygotowana rekrutacja jaką przeszedłem w całej mojej już nie tak krótkiej karierze :) na większość pytań otrzymałem odpowiedzi jeszcze przed pierwszym etapem. Bardzo dobry przepływ informacji i feedback od początku do końca rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o GET IT Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w GET IT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GET IT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GET IT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GET IT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GET IT Sp. z o.o. napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GET IT Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 94 ocen.

GET IT Sp. z o.o.