ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

Opinie o ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

Pracownica Nowy wpis

Dlaczego firma przy podpisywaniu umowy o pracę nie informuje że jest to praca na ( akord ) w umowie również nie ma informacji o tym . W tym momeńcie jest to niezgodne z kodeksem pracy ?????

Bogdan Nowy wpis
@Pracownica

Na jakim dziale?

Pracownik Nowy wpis

Prawda jest taka że największymi krzykaczami w tej firmie są wieloletni pracownicy którzy twierdzą że firma jest zła.To w takim razie to po co pracują w niej tyle lat i potrafią zniechęcać nowych pracowników na różnych stanowiskach w firmie.Swoją drogą pan dyrektor mógłby się zainteresować tym tematem

GK

Cześć! Mój mąż znalazł ofertę na tokarza, czytamy ofertę i są wypisane Benefity ZFŚS.. co to oznacza ? Co wchodzi dokładnie w ich skład ? Czy jeszcze jakieś pozapłacowe benefity są ?

@GK

Czyli dodatki na święta i wczasy pod gruszą. Ale nie warto się łasic na te pieniądze poprzez charakter wykonywanej pracy.

Pravownik Nowy wpis
@@Pracownik

Dokładnie tak , co chwilę premie uwalają za coś ,tylko by nie dać.Wyzyskiwacze cholerni !!!!!

Wujek

Mam pytanie o pracę jako magazynier jaka pensja ?

@Wujek

Minimalna krajowa.

Roma
@@Pracownik

Serio? I nic poza nią? Nie oferują jakiegoś systemu motywacyjnego w postaci premii albo może po jakimś czasie przepracowanym u nich wpada znaczna podwyżka?

@Roma

Podwyżka taaak obowiązków, zaczniesz jako magazynier skończysz na frezarce albo na jakiejś prasie i będziesz klepał detal cały dzień, jeśli szanujesz swoje zdrowie, nerwy i kręgosłup po prostu odpuść!

Lidka
@@Pracownik

Ok, a idą za tą zmianą stanowiska właśnie podwyżki? Bo chyba nie zrozumiałam o co chodzi. Kręgosłup aż tak cierpi? Trzeba miec uprawienienia żeby robić na magazynie w firmie?

@Lidka

Po prostu odpuść!!! Tu się dzieją źłe rzeczy o których nikt głośno nie chce mówić.

TT
@@Pracownik

A jak pracownicy przenoszeni są na inne stanowiska, to ich umowa pozostaje taka sama? Czy można liczyć na jej zmianę i uwzględnienie nowych obowiązków? :)

@TT

Nikt nic nie uwzględnia, możesz dostać aneks o nowe stanowisko które nie są sprecyzowane w tym że aneksie, będą kazali ci robić tam gdzie trzeba zapchać dziurę. Przejadą cie po wszystkich stanowiskach bez skrupułów!

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Zakupów i Logistyki
FU

Z opisu waszego to jakby już nie było nic do roboty, tylko końca czekać. A jakoś 2 tygodnie temu ogłoszenie dla tokarza wystawili. Czyli jakaś robota jest. Tylko ile płatna? Ktoś odpowie??

@FU

Jeśli w ogłoszeniu nie było wymienionej kwoty ile możesz zarobić na tym stanowisku, to musisz wiedzieć na początku że pieniędzmi Ciebie tu zwabić nie chcą. Na minimum krajowe możesz liczyć na pewno + premia która czasami jest. Jak napisałeś "jakaś robota jest" owszem, do puki idzie produkcja na starych maszynach które lubią się psuć to trzeba naprawiać więc i tokarz by się przydał, a że niebawem niektórzy pójdą na wymarzone emerytury takich pracowników będzie brakować. O ile te tokarki nie podziela losu tokarzy i też odejdą na emeryturę czy złom. Dobra sława o zakładzie cichnie. Gdybym miał tu super zarobki i fajna atmosferę to bym Ci polecił jednak po co masz mi mieć to później za złe. Popytaj ludzi będziesz wiedział.

Witam, mam pytanie odnośnie stanowiska elektryk. Czym najczęściej zajmują się elektrycy? Czy jest możliwość nadgodzin? Jeśli tak to czy są one w tygodniu czy raczej w soboty.

@Michał

No najczęściej to będziesz wysłuchiwał mądrości takich dwóch którzy dorabiają do emerytury i naprawiał historyczne maszyny produkcyjne. Nadgodziny też możliwe.

Jaki jest styl zarządzania w ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.?

Tu jest brak stylu i brak czegokolwiek. Haos, brak decyzyjności, nikt nie bierze odpowiedzialności, spychologia.

Nie ma nadgodzin, nie ma nawet zbyt wiele pracy.

January

Jak to a teraz szukają pracowników ?

@January

Tak? A jakich, kolejnych którzy zasilą szeregi pomarańczowych kamizelek? Kolejny lean menagier, technik menagier, czy kogo tam jeszcze? Kolejna osoba do sprawdzania czy pracownik odchodzi od stanowiska o czasie, czy odbija kartę o czasie, czy nie jest przypadkowo na niedozwolonej przerwie na papierosa, czy może gdzieś w czeluściach firmy nie siedzi i nie pije kawy, czy aby zmienił datę na tablicy? Takich szukają? Takich tu na pęczki.

Ta firma schodzi na psy. Pracuje tu 10 lat i jeszcze czegoś takiego nie było. Jedna wielka spychologia, jeszcze trochę to więcej rządzących niż zwykłych pracowników. A najlepsze jest to, że 99% procent tych rządzących nie ma zielonego pojecia o czym kolwieg. Odnosi się wrażenie jakby robili wszystko po to, żebyśmy za chwili wszyscy poszli z torbami.

Otóż to! Zgadzam się z Tobą! Rzucają tak pracowników ze stanowiska na stanowisko żeby zmęczyć psychicznie żeby ludzie odeszli sami z upadającej firmy, żeby nie musieli odpraw płacić. Ale nie ma co jak nie potrafią zarządzać i postawić się to pójdą z nami na bruk.

HO
@@Pracownik

Chociaż jak zmieniają pracownikowi stanowisko, to zmienia się też jego wynagrodzenie? Wdrażają jakoś do pracy na nim? Mogą liczyć na jakieś szkolenie?

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A. poszukuje osoby na stanowisko Księgowa. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

XZ

W internecie znalazłam ofertę pracy na stanowisko HR and Payroll Specialist. Widzę, że jest to praca hybrydowa. W takim razie, ile dni można pracować z domu? ;) Czy pracownik może.zadexydowax, które to dni będą? Poza tym firma wymaga od kandydata gotowości do odbywania podróży służbowych. Długie te delegacje są? Jak często się odbywają? Szukam pracy, więc chętnie poznam szczegóły. :p

Czy Konstruktor - Projektant jest możliwy w firmie ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.? Ktoś z pracujących się wypowie?

Sprecyzuj pytanie, konstruktorzy tu pracują, ale w sumie nie wiemy po co bo nic nowego się nie wytwarza.. A nie soryy nanoszą zmiany konstrukcyjne na wykrojniki które funkcjonują już dziesiątki lat 0.1 w lewo albo 0.2 w prawo. Ta firma spada na dno, odkąd pojawił się(usunięte przez administratora)

Janek

To nie mogą się wykazać jak tylko nanoszą zmiany. Czemu nic nowego nie produkują? Bazują na starych wzorach? Nie ma jakiś nowych zleceń?

@Janek

Żeby się wykazywać, musi być odpowiedni system premiowania. A tak? Po co ktoś ma się wychylać, skoro nic z tego nie będzie miał bo mu się zarzuci że generuje koszty, a nic nowego się nie wprowadza, nie ma zleceń na nic nowego bo nic nowego nie robimy, bazujący produkt odchodzi w zapomnienie, teraz jest szał na samozamykacz, zostaną młodzi pracownicy, bo 90% załogi to emeryci w ciągu najbliższych 5lat.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.?

NICK

świeże info : po zeszłotygodniowym spotkaniu dyrektora z załogą przedstawiony został plan naprawczy tzn redukcja personelu - dwa warianty 40 pracowników z produkcji 20 z administracji lub 30 z produkcj 10 z administracji. dlaczego tak 500 000 straty za lipiec wyroby produkowane na magazyn brak sprzedazy. Nowy aneks do umowy wrowadzający 4 dniowy tydzień pracy przez cały miesiąc. Dni wolne pokrywane z urlopu płatnego i bezpłatnego tzn dwa dni płatnego dwa bezpłatnego ,Umowa bezterminowa. Taki rodzaj umowy obniża i tak niskie wynagrodzenie .Atmosfera tragiczna .W obiegu wew krąża informacje że super analitycy z assa abloy kupili stal po cenie max a obecnie jest ona o połowę tańsza. I jak tu być konkurencyjnym nasze wynagrodzenia to nie są jakieś astronomiczne kwoty. Magazyn został wyodrębniony i przychodzą wyroby z chin które po przepakowaniu jakon assa abloy sa sprzedawane.TO INFO OD LUDZI PRACUJĄCYCH JESZCZE

Emilia
@NICK

A co jeśli któryś pracowników nie chce zgodzić się na zmianę warunków umowy? Jest automatycznie zwalniany? Kto w ogóle podejmuje takie dziwne decyzje bez jakiejkolwiek komunikacji z pracownikami? Pracujecie chociaż na umowie o pracę, czy jednak zlecenie?

@Emilia

To wszystko jakieś bzdury, nikt nikomu nie zmienia warunków pracy, ani nie wypowiada warunków zawartych w umowach. W każdej firmie zatrudnienie jest dopasowywane do wielkości zamówień i potrzeb i tyle ....

ON
@NICK

Nikt nie zmienia warunków umów. Nie wiem kto tak dezinformuje .... Z tego co wiem dni wolne mają dać czas i oszczędności aby być może przeczekać gorszy czas, a jak ktoś nie zna się na realiach funkcjonowania firmy produkcyjnej niech się nie wypowiada i nie wprowadza w błąd innych...

Tak masz rację zatrudnienie jest dopasowane do wielkości zamówień i potrzeb.. A na tą chwilę nie ma zamówień, więc i tyłu ludzi nie potrzebnych.

Teresa

czyli to bardziej praca sezonowa, lepiej sie o niej dowiadywac w czerwcu niz teraz?

@Teresa

Na tą chwilę, nie warto interesować się w ogóle tą firmą.

MD
@Teresa

Ta firma to wielka porażka pod każdym względem, od poziomu kierowników ktorzy nie potrafią zarządzac podleglym personelem po sprzęt, wyposażenie i oprogramowanie wspierające pracę...

A

A jak praca się ruszy to pozostali padną na pysk aby wyrobić produkcję.Porazka

IZZ
@NICK

A co się stało z dyrektorem, nagle znikł?

Na te chwilę nie? A kiedy uważasz, że będzie na to stosowny moment i dlaczego?

djatwork

Witam Czy sytuacja się zmieniła w 2023? Jak wygląda praca na stanowisku specjalisty ds jakości. W Tychach jest wakat i zastanawiam się czy warto rekrutować. Czy ktoś zna Tyski odddział? Dziękuje że szczere odp.

@djatwork

Tychy to inna firma Mercor Doors nie Opening.

Damian

Bardzo dobra firma nikt nie kontroluje i nie rozlicza tego czy się pracuje, szczególnie luźna atmosfera planuje wśród pracowników Bielska.

@Damian

kiedyś pisali o jakiś planach naprawczych i redukcjach. Do dziś wszystko w tym zakresie jest ok? Piszesz, że nikt niczego nie kontroluje, jak w takim razie właściwie pracę sobie tutaj można dobrze zorganizować?

End
@Damian

Chyba ktoś pomylił firmy. Opening nie ma siedziby w Bielsku...

Fred
@End

Ludzie tam tylko siedzą w telefonie albo na fajunie .....

Pracownicy

Znów zostało usunięte. Assaabloy w lesznie informuje że chcą pozostać w ubezpieczeniu na życie w PZU. Pani Dorota z HR zmusza nas do ubezpieczyciela unum , my nie chcemy zmieniać ubezpieczyciela. Pracownicy już maja dość zmuszania , ASSAABLOY powinno słuchać pracowników a się oddzwiecza pozytywnie. Prosimy i błagamy zostawcie nam ubezpieczyciela PZU.

@Pracownicy

Pracownicy nie mają nic do powiedzenia w tej sprawie. To dobrowolne ubezpieczenie i to że w ogóle jest to ukłon ze strony pracodawcy że można się załapać na zniżkę grupową. Na miejscu pracodawcy przy tych utrudnieniach ze strony betonowej części załogi powinien całkowicie zlikwidować to ubezpieczenie i mieć święty spokój.

Wanda
@Pracownicy

Zaraz, bo jednej rzeczy tutaj nie rozumiem. To wy nie macie w ogóle ubezpieczenia takiego zwykłego, z NFZ, pracując tam? Czemu to takie emocje wywołuje, ta kwestia?

Pracownicy

Dlaczego są usuwane ważne wiadomości. Ostatnio usunięto informacje o zmuszaniu pracowników do podpisana umowy z ubezpieczycielem unum. Decyzja Pani Doroty z hr bo nikt z pracowników nie chce rezygnować z ubezpieczyciela PZU. Assa abloy nie liczy się z prośbą pracowników którzy nie chcą zmieniać ubezpieczyciela ,który jest od lat PZU. Dorota z hr nie liczy się z nikim tylko rządzi gdzie pracownicy swoje pieniądze maja lokować na ubezpieczenie ma władze totalna , pracownik się dla niej nie liczy tylko traktuje ludzi jak tania siłę robocza ,która nie ma żadnych praw tylko służyć assaabloy.

Ktoś
@Pracownicy

Zgadzam się tak jest . Pracownicy chcą zostać w PZU ale ta pani nie pozwala i jest wstyd żeby pracownicy nic nie mogli zrobić tylko albo tak jak chce p. Dorota albo nie będziecie ubespieczeni

@Ktoś

Ubezpieczenie to jest dobrowolne a z punktu widzenia pracodawcy, jest benefitem i nie ma w nim nic obowiązkowego. Dziwię się że wobec tego oporu całkowicie nie zrezygnował z ubezpieczenia grupowego. Najgorsze, że w firmie wypowiadają się na ten temat ludzie nie mający o tym zielonego pojęcia z jakimiś durnymi roszczeniami.

@MQ

Nie oporni i nie durni . Ubezpieczenia są dobrowolne ale więc dlaczego pracownicy nie mogą decydować do jakiej firmy ubezpieczeniowej chcą należeć. Rozkazy i nakazy na wszystko zaczęły się pod pręgierzem (usunięte przez administratora) . Assaabloy jak nas kupiła to na samym początku oznajmiła ze słucha głosu pracowników i jest prorodzinna . A tu takie klocki . Pracownik jest nikim tylko siła robocza , która ma zarabiać na władze i siedzieć cicho . Gdzie my jesteśmy tak trudno zrobić coś dla pracowników i mieć w firmie 2 ubezpieczycieli PZU I UNUM . Ale nie bo(usunięte przez administratora) nie będzie słuchać głosu pracowników bo ma totalna władze . Szkoda ale takie czasy nastały że pracownik jest nikim . Pewnie za chwilę będzie usunięty komentarz bo ktoś z tej strony to robi. Boi się prawdy .

@Ktoś

No i nadal pani brnie w przekonaniu że robi dla nas dobrze zmuszając do przejścia na ubezpieczenie unum . Otusz tak zwykłymi słowami NIECH ASSA ABLOY Z PANIĄ ZOSTAWIĄ NASZE UBEZPIECZENIA NA ZYCIE W PZU.

@Pracownicy

To proszę się ubezpieczyć zupełnie dowolnie czyli prywatnie z 3 razy taką składką przy tej kwocie albo przyjąć to co oferuje pracodawca.

Pracownicy

Nie znamy się bo pracownicy ASSAABLOY to ludzie ,którzy ciężko pracują a w zamian pracownicy.Dorota z HR ogranicza im swobodę swoimi nakazami i to ta pani tak się zachowuje ze jak nie chcece to mam was gdzieś i nie będę słuchać pracowników. Assaabloy na samym początku przedstawiła się jako firma dbająca o każdego pracownika a okazuje się zupełnie inaczej nie za pracownikiem tylko przeciw . Może by porozmawiać z sama góra i przedstawić jak nas w Polsce się traktuje . Leszno zarabia najmniej z całej korporacji i traktowane jest najgorzej . P. Dorota poszukała brokera , który pracował przedtem w PZU to nie będzie przychylną naszym prośbą o pozostanie tam .

Dziś wypowiedzenie dostało 11 osób.

Pracownicy

Zwolnili pracowników, którzy się nie podobają sie managera lub lidera. Pracowników, którzy wykonują normę bo nie znają swoich pracowników.

@Pracownicy

Wydaje mi się że problem jest bardziej złożony, a mianowicie chodzi tu zamówienia, najpierw była nagonka na krecenie normy "ciągle mało i mało" nagle magazyny wypchane po dach, zbytu nie ma, to i pracowników tyłu nie potrzeba, więc to nie przez relacje czy ktoś się komuś podoba czy nie, to problem z zarządzaniem firmą i planowaniem produkcji.

Iga

Dlaczego kasowane są komentarze? Prawda kole w oczy? Niby super pracodawca a jednak brak szacunku iobraźliwe uwagi za plecami to standard. Żałosne...

Won

A dodatkowo budynek w którym ma siedzibę inspekcja pracy jest własnością assa abloy - co za niefart ;)

Małgorzata
@Won

I myślisz że przez to firma nie ma kontroli z inspekcji czy co?

Yobla

Pracodawca zmusza do wykorzystywania urlopów bezpłatnych. Ludzie boją się postawić, związki zawodowe nie robią nic w tej sprawie. Lista do zwolnienia ponad 40 osób już jest. Państwowa inspekcja pracy na tej samej ulicy co zakład - pod latarnia najciemniej tak mogłabym to określić. Panie dyrektorze mam nadzieję, że trafi pan przed sąd pracy.

Da

Mam pytanie dlaczego zwalnia się polskich pracowników a pozostawia pracowników z Ukrainy którzy się obijają i mają na to pozwolenie kierownictwa

Zostaw merytoryczną opinię o ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A. - Leszno

• Jak się pracuje w ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.