Opinie o Andrzej Weremiuk Tech-gaz w Dubiny

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Andrzej Weremiuk Tech-gaz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Andrzej Weremiuk Tech-gaz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Weremiuk Tech-gaz w Dubiny

Alicja

Ciekawe z czego to wynika, że pracownicy mają brudne ubrania? Rozumiem, że po części taka jest specyfika tej pracy, ale może może odzieży roboczej jest za mało albo zaplecze sanitarne to prowizorka? Fajnie, że piszecie o młodych pracownikach, brat szuka pracy, jest prosto po szkole. Chciałabym jednak, aby pracował w dobrych warunkach, będę wdzięczna za informację, czy ten zakład dba o zatrudnionych ludzi?

Barbara Nowy wpis

No akurat tutaj było że to pomocnicy mażą po tapicerce a nie dziadźki. Ja chciałam zapytać, czy i za ile przyjmą mechanika, nie praktykanta. Kola, wiesz?

Kola Nowy wpis
@Barbara

Chodziło mi o to że w firmach produkcyjnych małych sa przewaznie pralki gdzie mozna wyprac brudne ubranie a jezeli nie ma takowej to bierze sie na wekend i w domu sie pierze.Tak jest w duzych miastach wiem to sam po sobie

Paulina Nowy wpis
@Kola

Wy dalej o tej tapicerce piszecie? Bo ja przez chwilę myślałam, że Twój tekst to jakaś jedna wielka metafora pracy tutaj. Chodziło tylko o tę tapicerkę?xd

Kola Nowy wpis
@Barbara

Barbara ja z Hajnowki wyjechalem wiele lat temu. Kiedys mowilo sie o dziadzkach i sprawdzam ,czy ludzie wiedza o kogo chodzi .Widze, ze tak i te slowo jest przekazywane dalej z pokolenia na pokolenie.Pozdrawiam

Weronika

Komentarz sprzed paru lat mówi żeby omijać to miejsce, natomiast świeższe komentarze raczej polecają. Czyli rozumiem firma się rozwinęła i poprawiła swoje usługi? Czy cena też jest odpowiednia jak na jakość usług?

Opos

Ja jestem zadowolony w dwóch autach zakładałem tam LPG i wszystko cykało , zero problemów na jednej instalacji przejechałem ponad 80 tyś na drugiej około 60 tyś i auta poszły w ludzi i dalej śmigają. Jedyny problem to pomocnicy w owym warsztacie a mianowicie to że w brudnych ciuchach i z brudnymi łapami łażą po aucie i potrafią tak upierdolić tapicerkę że ho ho. Po za tym instalacja poprawnie wykonana ,estetycznie i działa. Zero problemów , wizyty tylko na przeglądach serwisowych. Nie wiem jak młody szef, czy uczeń przerósł mistrza ? Czas pokaże .

Bardzo polecam młodego chłopaka który tam wszystkim operuje pomocny oraz posiada dużą wiedzę. Pomógł mi zdiagnozować usterkę gazu w dwóch samochodach. Jeździłem wcześniej do Białegostoku i wydawałem kupę kasy a obecnie serwisuje samochód już tam od tamtego roku i nie mam żadnych problemów.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Andrzej Weremiuk Tech-gaz? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
gość

omijać szerokim łukiem ...

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Weremiuk Tech-gaz - Dubiny

Andrzej Weremiuk Tech-gaz