Opinie o Interkosmos Uitzendbureau w Deurne

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Interkosmos Uitzendbureau. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Interkosmos Uitzendbureau o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interkosmos Uitzendbureau w Deurne

Maks

Zachęcony opiniami o firmie Interkosmos postanowiłem wyjechać i niczego tak bardzo nie żałuję. Pracowałem w Plukonie przy kurczakach przez miesiąc. Do samej firmy Interkosmos nie mam wielu uwag (koordynator nie chciał uzupełnić naszego bungalo o miotłę, krzesła i kosz na śmieci, a za każde jedno pranie trzeba było płacić dodatkowe 2 euro mimo, że mieszkanie w tej budzie jest i tak już cholernie drogie - 85 euro na tydzień za osobę). Sam bungalopark to jedna wielka patologia ludzi zapieprzajacych tu jedynie na fajki i hektolitry lidlowego alkoholu, wypijanego tradycyjnie codziennie po pracy. Nie wspomnę oczywiście o weekendach. Bądźcie tylko pewni, że nie odpoczniecie w żadną sobotę i żadna niedzielę, a wszystko dzięki napierdalajacej do 3 rano techniawy i ryku najebanych sąsiadów lub współlokatorów. Nie ma sensu zgłaszać tego komukolwiek, nawet samemu koordynatorowi - on również się bawi. Uwagi za to mam do samego Plukonu. Ludzie, uważajcie. Polacy traktowani są jak psy, żadnego szacunku dla pracowników, wsparcia, czy jakichkolwiek wskazówek. Jeśli jesteś Polakiem, to jesteś skreślony na starcie. Ja wiem, jak wygląda sytuacja finansowa w Polsce i rozumiem ludzi, którzy emigruja. Doszedłem jednak do wniosku, że mam jeszcze resztki swojej godności i wolę pracować tu, za 1300 PLN niż martwić się w Holandii o to, czy będzie mnie stać na cokolwiek prócz opłacenia bungaloo przy 30 godzinach pracy tygodniowo. Amen.

gregor
@Maks

podziwiam tych ludzi co byli w Interkosmosie tydzień lub jeden dzień i sami uciekli,napiszę teraz prawdę i proszę wszystkich którzy się wybierają o przeczytanie tej opinii,po pierwsze biuro(ludzie bardzo w porządku-(usunięte przez administratora) nie wiem czy jeszcze pracuje)ośrodek na Ommel jak najbardziej zadbany,czyściutko,kiedyś pranie było za darmo w pralkach(dawali zetony)ale polacy to świnie i (usunięte przez administratora) e płyn do pralki kradli lub kamienie wrzucali do pralek(alkoholicy i nie robyyyyyyyyyyyyy)dlatego (usunięte przez administratora) postanowili okratować i zrobić płatne pranie-jeżeli komuś nie pasuje płacić 2e to niech idzie sobie prac na ośrodek gdzie zapłaci 4.50e i wtedy już nie będzie narzekał,co do domków lub jak tu opisują baraków,jak przyjeżdżasz do pracy to jest to jak najlepsze mieszkanie na okres który tam spędzisz,przecież każdy z nas wyjeżdżając myśli tylko by pracować mieć godziny i po pracy wziość prysznic,zrobić obiad i odpocząć,ja byłem z dziewczyną mieliśmy duży pokój i na domku pełne wyposażenie,wielkim plusem jest,że Interkosmos daje dodatkowo dużą lodówkę od siebie,za płotem mają jedną małą lodówke i bez zamrażalnika i w dodatku mieszkają w 6ściu na domku i ludzie też siedzą i pracują,no i najważniejsze co do pracy-ludzie interkosmos daje pracę,ale ludzie którzy przyjeżdżają do pracy to jest dnoooooooooooo,dnoooooo,nie są nauczeni pracy,mało tego nie umią dobrze się wysłowić i po polsku rozmawiać a co tu dopiero o angielskim czy niemieckim i wiecznie mają problem,wracać do Polski i (usunięte przez administratora) za 1000zł i siedzieć na l-4 całymi tygodniami tacy są,co do opłat to płaciło się 60e tygodniowo i dowóz już był w to wliczony więc nie było drogo,wakacyjne 0.75c za kazdą przepracowaną godzinę,jezeli jesteś nauczony ciężkiej pracy to smialo się wybieraj i na pewno nie pozalujesz,srednia tygodniówka 240-280e,jezeli lubisz lezec i w poniedziałki dzwonic o wolne to zostan w Polsce bo wyrzucają nie robow po jednym dniu,pozdrawiam starych kosmitów GREGOR

miki????
@gregor

siema grzechu robisz tam jeszcze ....pamietasz gaszenia domku.......pozdrawiam Mikołaj

Olga
@Maks

Pluton to królestwo Rumunów....... A co do Polaków to patologia bo normalnie ludzie potrzebują po pracy odpocząć.... Jak ktoś jest normalny to daje miesiąc może dwa..... Bo albo problem z patologia sąsiadami, Rumunami.zasyfiani..... Zakłamnanii...albo trafi na ujową robote na Płukanie.

Agnieszka
@Maks

Zgadzam się w stu procentach!

Mart
@Maks

Potwierdzam wszystko co Maks napisał. Trzymajcie się z daleka od tej patologii...... Tydzień wystarczy by złapać chorobę psychiczną..

Agnieszka

To wszystko prawda.

Munia
@gregor

To czyli można jecha tam

Kamil

Szczerze można polecić współpracę z tą firmą. Pieniądze - wynagrodzenie zawsze na czas. Nawet jeśli coś się nie zgadza z salarisem, wystarczy zadzwonić/napisać i po sprawie. Zakwaterowanie - mieszkanie w "domku letniskowym" w małym pokoju w którym ledwo zmieści się materac, ale wiadomo - masz tam tylko spać a nie imprezy robić. Dla mnie ok, zależy na jakich współlokatorów trafisz. Praca - myślę, że ja akurat miałem szczęście bo trafiłem na produkcję zupek. Praca sama w sobie nie jest zła, monotonne pakowanie zup wyciąganych z pieca i układanie na palety. Lekko oczywiście nie ma, bo po 9h takiego schylania się i pakowania plecy "odpadają", ale mordęgą tego nie nazwę. Pracownicy interkosmos - Pani Ewa (biuro) bardzo miła. Jak przyjechaliśmy, pofatygowała się po nas samochodem do Deurne, chociaż wcale nie musiała. Pan Marcin (planista pracy) super pozytywny, profesjonalny. Dalej nie wiem, jak można ogarniać tylu ludzi i spraw na raz, szacun. Pan Artur (opiekun domków) również w porządku. Coś nie tak z domkiem, współlokatorem - dzwonisz i sprawa załatwiona. Podsumowanie - pracownicy firmy jak najbardziej na plus, praca również bo przecież nie jedzie się do Holandii siedzieć na d***e. Moja ocena 5/5. Pzdr

Agata
@Kamil

Dziękuję za Twoją opinię, na pewno będzie pomocna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w firmie Interkosmos Uitzendbureau. Możesz powiedzieć z jakimi kosztami należy się liczyć rozpoczynając współpracę z firmą? Jaki jest koszt zakwaterowania?

Sara

Pracowałam tam rok czasu,firma jak najbardziej ok,wypłata na czas i zawsze godziny pasowały,nigdy nie miałam problemu z domkiem odnośnie czystosci bo codziennie był na bieżąco sprzątane, ale rodacy obok to była katastrofa wiecznie chlewicho i non stop dilerka prochów,powinni ich dawno wypieprzyc bo wiecznie byli chorzy w poniedziałki albo w piątek po wypłacie,lokatorzy od nich uciekali do nas do domku ze gruby Widamski się na chlal i nacpal i bije swoją dziewczyne to jest patoligia,ona zresztą nie lepszy (usunięte przez administratora) chyba się nie myla z tydzien czasu,szgoda ze to odemnie para ze Swidnika i jeszcze wstyd u znajomych,ze tacy smierdziele do NL przyjeżdżają! !!

Kamil
@Sara

Widzę, że składnia zdań na propsie u Ciebie ;)

Dawid

Ktoś wie, czy w umowie są jakieś niebezpieczne zapisy, które w łatwy sposób mogłyby prowadzić do zabrania części wynagrodzenia pracownika?

Bungal

Polecam

@Bungal

@Bunga, możesz powiedzieć coś więcej? Jak oceniasz pracodawcę, atmosferę i warunki finansowe? Czy aktualnie współpracujesz z tą firmą?

An

Praca na plukonie... (usunięte przez administratora) straszny. Renia cyganka myśli że wszyscy na nią lecą i jest zazdrosna o pracownice że młodsze i ładniejsze. Gardzi polkami. Pracowałam tam miesiąc. Tylko miesiąc wytrzymałam, zakwaterowanie w puszce po uchodzcach. Zero internetu a pakowy to diler. Szkoda czasu, ba... Szkoda zdrowia. Renia jak to czytasz... Życzę Ci żeby Cie wyjwjdjdbali z tej pracy i będziesz jeść gruz blazo

moralista

Agencja ma opinię dobrego pracodawcy. Uważam, że osoby zadowolone rzadko piszą na forum natomiast maruderzy od razu sie uaktywniają.

DD BB

Pracowalam 8 miesiecy przez Interkosmos i mam dobre zdanie na temat tej agencji. Pani Ewa i Marcin chca pomagac we wszystkim, dobry kontakt, nawet gdy nie moga odbierac- oddzwaniaja.. Polecam Interkosmos

Liroj
@DD BB

Tak jasne , a nie ojebali cię jeszcze nigdy? Mi za pierwszy dzień pracy (usunięte przez administratora) już 4 godziny, a przy zwalnianiu 25 euro za niby sprzątanie. Bylo nas cztery osoby więc łącznie 100 euro za niby sprzątanie gdzie było sprzątnięte na błysk. Poza tym 100 euro za sprzątanie baraków to sporo za dużo

Liroj

Firma to (usunięte przez administratora) Gdy będziesz się zwalniał (bo i tak długo nie wytrzymasz pracując dla nich) to okradną cię z ostatniej wypłaty . Będą ci wmawiać że zostawiłeś (usunięte przez administratora) w domu za co obetną od 25 do 50 euro za sprzątanie Minus jeszcze jakieś dziwne rzeczy powymyślane by cie okraść z pieniędzy. Ta firma to (usunięte przez administratora) , najgorszy (usunięte przez administratora) jaki widziałeś w swoim życiu. Moje sugestie dla Interkosmos: Oszukanych ludzi proszę o zgłaszanie do Holenderskiej inspekcji pracy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic , ta firma musi zostać zamknięta przez inspekcję pracy

Mmmmm

Witam.Pracowalam przez ta agencję 7 miesięcy na Hessingu od maja do grudnia.Nie moge nic zlego powiedzieć.Agencja ok.Ewa z biura i Marcin też w porządku.Godziny zawsze mialam jak nie mialam na Hessingu to mialam na innym zakladzie.Co do bungali to mi sie trafil naprawde fajny z dala od bungali odgrodzonych płotem bliżej jeziora????Ogólnie nie jest źle .Pracowalam przez inne agencje i naprawde było o wiele gorzej.Jeżeli chcesz pracowac to polecam.

paty

Omijać tych oszustów szerokim łukiem. Na google jest obszerna opinia z którą się zgadzam i potwierdzam co napisały te dwie osoby na temat tej firmy.

Mart

Witam. Omijajcie tą (firmę) z daleka, kłamią ze wszystkim. Oszukują na godzinach , już pierwszego tygodnia ukradli mi 4 godziny z pracy. Zakwaterowania to baraki ( dosłownie) bez internetu gdzie wprowadzają Cię do baraku 4 osobowego który jest 2 m na 5m . Do tego mieszkają tam same patole które w nocy spać nie dadzą bo ciągle melanże. Obiecują ciągłą pracę a tymczasem ja już siedzę 3 dzień w domu bo nie ma pracy, a to się mija z celem gdyż wyjeżdża się na zarobek a nie po to by siedzieć w domu !!! Mieszka się na zadupiu gdzie do sklepu trzeba chodzić pieszo 4 km w jedną stronę. Jesteś na telefon , potrafią zadzwonić o 5:30 rano by przyjść na 6 do pracy . Nigdy nie przepracujesz 8 godzin gdyż pracę kończy się najczęściej po 4 do 7 godzinach. Na tydzień miałem najwięcej 32 godziny co jest porażką totalną, za ubezpieczenie tygodniowo liczą 25€ za barak bez wi fi 93€ Podatek 33€ i jeszcze 15€ łącznie za jakieś dziwne rzeczy . Tak że z wypłaty zostaje tylko by chleb kupić i przeżyć kolejny tydzień. A o pomoc ze strony firmy można zapomnieć , koordynator w niczym Ci nie pomoże.... Czekam na odpowiedź z innej firmy i uciekam stąd czym prędzej. Pozdawiam. Moje sugestie dla Interkosmos: Witam. Omijajcie tą (firmę) z daleka, kłamią ze wszystkim. Oszukują na godzinach , już pierwszego tygodnia ukradli mi 4 godziny z pracy. Zakwaterowania to baraki ( dosłownie) bez internetu gdzie wprowadzają Cię do baraku 4 osobowego który jest 2 m na 5m . Do tego mieszkają tam same patole które w nocy spać nie dadzą bo ciągle melanże. Obiecują ciągłą pracę a tymczasem ja już siedzę 3 dzień w domu bo nie ma pracy, a to się mija z celem gdyż wyjeżdża się na zarobek a nie po to by siedzieć w domu !!! Mieszka się na zadupiu gdzie do sklepu trzeba chodzić pieszo 4 km w jedną stronę. Jesteś na telefon , potrafią zadzwonić o 5:30 rano by przyjść na 6 do pracy . Nigdy nie przepracujesz 8 godzin gdyż pracę kończy się najczęściej po 4 do 7 godzinach. Na tydzień miałem najwięcej 32 godziny co jest porażką totalną, za ubezpieczenie tygodniowo liczą 25€ za barak bez wi fi 93€ Podatek 33€ i jeszcze 15€ łącznie za jakieś dziwne rzeczy . Tak że z wypłaty zostaje tylko by chleb kupić i przeżyć kolejny tydzień. A o pomoc ze strony firmy można zapomnieć , koordynator w niczym Ci nie pomoże.... Czekam na odpowiedź z innej firmy i uciekam stąd czym prędzej. Pozdawiam. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić wszystko co napisałem w opisie.

XXX

A więc tak, ja z dziewczyną wylądowaliśmy w niekomfortowej sytuacji, dowiedzieliśmy się, że jest w ciąży. Pracować pracowaliśmy było wszystko wporządku nagle zaczęły sie wymioty i coraz silniejsze nudności. Jednego dnia byliśmy na wieczornej zmianie, moja dziewczyna bardzo źle się czuła nawet wymiotowała na taśmie po czym wyszła z liniowym a ja za nią. Liniowy bardzo wporzadku zadzwonił wezwał transport i zadzwonił do planisty KUBY(Człowiek niezaradny, konfliktowy, nigdy by nie pomógł, zwykły prostak) wydarł się na nas, że do racy mamy iść ja mu grzecznie tłumacze, że moja dziewczyna jak trup wyglada blada jak ściana, a ja ją chce się zaopiekować bo nie daj Boże coś się stanie, po czym usłyszałem ZAŁATW KOGOŚ NA ZMIANĘ po czym zadałem sobie pytanie od czego on w tej „firmie złodzieji” jest? No nic przemilkłem temat, wracam z dziewczyną w busie wymiotowała dobrze ze reklamówkę wzięła, wysiadamy idziemy moja dziewczyna ledwo co idzie co piec kroków zatrzymywaliśmy się mało co się nie wywróciła, mówię do siebie dobrą decyzje podjąłem, że wróciłem z nią bo gdyby zemdlała nikt by jej nie pomógł i mogło by jej nie być. To nie koniec, następnego dnia dzwoni (przepraszam musze to napisać) (usunięte przez administratora) Ewka której tylko na kasie zależy i byśmy jak mrówki zarabiali na nich i mówi ze do jutra ma nas nie być, wyrzuciła kobietę w ciąży na bruk, w skrócie póki zarabiasz na nich jest ok zacznij mieć problemy wyląduj w szpitalu czy cokolwiek zawsze dostaniesz telefon JUTRO MA CIĘ TU NIE BYĆ.

Katolik
@XXX

Trza było celowi ma he obić

Titi
@XXX

Miałem podobną sytuacje tylko ze w Niemczech . To sa (usunięte przez administratora) nic wiecej(usunięte przez administratora) Jednemu brygadziscie Polskiemu (usunięte przez administratora) w pysk . Polak polaka to zje .

Sylwusia

Witam. Ja polecam firmę Interkosmos jak najbardziej. Moje sugestie dla Interkosmos: Bardzo Dobre Lubię atmosferę w Interkosmos za: Wszystko

Konrad

Trudno dowiedzieć się coś konkretnego o pracy. Czy dlatego, że jest dobrze?

aleksandra
@Konrad

Jest gorzej niż źle. Nie polecam, nie warto

Co sądzicie o zarobkach w Interkosmos? Czy w ostatnim czasie uległy one zmianie?

bebe

Dzien dobry, Interesuje mnie praca w tej firmie. Interesuja mnie rowniez zarobki,warunki mieszkaniowe i naturalnie miejsce pracy oraz atmosfera tam panujaca. Jestem osoba mloda z prawem jazdy i wlasnym autem. Mowie po polsku i po niemiecku. Jakiej propozycji moge od Panstwa oczekiwac ? Pozdrawiam Mada

Sylwka98

Jak wygląda sytuacja na ten moment

Grek
@Sylwka98

A dlaczego ten Cieciu A nie chodzi i nie zamiata .

Luidzi

Chciałbym wyjechać do pracy za granicę ale zastanawiam się. Podpowiedzcie co jest dobre na pierwszy raz?

Filip

Podpowiedzcie jak organizują mieszkanie za granicą?

Rafał
@Filip

Ommel Kemping Domki 4 osobowe . 2 jedynki jedna dwójka i living . Kuchnia z salonem plus kibelek . Nie jest ciasno , nie jest novo daje rade . Wszystko zależy na jakich ludzi traficie .

Czyli można śmiało pracować z firmą?

Zostaw merytoryczną opinię o Interkosmos Uitzendbureau - Deurne

• Jak się pracuje w Interkosmos Uitzendbureau?

Zobacz opinie na temat firmy Interkosmos Uitzendbureau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interkosmos Uitzendbureau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Interkosmos Uitzendbureau?

Kandydaci do pracy w Interkosmos Uitzendbureau napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Interkosmos Uitzendbureau