MCD Electronics spółka z o.o.

Żywiec

Opinie o MCD Electronics spółka z o.o.

Jony85 2014-12-01 19:02
Pracowałem i trochę żałuje że już nie pracuje. Firma dała mi ogromne możliwości nauki i rozwoju. Cały czas nowe zadania i niepowtarzająca się praca. Bardzo zgrany zespół współpracowników i szefostwo, które traktuje cię jak Człowieka!

Minusy? Czasami za duży chaos nie wiadomo do czego zmierzający...
MCD 2016-02-17 15:27
Witam,
rekrutacja prowadzona jest ciągle a o przyjęciu decydują konkretne umiejętności - np. znajomość elektroniki, mechaniki, programowania w C++ czy konkretnie programu inventor itd...
Proszę przysłać CV na adres rekrutacja@mcd.com.pl
marusz 2016-05-27 13:14
Witam.
Mam pytanie dotyczące zarobków na stanowisku elektromonter.
Dand 2016-07-08 11:22
Na stanowisku Elektromonter zarobki są marne, nawet po wielu latach pracy zawsze się wychodzi 1600-1700zł netto na miesiąc.
marusz 2016-07-27 18:40
Dzięki za odpowiedź.
Faktycznie, zarobki nie są rewelacyjne, tym bardziej, że dla mnie wiązałoby się to z relokacją.
Gdyby nie język C mógłbym próbować jako konstruktor-elektronik.
gość 2016-09-19 20:17
Witam
Praca na produkcji jako elektromonter jest ciężka? czy jest to praca zmianowa?
gosc 2016-09-21 22:16
praca na zmiany , ogolnie nie jest ciezka, aczkolwiek niekiedy wymagania... nie wiadomo do czego zmierzajace. Placa slaba - najnizsza krajowa na zleceniowce, przez dlugi dlugiii czas.
gosc 2016-09-22 14:33
popracowałam w hutchinsonie i już nie będę narzekała, jest ok
Deny 2016-09-28 12:44
Firma prowadzi ciągle rekrutację zresztą przez Pana który jest członkiem rodziny presesa, w rozmowie przedstawia firmę jako miejsce niemalże doskonale z możliwością nauki rozwoju - po prostu tylko głupi by się nie zgodził. Później wychodzą wszystkie mankamenty- nie mają co z Tobą zrobić idziesz na produkcję, oczywiście będą mówić że to tylko na jakiś czas, zarobki jak za specjalistyczne stanowiska żałosne, może i atmosfera w pracy fajna( tworzą ją ludzie) ale na kasę narzeka niemalże każdy. Komunikacja i zarządzanie w firmie raczkuje...
Szybciej dowiesz się zamiarów kierownictwa odnośnie swojej osoby na stołówce niż od kierownika
zwykły pracownik 2016-10-31 06:21
także nie polecam, pracowałem i żałuje.
gość 2017-02-13 19:50
A ile zarabia operator Cnc z 12 letnim doświadczeniem
3 2017-03-03 21:17
16/h brutto
Pracownik 2017-03-04 08:40
No chyba nie tyle.
Kajtek 2017-03-08 19:16
Witam, duża rotacja w firmie?
XXX 2017-04-08 20:10
Niespecjalnie.
kik 2017-05-12 14:34
Synalek prezesa nie ma pojęcia o rekrutacji a co najważniejsze o pracy w tej firmie...
Szuka fachowców a sam jest pierdoła...
XYXY 2017-08-28 15:10
Po wspolpracy (niezbyt dluga co prawda) z ta firma mozna stwierdzic ze jest po prostu tam po japonsku-jako tako
atmosfera na dole-dobra, nie mozna narzekac, dobrze sie pracuje, praca nie jest ciezka, srednio uciazliwa, na zmiany, bez sobot, w miare zorganizowana. Jednak jest to tzw. entry job czyli dobre na wprowadzenie do zawodu, bo na dluzsza mete czlowiek sie cofie w rozwoju
Obietnice co do tego ze zostanie sie kims wiecej sa tylko obietnicami, no ale coz, jak na poziom zywca to ta firma nie jest najgorsza
Ja zmienilem firme na lepsza, z lepszymi pieniedzmi I perspektywami, ale czy polecilbym komus?
Tak, o ile zaczyna swoja przygode po studiach albo szuka bezpiecznej, ale sredniej jakosciowo przystani
Nie polecam jezeli ktos chce zrobic kariere bo raczej sie na tym przejedzie :)
Zostaw swoją opinię o MCD Electronics spółka z o.o. - Żywiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MCD Electronics spółka z o.o.