Opinie o Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o. w Warszawa

Magda

Czy agencja daje za darmo cały uniform?

Gorąco odradzam. Pracowałem przy ul. Osmańskiej, sortownia dhl. Bród, smród i Krzysiek z ambicjami żołnierza ubrany w barwy moro. Człowiek niezrownowazony psychicznie. Nienawidzi mądrzejszych od siebie

Jakieś informacje o pracy w firmie macie? Warto składać cv?

Jakim pracodawcą jest Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

OJCIEC Dyrektor

Nie ma żadnych dodatków do pensji

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
WIESIEK

Panie Konrad kiedy Pan pracował w tej firmie, czy zna Pan osobę o której mowa, coś Pan za (usunięte przez administratora) ?

Konrad

Mam jedynie dobre doświadczenia z pracy w firmie. Nie jest możliwe żeby zwolnili kogoś bez powodu

WIESŁAW

Pracowałem w tej Firmie 18 miesięcy, w DHL Łódź ul. Targowa. Sama firma " A. Pleban " w porządku. Wypłaty terminowo. Zostałem zwolniony bez podania przyczyny przez niedouczonego dzbana p. Anię. Ten nierób dzięki swoim koneksjom trzęsie Firmą. Czy nikt z Agencji ochrony mienia " A. Pleban " nie widzi poczynań tej kobity ? To co ona wyprawia podchodzi pod mobing. Byłbym szczęśliwy, jakby ktoś wyjaśnił poczynania tej " szefowej" . Dziękuje za przyjrzenie się tematowi.

Wiktor

Jeśli stworzyliście sobie taką atmosferę w pracy jak tu na forum to współczuję.

Michael

W agencji A. Pleban. Pracuje od roku, przy zatrudnieniu obiecano mi umowę o pracę po 3 miesiącach jeśli będzie ok, nie musiałem się upominac, sam inspektor przywiózł mi skierowanie na badania przed upływem 3 miesięcy. Wypłaty zawsze na czas, raz mi brakowało jednej dniowki, nie musiałem czekać do następnej wypłaty, inspektor na drugi dzień przywiózł mi różnice. Stawka 12. Zł netto myślę że też jest ok

@Michael

Z tej strony Michael (prawdziwy). To banda oszustów i zgłoszę to na policję. Nigdy nie pobierałem żadnych pieniędzy i nie jestem zatrudniony tam od roku. Owszem obiecał że się zgłosi ale od października nie odezwał się a na moje telefony odpowiada agresywnie i unosi głos.To nie ja wkładałem te posty (widać że niektórzy są desparatami).

Michael (Ten prawdziwy)
@Michael

Bullshit to słowo określające w 100% tą firmę. Desperaci napisali ten komentarz by zachęcić kolejne "ofiary" ich kłamstw. Nie ufajcie im i nie dajcie się wrobić tym oszustom. Ściągali pieniądze za "zatrudnione osoby" które nigdy dla nich nie pracowały.

Jaka jest atmosfera w firmie? Warto starać się o pracę?

Niko
@Adam

Nie radzę. Chyba że jesteś pijakiem i lubisz lizać (usunięte przez administratora) szefom . Tak jest w Dhl.

benek

Moszna Szkoda słów na tych tumanów

Plebania

Praca w plebanie to najgorsza z moich życiowych decyzji ,jaką kiedykolwiek podjąłem . [usunięte przez administratora].Obiekt w mosznach to najgorsze miejsce pracy jakie jest na tym świecie. Toleruje się tam śmierdzących brudasów i pijaków a pożądnych pracowników się zwalnia.Zmianowi są również cwani ,lubią ploty , [usunięte przez administratora]. STANOWCZO NIE DLA PLEBANA!!!!

niko
@Plebania

To prawda że szefowa kaczka to tuman do zamiatania ulicy w Błoniu.

Jacek

A poza tym drodzy pracownicy czyli zleceniobiorcy , przyszli , potencjalni i byli - nikt nie ma obowiązku prężyć się przed "szefuniem" ponieważ podległość służbowa na umowach cywilnoprawnych ( umowa zlecenie , umowa o dzieło ) nie obowiązuje według polskiego prawa. Jeśli szefunio Cię obraża to powiedz mu co o nim myślisz i koniec.Jeśli chce pokazać władzę zrób tak samo.Twoim obowiązkiem jest tylko wykonać zawartą w umowie pracę. nauczcie się walczyć z tą patologią rynku pracy !!!!Zasięgajcie języka u ludzi , którzy mogą pomóc w wyjaśnieniu kwestii , o których nie macie pojęcia i nie dajcie się robić w konia !!!!

@Jacek

Uważam że masz w pełni racje

To oszuści i (usunięte przez administratora) a najlepszy draniem jest tak zwany dyr p Tomasz

@anonymous

Witam podtrzymuje swoją wcześniejszą wypowiedz wielkie oszustwo i ku...two i dalej poszukują pracowników do drogerrii skoro tak dobrze i wspaniale to dla czego taka redukcja? Robert pan Tomasz wie który

Iza

@Michael widzę, że jesteś zadowolony z pracy w Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o. To dobrze, że można liczyć na umowę o pracę. Czy powiesz w jakich godzinach pracujesz? Jakie są zmiany? Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie?

Iza

@brzewies@gmail.comczyli widzę, że byłeś zadowolony z pracy w Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o. Powiedz czy jest możliwość, żeby dostać umowę o pracę? Niektórym zależy na tym, aby ją dostać, dlatego ta informacja jest ważna. @Tak było i pewnie się nie zmieniło. piszesz, że stawka była nieodpowiednia do obowiązków, gdy pracowałeś w tej firmie. Są różne stanowiska pracy, czy nie było możliwości, aby awansować?

brzewies@gmail.com

Zacząłem w Łodzi obiekt DHL , jest fajnie. Drodzy Państwo nikt pieniędzy nie daje za darmo. Praca o.k. Umowa w pierwszym dniu na rękę. Wiem na czym stoję. Z informacji Pracowników wypłata zawsze przed określonym terminem. Podkreślam jeszcze raz na pieniążki trzeba sobie zapracować. Polecam Fmę . Z poważaniem Wiesiek.

Robert z Zabrza

Witam Ja oceniam pracę w A. Pleban pozytywnie. Stawka nie była zła, porównując z innym firmami które proszę mi wierzyć, płacą głodowe stawki... Pracowałem w Zabrzu i ponownie gdyby grono szefów było by zainteresowanych moim powrotem, chętnie bym wrócił. Praca mi się podobała a szefowie zmian wymagają ale są do pogadania, nie przesadzajcie bo pieniążki jakie były, to były zawsze na czas a nawet ja miałem przed terminem nie raz. Daremnej tancerce nawet majtki przeszkadzają.

karmi

@kanion z tymi emeryturami bywa jednak różnie... ja mam jednak szacun do tej firmy że daje szansę starszym osobą, mają szansę na godną starość i dorobienie sobie przynajmniej

aplikant

6,70 na godz w gdańsku DHL OK 220 Godz i nic więcej zresztą jak ktoś chce to niech zadzwoni do firmy w swoim mieście i sie dowie co i jak

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Agencja ochrony mienia i osób „A.Pleban” Sp. z o.o.