ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

Opinie o ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

Agnieszka

@produkcja znalazłam ogłoszenie, że poszukują Księgowej ;)

produkcja

Jak wygląda praca na produkcji? szukają do [pracy.

kata

c4' w każdej ofercie pracy zazwyczaj masz podany zakres obowiazkow i wymagań.

Nietoperz

Czy produkcja nadąża z produkcją kłódek atestowanych?Co to za strategia?Daj truciznę gratis i sprzedaj drogo antidotum. Pozdrawiam wszystkich wyjadaczy.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Zakupów i Logistyki
mis

czołem żołnierze, Kubicki dawaj

c4

Witam Pracowałem jakiś czas temu w tej firmie. W prawdzie nie na produkcji, ale jak wiadomo każde stanowisko ma określony obszar wymagań i obowiązków, no i oczywiście w każdą pracę trzeba włożyć jakiś wysiłek. Krótko mówiąc nie ma nic za darmo. Szczerze powiedziawszy moje ogólne odczucie na temat tej firmy, panującej tam atmosfery itp. jest ogólnie pozytywne. Nie będę się rozpisywał o zarobkach, bo jak wiadomo w tym zakresie każdy ma wyrobione własne poglądy. Warto jednak wspomnieć, że jednym z bardziej rzetelnych ludzi z jakim miałem możliwość tam pracować jest wspomniany tu przez kogoś pan Jan K. Pozdrawiam.

poiu

fajna firma, fajni ludzie, zarobki jak wszędzie. ogólnie praca jak wszędzie pracować trzeba. pozdrawiam

loki

Fajna firma dobry klimat, atmosfera pracy. Możliwości rozwoju brak

ali

Aco powiecie na nową Panią w sekretariacie? Dla mnie porażka, o co proszę wciąż problem.

tora
@ali

Kompletnie się nie zgadzam. Bardzo miła babka - nie wiem skąd taki komentarz.

polop

Młodych świeżych z pomysłami starzy wyjadacze eliminują. Boją się o swoje stołki to nie firma dla ambitnych sorry ale dla takich nie ma etatów. Zarządzają ludzie którzy trafili tam po wtykach i wiedzą że nigdzie nie znajdą pracy. pozdrawiam

lupa

Pani B. - dziękuję. Pani kultura, wizerunek i gotowość do pracy przyczyniała się na bieżąco do tworzenia dobrego wizerunku LOB SA. Te dobre opinie niech będą siłą dla Pani a dla LOB SA drogą do poszukiwania ludzi w Pani stylu

smerf

(usunięte przez administratora) znaczy fabryka działa i zarabia, ciekawe czy pracownicy to czują? ktoś dostał premię w tym roku??? (usunięte przez administratora)

znawca żabojada

francuz i honor??? pogięło Cię synku??? przypomnij sobie jaki mieli honor w 39 roku!!!

artur

Jakiś zmartwiony chodzi ostatnio nasz dyrektor finansowy, pewnie znowu mu prezes cuda na kiju każe robić, a gdyby nie on to już dawno by wszyscy ta firmę z dymem puścili. ciekawe czy chociaż ktoś widzi zaangażowanie tego człowieka

Partner

Przedstawiciele składają już do dobrych sklepów propozycje zatowarowania na regał wraz z cennikiem i katalogiem.Czyżby po cichutku, przez przypadek, może sami się zgłosili...To się nazywa uczciwa polityka?

pooo

i co tam słychać w LOB?. Chłopaki sobie radzą??

kierownik

antek śmigaj po kawkę leserze po studiach!

kazek
@kierownik

nie ma kształcenia

MB
@kierownik

Jestem bardzo rozczarowany, tym ze nie będę juz współpracować z Panią w sekretariacie, z Panią B .Bardzo długo współpracowaliśmy , nigdy żadnych problemów, dokładna, sumienna, a przede wszystkim wizytówka firmy.Wysoka kultura czego nie można powiedziec o obecnej Pani. Dzięuję za współpracę, Pani B.Takich ludzi nie da się zastąpić.

B
@MB

Ja również jestem rozczarowany , współpraca z Panią B była na najwyższym poziomie.Wszystko idealnie. Racja!Takich ludzi się nie zastąpi. Co niektórzy będą jeszcze żałować.

Głowacz

Związkowcy wraz z całą dużą rodziną nie powinni okupować lukratywnych etatów w firmie.

marry

Dlaczego właściciel ma to wszysko w pompie? to proste już dawno ten zabytek sprzedał. ciekawe co teraz podzieje się z managerami? No chyba że klient się zorientował że jabłko jest sfermentowane i odszedł od stołu starszego Pana. Wtedy wszyscy managerowie piją szmapna i zagryzają kawiorem - gdzie będziemy mieli tak dobrze jak u Jana. gra pozorów, malowanie trawników, donosy jak dawniej ...

poi

współpracownik mówi prawdę. fachowiec z niego jak ze mnie ksiądz. a praca ciężka za grosze. niewolnictwo

Zostaw merytoryczną opinię o ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A. - Leszno

• Jak się pracuje w ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.