Opinie o SBA Euro w Opole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SBA Euro. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SBA Euro o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SBA Euro w Opole

Pzdro

TRZEBA PROSIC O PIENIAZKI. TELEFONY CALY CZAS SA ZLEWANE. jesli potrzebujecie sie skontaktowac z nimi trzeba wyslac smsa z sickiem bo inaczej maja wywalone.

Zacznijcie myśleć

Agencja zarabia na mieszkaniach więc zależy im na tym żeby was ściągać do NL bo na was zarabiają w każdym tygodniu w którym płacicie im za czynsz...

kora

Jeżeli ktoś zamierza wyjechać do pracy przez SBA Flex, niech się na tym głęboko zastanowi, bo nie warto. Wszystkie negatywne komentarze, które się tutaj pojawiają to prawda. No, chyba, że ktoś chce pracować tylko na utrzymanie samego SBA to naprawdę warto, bo dla siebie nic nie zarobicie, a biuro ma wszystkich w d---e.

precz z SBA

SBA to oszuści jakich mało. Ściągają ludzi do pracy, ale pracy nie ma. Zapewnią Ci tylko dwa dni pracy, abyś mógł zapłacić za mieszkanie i to wszystko. Jeżeli masz szczęście przepracować tydzień cały, to Twoja tygodniówka wyniesie 200 - 220 euro. To żaden zarobek za tak ciężką pracę. Nie dajcie się złapać na obiecanki SBA. Ludzie uciekają stąd, a oni szukają kolejnych naiwnych w ich miejsce i niestety, znajdują.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
migrantka z Noord Braband

Witam,agencja pracy SBa flex to klamcy ,nie maja szacunku dla ludzi.Podpisalam kontrakt 3 tygodnie temu,do dzis nie bylam ani jednego dnia w pracy.Mieszkam na prywatnym mieszkaniu.Kordynator mowil ze jutro pujde do pracy,cdziennie dzwonilam i ciagle mowil to samo.Potem juz nie odbieral telefonow.W biurze powiedzieli ze koordynator do mnie oddzwoni i do tej pory

Witam wszystkich co do agencji powiem tak w Polsce obiecują 40 godzin tygodniowo po przyjechaniu okazuje sie ze przez tydzien albo dużej pracy nie ma. Dojazd godzine lub wiecej , zakwaterowanie możliwe znajomi byli zabaczyli dali sobie luz z tą agencją . Pamiętajcie ze realia bywają inne niz opisuje to pani przez telefon. Pozdrawiam i życze powodzenia.

Ochotnik

Czytając opinie dochodzę do wniosku, że SBA Euro to spoko firma. Chcę wyjechać za granicę i stąd moje obawy.

mlimli

witam! Jak jest na magazynie w waalwijk? praca w porzadku? z tego co wiem to trzeba dojezdzac godzine czasu to mnie troche zniecheca..

Irek

Patrząc na forum, w którym nie ma zbyt dużo opinii na temat SBA Euro dochodzę do wniosku, że powinni być spoko. Z reguły jak jest w firmie cos nie tak to wtedy dużo osób pisze.

jarek k.
@Irek

no wiesz, duzo by cpisac o tej firmie, ja w niej przepracowałe 4 lata od 2007r.uff historia, ksiązke mozna by napisac.Heerenveen to było moje miasto.Próbuj , co najwyzej zjedziesz do kraju, nie sprobujesz nie bedziesz wiedział:)

Filc77

Praca będzie polegała m.in. na zbieraniu zamówień i pakowaniu produktów do wysyłki (książki, płyty, ubrania, buty, sprzęt elektroniczny). Praca w miejscowości Waalwijk. Praca na okres dłuższy.Ktoś może ma jakąś wiedzę jak się pracuje w tym miejscu?Pozdrawiam.

Xcx

Jakieś opinie na temat pracy przy uszczelkach w Aalten?

Ewelina

Nie ma ideałów i wydaje mi się, że opinie na tym forum to potwierdzają. Życie płata różne figle. Dzięki agencji pracowało masę osób a kilka przykrych zdarzeń nie powinny znacząco wpływać na opinię o agencji.

Beny

Ja na przykład przyjechalem w poniedziałek o 9 rano do pracy w boxtel przy mięsie o 10 bylem juz po badaniu cos takiego jak ksiazeczka zdrowia sanepidowska umowa podpisana blyskawicznie co mnie zdziwilo po komentarzach w necie bardzo ale to bardzo mila obsługa w biurze kolo 12 mialem już klucze i bylem pod domem .co prawda pomylili sie i dostalem klucze nie od tego pokoju ale w 30 minut kierowca przyjechal z wlasciwymi i bardzo ale to bardzo mnie przepraszal za zaistniala sytuację mialem doswiadczenie 3 tygodniowe w firmie axidus to niebo a ziemia w axidusie traktuja cie jak podludzia krążą przyjechac do pracy i po 3 tygodniach każą wracac bo nie ma pracy z dnia na dzien.co do pieniedzi wychodzi okolo 250€ tyg.pieniądze zawsze na czas praca tak straszyli w necie ze zaklady miesne takie przerabane a miom zdaniem jest spoko wiadomo czasami tempo szybkie ale i luz czesto sie trafia jedyny minus ze nadgodziny raczej nie osiagalne ale w innych robotach sa.pozdrawiam L

Ewka

SBA Flex jest głównym oferentem pracy w Holandii. Mają sporo różnych ofert pracy. Niepokoi mnie jednak , że opinie na forum są negatywne. Może to są jakieś jednostkowe sytuacje, wszystko może się wydarzyć i nie powinniśmy tego uogólniać. chciałabym wyjechać ale czekam na info.

Irek

Może ktoś się orientuje czy SBA ma więcej robót? Znalazłem tylko robotę w Boxtel ale to przy mięsie. Generalnie słyszałem, że agencja jest spoko i tu szukam.

Lelum polelum

Długie oczekiwanie aż dowiozą cię na lokacje. Pokoje małe. Trzeba się o wszystko upominać.

Jakubas

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o agencji? Doskonale wiemy, że często wyjeżdżający nie pracują taj jak powinni ale winę chcą przerzucić na innych najlepiej na firmę wysyłającą. Korzystałem z usług agencji i nie miałem żadnych problemów!!

Imar

Jak ktoś ma osobiste pretensje do firmy to pisze to na forum! Dlaczego tak się dzieje skoro inni pracują i nie narzekają?

Amazonka
@Imar

Dlaczego nie ma pracy? Dwa dni w tygodniu? Co ja na wczasy przyjechałam?!!!!!

ex-niewolnik

Pracowałem dla SBA ponad dziesięć lat, odszedłem w ubiegłym roku. Dopiero po odejściu zrozumiałem jak bardzo byłem głupi dając się wykorzystywać przez tyle czasu. Teraz dopiero wiem że w Holandii można normalnie żyć i pracować z normalnymi ludźmi za normalne pieniądze.

Imigrantka

Myślę, że praca za granicą od początku będąc trudną, generuje dodatkowo stres wynikający często z tęsknoty. W połączeniu daje to mało komfortowe warunki do pracy. Pewnie dlatego wiele spraw jest tak trudnych do zrobienia ale przecież to nie musi być wina agencji!

Zostaw merytoryczną opinię o SBA Euro - Opole

• Jak się pracuje w SBA Euro?

Zobacz opinie na temat firmy SBA Euro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SBA Euro?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SBA Euro?

Kandydaci do pracy w SBA Euro napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SBA Euro