Agencja Promocyjno-Handlowa Mini-Max

Piła

Opinie o Agencja Promocyjno-Handlowa Mini-Max

anonim 2009-05-29 07:31:27
W Mini Maxie [usunięte przez moderatora] nie podobalo poniewaz co drugi przychodzil pod wplywel alkoholu i przedewszystkim syf w pracy.
mimi 2009-08-22 07:23:09
dziekuje bardzo za taką prace...nie podobało mi się absolutnie,nie będe oczerniał ale dajcie spokój
juuuuzek 2009-10-30 07:43:56
A MOŻE WIĘCEJ KONKRETÓW NA TEMAT MINI-MAX-a?
Zdunek 2009-11-05 11:36:35
Mini-Max ? [usunięte przez moderatora], ogólnie masakra !!! wiem bo pracowałem !!! Tam sie nie da robić. Odradzam wszystkim !!! Marne pieniądze a trzeba zapieprzać jak wół i raz na pół roku dadzą ci premie.....40 zł ! Żenada !!! Najlepsze były nocki....[usunięte przez moderatora] !!!
mietek 2010-01-07 02:48:57
ciesze się ze ci [usunięte przez moderatora] którzy się wypowiedzieli już nie pracują !!!jest jak jest mała pensyjka ale jest i wiesz ze jeżeli robisz swoje to będziesz pracował !!!stuknijcie się w łeb pisząc takie coś!!!dziękujcie za prace !!!jeśli ktoś chce coś zarzucić pisać a mogę się ujawnić [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-06-18 18:44:15
Ale żeby nei było samych negatywnych wypowiedzi z mojej strony
Rzeczywiście jeśli sie robi swoje i nosi się kark zgięty można tam pracować bardzo długo. Płace są zazwyczaj na średnim poziomie, w zależności od stanowiska najczęsciej nie ma szału ale są firmy gdzie płaci się gorzej i trzeba więcej pracować. Są też przyzwoite paczki, choć pewnie zależy od odziału
[usunięte przez moderatora], O brzydkich pożegnaniach już wspomniałem wcześniej.
Maciej 2013-07-15 17:22:52
A pracuje tam jeszcze taka fajna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Aga chyba ma na imię? Coś możecie o niej napisać? Kumpel mi o niej opowiadał i pokazywał mi ją kiedyś na mieście.
Agnieszka29 2013-09-30 10:10:50
witam dziś dostałam ofertę pracy z Mini Maxu ? ale czytając to to się zastanawiam ? jak płacą moje gg 47072841
rambo 2013-10-27 15:42:09
Mini max jest to firma w której panuje ogólny chaos i jeszcze do tego nie legalnie zatrudnia na tak zwane umowy o dzieło żadnych badań lekarskich bhp z miesiaca na miesiac obiecuja umowe o prace i jak im sie chce to dostaniesz pieniadze wynagrodzenie a jak nie to kombinatorstwo że nie zrobiłeś tego czy tamtego nie polecam nikomu trafic do tego obozu pracy Wystarczył by tylko jeden nalot inspekcji pracy na nocke a było by głośno o tym zakładzie pozdrawiam
kociak 2013-11-06 09:13:21
praktyk nie polecam gdyz reszta siedzi w domu a w mini maxi trzeba isc na praktyki w wolne dni od szkoly np. dzien nauczyciela a najgorsze ze za drmo ani grosika wiecej i czy masz w miesiacu 100godzin czy 64 dostajesz tyle samo i nic nie ucza sprzatanie i nic wiecej
micha 2015-02-05 03:02:50
hej, no właśnie, raczej za praktyki nikt nie płaci, więc tym się różnią od stażów, bo na staże to można trafiać już płatne i bezpłatne :) stąd też moje pytanie, czy właśńie w Agencja Promocyjno-Handlowa Mini-Max jest szansa na załapanie się na płatny staż czy nie bardzo? ktoś miał z tym do czynienia?
Piciu999 2015-03-08 16:35:09
Witam. Mini MAX to jeden z gorszych magazynów w Pile panuje tam ogólny bałagan, 0 organizacji pracy czasami wręcz utrudnianie pracy. Ogromny mobbing, szantaż, niepłacenie za nadgodziny + grabienie pracownika z ciężko wypracowanej premii pod różnego rodzaju fikcyjnymi powodami. NIKOMU NIE POLECAM TEGO BAŁAGANU!
Mini 2015-05-26 20:42:10
Jak się nabiegasz to 2000 - 2500 netto zrobisz bez problemu na umowie o pracę. Do tego każde święta paczki, z socjalu bilety do Heliosa, basen.
Wszedzie trzeba pracować a na piłe jest bardziej niż spoko.
dość 2016-05-11 17:12:23
uwaga na dyr ze szczecina : oszukuje uzyskując retro - póżniej są korekty faktur,ponieważ towar nie wyjechał !!!!!!
wed 2016-05-11 17:34:28
@hummus to oferta dla mobilnego przedstawiciela handlowego w Szczecinie oferuja wsparcie Menadżera w bieżącej pracy i realizacji celów, niezbędne narzędzia do pracy (samochód i telefon służbowy)
Zostaw swoją opinię o Agencja Promocyjno-Handlowa Mini-Max - Piła
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Promocyjno-Handlowa Mini-Max