ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

Opinie o ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

saruF

byłem tam pracownikiem co prawda krótko lecz to co ujrzałem to przerosły moje spostrzeżenia na temat Tej firmy (usunięte przez administratora) Może i ludzie jako tacy...ale tam idą ludzie po części którym brakuje do emerytury. Wynagrodzenie według nich 2300zł/brutto to ATRAKCYJNE... (usunięte przez administratora)

@saruF

Ah zapomniałbym nadgodziny u nich to rzecz codzienna a tutaj 2h a tam 3h a przyjdź jeszcze w sobotę etc. Praca definitywnie nie dla młodych

PIP
@saruF

NA NADGODZINY MUSISZ WYRAZIĆ ZGODĘ, NIKT CIĘ NIE ZMUSI DO REGULARNEGO WYKONAYWANIA NADGODZIN KOLEGO WIĘC NIE ROZUMIEM DLACZEGO NARZEKASZ

@PIP

@PIP Przyjacielu chciałbym powtórzyć słowa tamtejszego brygadzisty "Jeżeli powiem CI że zostajesz 2h bądź 3h to zostajesz wszyscy zostają to i Ty się nauczysz tego"

PIP
@saruF

Mścisz się kolego i wypisujesz te głupoty bo Cię wywalili, dobrze wiemy kto się kryje pod tym pseudonimem. Trochę pokory SARUF.

@PIP

Widzę, ze masz inne zdanie niż Saruf. Dyskusja toczy się o nadgodzinach, więc chciałbym się dowiedzieć, czy nadgodziny sa ekstra płatne, czy można za nie odebrać dzień wolny w dogodnym terminie?

...

Jak się orientowałem jakiś ponad rok temu ,to oferowali najniższą plus premia na produkcji(umowa o prace). Firma bazuje na starszych pracownikach którzy ciągną do emerytury...Może coś się zmieniło w kwestii wynagrodzeń ,ale wątpię...Jak pracowałem jakieś 10 lat temu,to nie wspominam zle...samej pracy.Praca siedząca na prasach...Może teraz tam więcej CNC...Ale to już wiedzą osoby które tam pracują teraz.

@...

Orientowałeś się w kwestii warunków zatrudnienia, ponieważ planowałeś, może wrócić do pracy w firmie LOB? Skoro pracowałeś tam około 10 lat temu, to zastanawia mnie, dlaczego zainteresowały Cię warunki pracy, które obecnie tam obowiązują.

...
@Bartosz

Rozglądałem się akurat za pracą a ze nie wspominam swojego pobytu złe ,dowiadywałem się z ciekawości...

@...

Rozumiem. Dziękuję za odpowiedź. Aktualnie znalazłeś nowe miejsce pracy, czy może w dalszym ciągu obserwujesz firmę LOB, ponieważ chciałbyś aplikować i wrócić do miejsca pracy, w którym już kiedyś pracowałeś.

filozof

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje, może trzeba więcej robić?

Milo
@filozof

To nie akord

@Milo

Skoro praca nie jest akordowa, to mógłbyś napisać, jak wygląda podstawowe wynagrodzenie, które firma LOB oferuje swoim pracownikom? Chciałbym dowiedzieć się, czy pracownik może liczyć również na jakieś świadczenia dodatkowe? Napisz, proszę coś więcej o warunkach oferowanych przez pracodawcę.

Pycho
@filozof

Za najniższą krajową.?

@Pycho

Jak wcześniej wspominałem wynagrodzenie jest bardzo ważne i fajnie było by dowiedzieć się jaka jest jego wysokość, ale nikt o tym nie wspomniał. Płatne nadgodziny lub premie mogą podwyższyć pensję, Może ktoś zdecyduje się napisać o tym więcej informacji. Także możliwość brania udziału w szkoleniach i kształcenia się to dla ambitnych osób istotne wiadomości. Czekam na Wasze wypowiedzi.

praca pilne

witam poszukuje pracy w lesznie w godzinach od 8 do 14 maxymalnie badz w domu moze akurat gdzies ktos potrzebuje albo w waszej firmie kogos. Bardzo mi zalezy. Pozdrawiam

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Zakupów i Logistyki
byłypracownikodniedawna

Pracując w LOB (a latek tam mam sporo) trzeba przyznać, że praca jest nie najgorsza. Jednak zarobki stoją w miejscu - gdyby nie zmiana najniższej to nic ani nie drgnęłoby. Wszak ci, którzy mają najniższą zmiany mają. Jednakże kto ma więcej to stoi w miejscu, a pracy do zrobienia więcej. Z czasem dokładają pracy i to bez podwyżek. Szkolenia - 1 przez pona dekadę i to na początku. Sam musisz się wszystkiego dowiadywać, uczyć. Nadgodziny - różnie bywa. Są tacy co premią mają pensje wyrównywane do najniższej. Praca zmianowa zależna od działu, gdzie się jest. Obecnie atmosfera jest ciężka, każdy zastanawia się co będzie jutro. Ludzie robią, nie wiedząc jak długo. Dobrze, że ludzie tam pracujący (zwłaszcza starsi pracownicy) zawsze pomogą i wytłumaczą - szkoda tylko, że za te szkolenie nikt im nie płaci. Jak kogoś interesuje praca prawie darmo, ale ważna jest pozytywna atmosfera - polecam. Zarobki nie zachęcają. Pozdrawiam i życzę powodzenia nowym pracownikom.

@byłypracownikodniedawna

Z Twojego nicku na forum wnioskuję, że już nie pracujesz w tej firmie. Czy głównym powodem Twojego zwolnienia był poziom wynagrodzenia? Może zamiast czekać na samoistne podwyżki, warto było wziąć sprawy w swoje ręce i porozmawiać z działem kadr o podniesieniu wynagrodzenia? Kto wie, jaki wynik mogłyby przynieść takie negocjacje.

Doswiadczony

hahah gosciu co Ty tutaj napisałes, bez urazy ale jako pracownik produkcyjny ciezko zarobic ledwo ponad 2 tysiace zł.

Hilary

Nie polecam. A dla czego? Praca na produkcji jest ale bez perspektyw na awans, podwyżki. (usunięte przez administratora)Stawka na produkcji jest minimalna. Jest możliwość pracy w soboty, które są lepiej płatne. Dla osob młodych i ambitnych nie jest to dobre miejsce. Starzy pracownicy są tam do emerytury zazwyczaj. W firmie się coś zmieni jak zacznie brakować pracowników ze wschodu

Klara

Podpowiedzcie coś o pracy stażysty w dziale HR.

Stefan

Wysokość zarobków to bardzo indywidualna sprawa. To negocjujemy na rozmowie.

kobitka

witam mam oferte pracy na produkcij jakies szczegoly zarobki atmosfera

Pytający
@kobitka

I jak? Dowiedziałaś się ile się zarabia?

Pytający

Witam. Mam kilka pytań: - Czy są nadgodziny? Jak tak, to jak to wygląda? Tzn. w soboty idzie się do pracy? Zostaje się na nadgodzinach w ciągu tygodnia? - Jakie są zarobki? (Zapewne na okresie próbnym jest to najniższa krajowa a co potem? Czy 2000 zł [słownie: dwa tysiące złotych] zarobię bez nadgodzin w miesiąc?) PS. Na pytanie o zarobkach proszę nie odpowiadać w stylu "tak jak wszędzie" ponieważ to mi nic nie mówi. PS. Proszę o odpowiedź osoby pracujące tam, bądź te, które tam pracowały. Pozdrawiam Pytający

nowy

ile zmian na produkcji jest?

@nowy

Witam, zależy gdzie się trafi. W znacznej większości jest praca dwuzmianowa, ale są działy jedno i trzy zmianowe.

Zenek

Szkoda, że nikt z pracujacych nic nie pisze. Masa pytań od chętnych do pracy w firmie!!!

@Zenek

Praca na 2 lub 3 zmiany.

nowy

ile zmianowa praca jest na produkcji??

Elwira

Widziałam ofertę pracy dla kierownika ds. zakupów. możecie coś podpowiedzieć , jakieś wskazówki?

CamsOneer

ide na rozmowe praca na produkcji jak ma na nazwisko kierownik bo zapomniałem i nie wiem do kogo ide . pomoże ktoś

Karolek

Dzień dobry czy firma zapewnia transport z Gostynia?

Tom

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY CAŁA POLSKA - PODZIAŁ NA REGIONY Do byłych i obecnych pracowników sprzedaży - możecie wypowiedzieć się na temat pracy jako RKS ? Napiszcie swoje opinie, podzielcie się doświadczeniami, informacjami na temat narzędzi pracy, atmosfery, warunków itp. Dzięki Tom

Criss

rekrutacja na stanowiska : regionalny kierownik sprzedaży - cała Polska W nawiązaniu do rekrutacji mam pytanie do pracujących w dziale sprzedaży kierowników : jakie mniej więcej są rejony -2/3/4 województwa?, jakie narzędzia pracy i wsparcie ma RKS? i jakie warunki płacowe oferuje Firma ( podajcie widełki podstawa +premia) jak możecie Opiszcie proszę jak Wam ogólnie się pracuje i czy plany sprzedaży są bardzo ambitne czy raczej do realizacji? Dzięki Criss

Agnieszka

@c4 czyli byłeś raczej zadowolony z pracy w LOB S.A. Mógłbyś jednak powiedzieć więcej coś o warunkach pracy? Aktualnie nie ma żadnych nowych ofert pracy. Zachęcam jednak, aby śledzić oferty co jakiś czas, być może coś się pojawi.

Zostaw merytoryczną opinię o ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A. - Leszno

• Jak się pracuje w ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.