Quick- mix Sp.zo.o.

Strzelin

Opinie o Quick- mix Sp.zo.o.

zielony 2011-03-19 12:55:35
Zapraszam do podjecia współpracy z Quickiem a po krótkim czasie dołączycie do grona krytykujących.
Paweł 2011-04-06 21:28:04
Witam, Od paru dni dowiaduję się ,ze jestem głównym narratorem tej strony i większość wpisów jest moja .Informuję wszystkich ,że jest to mój pierwszy wpis - o stronie dowiedziałem się ok dwóch tygodni temu. Więc od dzisiaj te osoby które twierdza ,że jest tutaj mój wpis MÓWIĄ PRAWDĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Podobnie jak inni w większości zgadzam się z opiniami zawartymi w komentarzach
anonim 2011-06-25 11:05:29
Powiem krótko praca tutaj to lekcja pokory , wysłuchiwania głupot i niekompetencji góry ( układy i układziki ).
Ostatnio nawet zaczeli usuwać wpisy z tej strony
norbi 2016-04-26 10:18:41
firma poszukuje na stanowisko doradca techniczno- handlowy @kania wymagane jest doświadczenie w branży budowlanej min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku handlowym , oferują atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego a także narzędzia pracy i odpowiednie szkolenia
Zostaw swoją opinię o Quick- mix Sp.zo.o. - Strzelin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quick- mix Sp.zo.o.