Opinie o Dalpo Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dalpo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dalpo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dalpo Sp. z o.o. w Poznań

YYYYY

Są jakieś powody, że szukają aktualnie wielu osób na pracownika produkcji? Robota jest z wolnymi weekendami ale na III zmiany. Zapewniają za to o braku nudy. Jakie więc atrakcje zapewniają, by się człowiek w robocie nie nudził i czy z wypłaty można się tu ucieszyć?

Super, że sa możliwości awansowania i to w każdym roku. Czy tyczy się to też zwykłych pracowników produkcji, czy tylko tych wyższych posad np. kierowników, brygadzistów itd.? I jak kasa zależ od stopnia zaawansowania, czyli co, tylko kasa za wyniki jest??

YYYYY

Nikt
@YYYYY

Szukają bo jest tak duża rotacja

@Nikt

Aha. Co jest w takim razie powodem tej rotacji? Bo nie wiem nawet, czy to ludzi stąd tak chyżo zwalniają, czy sami z pracy rezygnują? Dlaczego firma podaje w ogłoszeniu, że nie ma nudy i jaką mogą dać kwotę za robotę?

jakMożnaByćNikim?KażdyJestKimś Nowy wpis
@Nikt

Widać, że kolega ma czarodziejską kulę i dar jasnowidzenia :O Studzę jednak zapał, bo rekrutacja w Dalpo wynika z zapotrzebowania na ludzi, spowodowanego np. koniecznością wprowadzenia III zmiany na niektórych maszynach lub działach. Miłego dnia Kolego! Uśmiechnij się ! ;-)

Pracownik Nowy wpis
@YYYYY

Szukają pracowników bo potrzeba jest rozszerzyć zespół do 3 zmian, fajna atmosfera, w porządku uczciwe wypłaty, możliwość awansu w każdym nowym roku. Jak ci zależy to ładnie zarobisz, w Dalpo Labels każdy pracuje na swoje konto, od stopnia zaangażowania zależy twoja wypłata, masz podstawę + naprawdę ładne premie

Jakie są warunki zatrudnienia w Dalpo Sp. z o.o.?

Nowa

Witam . Chciałabym się zatrudnić na produkcję na 2 zmiany . Jaka panuje atmosfera? Czy praca jest ciezka ? Czy są normy ? Dziękuję za odpowiedź

Jakie godziny pracy obowiązują w Dalpo Sp. z o.o.?

Czy po rozmowie w Dalpo Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Nowa

Witam, jakie aktualnie warunki oferuje firma na produkcji? Rodzaj umowy oraz długość, wynagrodzenie, jakie zmiany i czas pracy, nadgodziny, atmosfera itp.? Pozdrowionka

X

To zależy od działu, na niektórych są 3 zmiany np na akrylu,hm.,siat a na maszynach do cięcia są 2. Zmiany od 6 do 14, od 14 do 22 i od 22 do 6. Jest dodatek za nocne godziny chyba 20% do stawki

X
@X

Tak jest w oddziale Rosnowie, a w Niepruszewie to się nie orientuje. Na największej maszynie do cięcia w Rosnowie też są 3 zmiany. Przy pakowaniu są 2 zmiany.

Witam, jak wygląda praca PH , mozecie cos wiecej powiedziec? Z góry dzięki

@Zainteresowany

Hejka, też mnie ciekawi praca Przedstawiciela handlowego. Ja dodam pytanko od siebie. Czy obecnie firma daje tutaj służbowe auto do pracy? I jeśli tak, to czy można korzystać z niego także do prywatnych celów? Jest to jakby taki benefit dla tej posady?

Natalia

Cześć, ktoś tutaj krytykował już pensje, a konkretnie wysokość, bo jednocześnie pisał, że jest w terminie, ale czy można by było poznać po prostu dokładną kwotę, jaką oferują? Czy jest to problem?

@Natalia

W zależności od stanowiska. W firmie jest system akordowy więc co miesiąc inna pensja

Grażyna
@Tak

Na każdym stanowisku pracuje się na akord? Czy stanowiska, których to nie interesuje? :) I czy firma wypłaca jakąś podstawę, w razie wypadku, gdyby człowiek nie zdążył i nie zarobiłby nawet minimalnej krajowej?

Beata
@Tak

A wiesz może jak to wygląda na stanowiskach takich jak specjalista ds sprzedaży? Oni też mają co miesiąc inna pensje czy raczej mają jakąś postawę? Opinii sporo i ciężko mi wywnioskować jak to w końcu jest a w ofercie napisali tylko, że wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności

@Beata

Niestety nie, wiem jak wygląda na produkcji

@Grażyna

Pakowacze nie mają akordu jeśli chodzi o produkcję ale jakie są to kwoty nie umiem powiedzieć

Batman

Na początek pozytywy: - wszystkie wymagane narzędzia pracy, - wypłata na czas, - kilka dodatkowych benefitów (ubezpieczenie, karta Multisport, Polmed itp.) Tylko, że to chyba standard w wielu firmach? Negatywy: - firma nie szanuje pracowników i widać to na każdym kroku, panuje zasada: nie ten to będzie następny ( i może za niższe uposażenie?), można nawet określić, że utrzymują wysoki standard w zwalnianiu pracowników, - człowiek określany tylko na podstawie statystyk i liczb: nie robisz budżetów, to jesteś nikim (max 3 miesiące aż do zwolnienia), robisz je spokojnie to w następnych miesiącach "dowalą" ci takie wysokie, że sam czujesz się jak nikt! - w codziennej pracy setki formularzy, tabelek, analiz, raportów etc. które są potrzebne chyba tylko do tego żeby pokazać, że kierownicy zasługują na swoje stanowisko, - przy coraz to większych wymaganiach z pewnością nie idą pieniądze dla pracowników ( pensja jak na krajowe warunki delikatnie mówiąc skromna),

Zainter
@Batman

Czy to dot stan sprzedażowego? Tabelki ? Raporty?

Wiktoria
@Zainter

Z tego co napisane wynika, że tak. A szukasz pracy na podobnym stanowisku?

@Batman

Właśnie dlatego tam już nie pracuje. Ważniejsza są tabelki niż sprzedaż. Ale to płynie z samej góry. Jeden gość potrafi wprowadzić taka atmosferę... W tabelkach szuka byle czego żeby się przyczepić, bo w jego mniemaniu masz się bać to wtedy lepiej pracujesz. Te czasy się zmieniły. FIrmy robią się NOWOCZESNE i współpracują z pracownikami. Dalpo ma dobry potencjał ale ten gość rozwala system.

Danuta
@Michał

To może warto z nim porozmawiać, może zmieniłby nastawienie? W końcu skutek jego działań jest odwrotny

Ktos z Firmy
@Danuta

Niwstety nie dociera

Premia
@Batman

W dziale handlowym została wprowadzona dodatkowa premia kwartalna za zrobienie wyniku. Niestety czasy są trudne bo większość firm ogranicza zakupy ze względu na sytuację ekonomiczna, ale dobrze ze firma daje możliwość dodatkowej premii. W tych czasach każda złotówka jest ważna

Taki ktoś
@Premia

Przy tych marnych podstawach to żadna łaska.

@Danuta

Zawsze warto, bo zamiast z kierownikiem rozmawiać o estymacjach, tabelkach nirotujacych ilości wizyt ilości ofert, sprawdzaniem cen teraz (a pracuje w firmie o podobnym profilu i wielkości) z kierownikiem rozmawiam o tym jak pozyskać klienta, jak rozwijać współpracę, jak załatwić reklamację żeby dobrze pomyślał o firmie. Powodzenia

Joanna

O co chodzi z tym, ze firma szybko zastępuje pracowników? Faktycznie tak duża rotacja jak pisze ktoś niżej?

Czy w Dalpo Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Xxxxxxxx

Przy obecnych budżetach nie ma co liczyć na dodatkowe premie.

@Xxxxxxxx

Myślisz że w najbliższym czasie jest szansa że to się zmieni? Kiedy były ostatnie podwyżki w Dalpo? Daj znać, ciekawi mnie to :)

Szukający
@Xxxxxxxx

Tz że handlowiec otrzymuje tylko podstawę? Która z tego co sl yzalem nie jest rewelacyjna??? Masakra ...

Olga
@Szukający

Hmm.. a to dziwne. Handlowiec zazwyczaj dostaje podstawę + premię od obrotu. Skąd masz takie informacje?

Ciekawski

Jak w dziale handlowym podobają się podwyżki wynagrodzenia?

Vass

Praca na produkcji w dalpo, to jak gra w koło fortuny, tylko bez koła.

Anonimowy

Nie płacą za nadgodziny. Pozwalają je odebrać i na przykład przez 8 dni wychodząc godzinę wcześniej skreślą 1 dzień Twojego urlopu!!! To sprawa do urzędu pracy.

@Anonimowy

Często tak jest, że za nadgodziny można odebrać tylko wolne. Ale po jednej godzinie to trochę słabe. Bo zupełnie się nie odczuje tego wolnego. Nie idzie się dogadać z kierownikiem żeby dał cały dzień wolnego tylko tak pyka po godzinie?

Golfiarz

Podobno Szczawik golfa sprzedaje tego co na kreskę wziął prawda ?

Co jaki okres czasu w Dalpo Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Dalpo

Dzień dobry, Rozmowy o podwyżkach zwyczajowo odbywają przy okazji przeprowadzania rocznej oceny okresowej z Kierownikiem. Zmiana wynagrodzenia obejmuje pracowników, którzy pozyskali nowe umiejętności i kompetencje lub zwiększył się ich zakres odpowiedzialności. W naszej firmie nie ma podwyżek z tytułu przepracowania kolejnego roku. Na stanowiskach produkcyjnych zawsze jest możliwa zmiana stanowiska na akordowe gdzie wysokość wynagrodzenia zależna jest od wydajności pracownika. Dodatkowo Firma prowadzi na bieżąco badania poziomu wynagrodzeń rynkowych i dba o to aby były konkurencyjne.

@Dalpo

Rozmowa zaczyna się na ocenie okresowej i na tym się niestety kończy, pomimo że dajesz z siebie bardzo dużo..

Dalpo
@Stały

Aktualnie ze względu na panującą pandemię w naszym kraju podwyżki są czasowo "zamrożone". Dzięki zarządzaniu spółką w rozsądny sposób udaje nam się niwelować skutki kryzysu gospodarczego jaki możemy obserwować w naszym kraju. Z powodu pandemii nie zwolniliśmy żadnego pracownika oraz nie obniżyliśmy wynagrodzeń. Zarząd Spółki na pierwszym miejscu stawia utrzymanie płynności finansowej przedsiębiorstwa a co za tym idzie- bezpieczeństwo pracowników i ich rodzin.

@Dalpo

Brawa i szacunek a tą postawę, rzeczywiście nie ma obniżek wynagrodzenia nie ma zwolnień, pieniądze zawsze na czas!!!!. Niestety nie było pandemii a sytuacja była taka sama.

Też stały.
@Dalpo

I dzięki takiemu zarzadzaniu mozemy mieć spokojne głowy. Podwyżki w zeszlym roku były. W tym rowniez, glownie po awansie.

Stary pracownik
@Stały

Proponuję założyć firmę i potem się wypowiadać... Najłatwiej zarządzać cudzymi pieniędzmi

Ramona
@Dalpo

"Dodatkowo Firma prowadzi na bieżąco badania poziomu wynagrodzeń rynkowych i dba o to aby były konkurencyjne." - To zdanie to HIT !!! Ktoś naprawdę wzbił się na wyżyny niepoprawnego dowcipu !! Gratuluję poczucia humoru.

GoWork'er Wszechmogący
@Ramona

Droga Ramono! Skąd masz takie informacje, że to taki dobry żart? Ja też chce się pośmiać ! Patrząc na Twój nick zakładam, że często wróżysz z ręki i pewnie nie inaczej jest w tym przypadku...

Ramona
@GoWork'er Wszechmogący

...znam to z doświadczenia, pracując przez dłuższy czas w tej firmie. Rozumiem, że ciężko wysnuć taki wniosek z mojej wypowiedzi? ;)

Mike 123
@Dalpo

1. Okresowa rozmowa roczna, kończy się na tym, że jeśli wszystko jest ok, to dostaje się odpowiednią ocenę, poklepanie po plecach i.. na tym się kończy. 2.Zakres odpowiedzialności zwiększa nieustannie. Dochodzi wiele nowych rzeczy i obowiązków, systemów itd, których nie było jeszcze kilka lat temu. A dziś przykładowo pracownik akordowy pracuje na tych samych warunkach od wielu lat, bo stawki nie zmieniają się. 3. Wynagrodzenie akordowe nie jest w 100% (tylko może maksymalnie w 50%) zależne od pracownika, jego ambicji ani nawet umiejętności, tylko od wielu czynników, na których nie ma on wpływu. Począwszy od różnorodności w wydajnościach maszyn, aż do SZCZĘŚCIA... trafienia w rozpisce na zlecenia, na których wspomnianą wydajność metrową folii w powlekaniu czy też w sztukach taśm można osiągnąć. To jest jak praca rolnika, hazard . Albo będzie padać i będą plony, albo nie.

Czy firma Dalpo Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

w całości.

Nie polecam pracy w Dalpo głównie ze względów zdrowotnych farby i pełno innych bardzo szkodliwych substancji które pracownicy musza wdychać przy czym BHP żadne druga sprawa kolesiostwo brak kompetencji kadry zarządzającej(kierownicy,zastępcy)odnoszę się do oddziału Rosnowo kierownik P dramat jak człowiek przez którego pracownicy uciekają na zwolnienia lekarskie może tyle czasu być członkiem kadry zarządzającej dramat i ogólne kolesiostwo podsumowując NIE POLECAM

Natalia

No ale przecież w tym kraju są jakieś przepisy odnośnie substancji szkodliwych. Chyba nie są one tak szkodliwe, inaczej byście nie pracowali? Dostajecie jakieś dodatki za to?

Stały

Witam, Chyba nie wszyscy zdają sobie sprawę odnośnie emisji!?, nie jest to łatwy temat a firma i tak dużo robi dla środowiska i dla pracowników. Wystarczy dopytać tej "niekompetentnej" kadry zarządzającej działem, na pewno chętnie odpowiedzą(a i tak niestety oni również mają kogoś nad sobą). Osobiście twierdzę że P powinien być bardziej stanowczy, co nie którzy niestety nie dostrzegają że w Dalpo mimo wszystko źle nie jest a pracować trzeba wszędzie!!!

Ph

Witam, jak obecnie wyglada praca ph ? Jakie narzędzia ? Jaka podstawa oraz realne premie ? Tereny działania itd będę wdzięczny za każda informacje pozdrawiam

Golfiarz

Czy pracuje u was jeszcze szczawik z golfem GTI?

@Golfiarz

Pracowałeś w Dalpo? Jeśli tak, to jak oceniasz to miejsce? Czy można tu liczyć na rozwój zawodowy? Są jakieś kursy i szkolenia wewnętrzne? Fajnie jeśli mi o tym opowiesz, liczę na jakieś szczegóły w tej sprawie. ;d

Adikson
@Sebastian

Sprawdź poprzednie wpisy i się zastanów dwa razy.

Szczawik
@Golfiarz

Przyjdź i sam się dowiedz ????

Dzień Dobry Mam tu pytanie do kobiet. Jak się pracuje w tej firmie ? I jak to wygląda jak ktoś zaczyna pierwsza swoją pracę na produkcji.

Ona
@Anonim

Jak masz mocna psyche to sprobuj

Zostaw merytoryczną opinię o Dalpo Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Dalpo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dalpo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dalpo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dalpo Sp. z o.o.