Opinie o Zakłady Indukta S.A. w Bielsko-Biała 3 Maja 19

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Indukta S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zakłady Indukta S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Indukta S.A. w Bielsko-Biała 3 Maja 19

Pracownik produkcj

Prezesie , dyrektorze , kierownicy zakładu.Przyjrzyjcie się pracy pracowników dniówkowych ilu zbędnych ludzi poniewiera się po zakładzie !!!

IQ
@Pracownik produkcj

A ty kim jesteś żeby oceniać kto jest zbędnym pracownikiem a kto przydatnym? Pewnie zwykłym,zazdrosnym,nic nie znaczącym robolem bo gdyby było inaczej to nie wypowiadał(a)byś się tutaj w formie donosu,więc zamiast się przyglądać i oceniać innych proponuje Tobie skupić się na swojej pracy i zadbać o to żeby samemu nie stać się zbędnym pracownikiem.

@IQ

Zbędny to może jesteś Ty kolego piszący pewnie z marnym wykształceniem za pieniążki rodziców.Gdyby nie robole to jestes zbędny.Pozdrawiam

abath6
@Pracownik produkcj

Dokładnie, święta racja, szczególnie to widać na 2-gich zmianach, oczywiście to wszystko za aprobatą kierowników i majstrów.(usunięte przez administratora)

@abath6

Jaka kadra kierownicza taki zakład

Pacynka
@Pracownik produkcj

Może powiesz lepiej żeby zwolnili detektora Drobine bo on też jest dniówkowy i nic nie robi ,patrzy, obserwuje i tylko pracę dezorganizuje .Nie wspomnę już o zwalnianiu pracowników którzy przepracowali kilka lub kilkanaście lat .To jest taki (usunięte przez administratora) Kaczyński indukty .

Gertruda
@Pracownik produkcj

Najpierw przyjrzec trzeba sie tobie skoro masz czas na obserwacje

Już tu nie robię na szczęście.

Nic się nie zmieniło w Indukcie. Dalej samowolka. I stanie przy czytniku na portierni. W innych firmach do nie do pomyślenia. Ale Indukta zatrzymała się na latach 80-dziesiątcych. (usunięte przez administratora) i wodorosty. Zero dyscypliny. Patologia zakładowa.

Słodki
@Już tu nie robię na szczęście.

Tak masz racje Indukta to PRL czas tutaj się zatrzymał.Dalej praca młotkiem , (usunięte przez administratora), zupełna samowolka.Nic nie idzie ku lepszemu zero postepu udoskonaleń bo i po co jak ludzie pracuja " dzielnie" nie życze nikomu takiej pracy.Jedni juz na godzine przed końcem pracy umyci gotowi do wyjscia a drugiemu pot po (usunięte przez administratora) sie leje.

Obserwator
@Słodki

(usunięte przez administratora)To że zakład nie jest naszpikowany najnowszymi technologiami rodem z NASA to fakt,ale nie porównywałbym tego do PRL-u.Firma cały czas się rozwija i zauważ ile nowych maszyn przybyło w ostatnim czasie.Wiadomo że są pewne czynności kiedy trzeba użyć przysłowiowego młotka,tak samo jak są nieudacznicy,którzy potrafią tylko negować wszystko i użalać się na internetach.

Akord
@Obserwator

Pewnie też masz dniówke i dlatego tak murem stoisz za systemem wynagradzania w indukcie

abath6
@Słodki

Racja, nic dodać nic ująć

real
@Już tu nie robię na szczęście.

jak tu już nie robisz to nie pisz głupot !!! A lata 80-te to pamiętasz z opowiadań babci !!! Ot taka prawda !!!

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Zakłady Indukta S.A.?

Na młotek i nożyczki

Kolejna fala covida w indukcie :)))

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakłady Indukta S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Bebzol

Taka dygresja na koniec roku... Dużo gorsza od braku wykształcenia jest tak zwana ciemnota oświecona.Czlowiek prosty często pełen pokory rozumie że może czegoś nie wiedzieć.Natomiast wykształcony idiota jest bezgranicznie przekonany o swojej wyższości intelektualnej mimo tego że jest idiotą. Zdrowych Spokojnych Świąt .Oby ten Nowy Rok był lepszy niż poprzedni ale gorszy niż następny

@Bebzol

W inddukcie pełno takich.A prawda taka ze cały ten zakład zacofany.Na tym koniu jadą brak jakichkolwiek inwestycji , ograniczyć wydatki do minimum.Gdyby mogli to nawet rękawiczek by nie dali

Ryszard

A co możesz napisać o możliwościach rozwoju zawodowego w tym miejscu pracy? Też na ten temat masz negatywne zdanie? Wyjaśnij mi to proszę, ponieważ strasznie mnie to ciekawi, czy można tu podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Dowiem się czegoś od Ciebie?

No i koronawirus dopadł Indukte.Brawo

Bebzol

Ale jaja Na nawijalni jeden potwierdzony przypadek Covid...na kwarantannę wysłano nie tych którzy naprawdę mieli kontakt i pracowali najbliżej chorej ale Ci akurat niepotrzebni bo pracy dla nich teraz mało :)))))))) Brak słów:)))))))))

Zorientowany
@Bebzol

Na kwarantanne wysyła SANEPID na podstawie przeprowadzonego wywiadu z osobą chorą. Do wczoraj SANEPID nie podjąl żadnej decyzji. Piszesz aby błysnąć niestety błyszczysz niewiedzą i jadem. Nie ma się czego bać wiedza nie boli. Jeśli potrafisz pisać bzdety zacznij czytać coś mądrzejszego niż wpisy na tym portalu. Myślenie rozwija. To już koniec wywodu. Hej

@Bebzol

Pisarka chora i co ona nie miała z nikim kontaktu?

Jak się pracuje z ludźmi z Zakłady Indukta S.A.?

Kazdy ma swój swiat :)) Ludzie z innej epoki za punktu gotowi zrobić wszytko.NIE POLECAM!#

Były

Nie polecam pracy w tym zakładzie.Pracowałem tam kilkanaście lat temu ale wiem z opowieści obecnych pracowników nic sie nie zmieniło.Coraz większe wymagania a brak niezbednych narzędzi .

@Były

Najmniejszym nakładem finansowym chcą robić produkcję

NB

Czy będą wolne piątki?

X
@NB

Możesz mieć cały tydzień, musisz tylko wypisać urlop.

Urlop
@X

Ale skąd wziąść ten urlop :))

Już tu nie robię na szczęście.

Luknołem z ciekawości co tam mojej byłej firmie. Ale widzę po komentarzach że jak bym czytał za 20 lat do przodu to ten sam (usunięte przez administratora) w którym pracowałem. Dla nowych ewentualnych chętnych do pracy takie info.Lepiej robić na kasie w biedronce. Nigdy w akordzie na wydziale PA-3.Połczenie chociaż mam sentyment i taką dziką chęć powrotu. (usunięte przez administratora)

Kiedyś dawno temu
@Już tu nie robię na szczęście.

Masz rację lepiej gdzie indziej szukać pracy.Kazda praca lepsza niz INDUKTA.

Ktoś beszczelnie się posłużył moim imieniem i nazwiskiem. Niech administrator to usunie. Oblewacie się na tym forum wszystkim ale NIE życzę sobie aby Mnie w to wkręcać. Wasz zakład wasza sprawa. Życzę powodzenia. Kawał życia zostawiłem w tej firmie i nie mam zamiaru go nie szanować. Proszę admina o usunięcie tego wpisu. Zostało naruszone RODO.

Bebzol

Zastanawia mnie kiedy znów nastąpi odpowiedzialność zbiorowa dotycząca schodzenia z oddziału po skończonej pracy. Kiedy nawijalnia tłocznia stacja prób wchodzi do szatni 20 % montażu już wykąpana przebrana zasuwa pod portiernię żeby tam stać jak (usunięte przez administratora).Gdzie jest dozór z tego oddziału ? Pewnie w szatni razem z nimi... Rozumiem że czasem ktoś musi ale to codziennie ci sami ludzie ...potem wszyscy dostaniemy po (usunięte przez administratora)

Nawijacz
@Bebzol

Jak będziesz miał dniowke to też tak będziesz się przebierał.A tymczasem trzeba (usunięte przez administratora)za miskę ryżu :)))

@Nawijacz

Mam dniówkę

BEBZOL!
@Bebzol

Na pewno z punktu widzenia panującej pandemii lepiej jest stać w wielkiej kupie pod czytnikiem . Jestem pewien że zachowujesz odpowiednią odległość od ludzi tj.około 2m ...

@BEBZOL!

W szatni i na stołówce też trzymasz 2 metry od innych. Nie rozsmieszaj mnie taką argumentacją...jak się boisz corony to wychodz tak o 13 .40 już jest pusto pod portiernią

Czy będzie postoj ?

stary

Czy ktoś pracujący na odlewni ciśnieniowej miał lub ma dodatek za pracę w warunkach szkodliwych ?

@stary

Dodatek pracy chyba ;))

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Zakłady Indukta S.A.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

W Indukcie się nie rozwijasz a wrecz cofasz ;))

Nowa

Witam.Czy są przyjecia do indukty w bielsku?jak wygląda praca w akordzie.Czy nowa osoba zarobi cos więcej czy tylko najniższą krajowa

NZ
@Nowa

Firma nie prowadzi rekrutacji. Proszę nie usuwać postów.

@Nowa

Dołączam się do pytania czy mozna zarobić w indukcie czy płacą absolutne minimum? Jak wygląda wynagrodzenie za akord.Pozdrawiam.

Silniczek

Ciekawe jakie zarzad znajdzie obejscie od nowych zakazów.My to wkoncu wirusa złapiemy w tym (usunięte przez administratora).

Bhp
@Silniczek

Stop hejtowi i kłamstwu. Pamiętaj IP jest twoim podpisem!

Pracownik produkcji

Kiedy zamykają zakład? Mydła i środkow czystości brak

Bhp
@Pracownik produkcji

Przydziały kwartalne są realizowane na każdego z nas a nie na całe rodziny. Zanim skłamiesz sprawdz.Szacun

@Bhp

Nie mów że warunki sanitarne sa ok w tym zakładzie

Pracuś induktowy

W zakładzie ogólnie super. No, poza warunkami pracy, Zarobkami, szefostwem, atmosferą i brakiem szansy na poprawę...

Stary
@Pracuś induktowy

Na zakład trzeba nasłac sanepid i bhp

Peter44

Jak wyglada praca na utrzymaniu ruchu?

Dominika
@Peter44

Też właśnie mam nadzieję, że ktoś napisze coś o tym, jak się pracuje w Zakłady Indukta. Planujesz aplikować do firmy? A może byłeś już na rozmowie? Daj znać.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Indukta S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Zakłady Indukta S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Indukta S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Indukta S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Indukta S.A.
3.9/5 Na podstawie 758 ocen.

Zakłady Indukta S.A.