Ersteel

Toruń

Opinie o Ersteel

Były pracownik 2011-03-19 19:42:48
Witam! Podzielam wasze opinie, pracowałem w tej firmie i powiem,że na początku jak tam się przyjąłem było całkiem nieźle, dobre zarobki, ludzie wporządku, ale gdy prezes przyjął jako mistrza pana(usnięte przez moderatora) wszystko się popsuło.Wprowadził on (usnięte przez moderatora) czasami było tak, że zlecił pracownikowi wykonanie jakiejś pracy i sam mówił jak ma to zrobic , a gdy wyszło źle to zganiał całą winę na pracownika.W firmie panuje totalny chaos, Malarnia, spawalnia i szlifiernia znajdują się na jednej hali. Mistrzowie nie mają pojęcia o pracy, tylko chodzą po hali i pytają '' ile pan zrobił '', dyskusję z mistrzem kończą się zwolnieniem. Trzeba byc naprawdę odpornym na stres, żeby w tej firmie wytrzymac.Omijajcie firmę ERSTEEL z daleka, nie daje ona żadnych perspektyw na przyszłośc.
Zostaw swoją opinię o Ersteel - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ersteel