Opinie o Ideal Europe w Kutno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ideal Europe. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ideal Europe o rekrutacji.

Branże: Pojazdy i środki transportu - produkcja rowerów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ideal Europe w Kutno

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Ideal Europe? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Mihau Wuskowy

mam pytanie, tutaj dosłownie każdego przyjmują obecnie? nie ma żadnych przeciwskazań np., o jakąś karalność itp? pisali w ogóle o jakimś złym zarządzaniu co to mogło oznaczać tak w konkretach, zauważyliście coś takiego?

I co z tymi umowami? kiedy przestana je przedłużać? O ile to prawda rzecz jasna. Faktycznie macie teraz mniej pracy? to jakie warunki trzeba będzie spełnić by jednak móc zostać? Ci z dłuższym stażem zostaną?

Xdxd Nowy wpis

Na razie to zwalniają a nie zatrudniają. Bardziej ogarnięci dawno już zmienili pracę. Ideal nie ma przyszłości.

Mała

Słuchajcie czy to prawda co niedawno napisano o przyjmowaniu każdego? Nic się nie zmieniło od tego czasu? Nawet teraz po nowym roku? po prostu teraz o partnera się martwię. chciałby tu aplikować a jednak zależy mi na jego bezpieczeństwie. Który obszar byście wybrali teraz? gdzie najlepiej pracować?

Do Mała
@Mała

Ideal obecnie nie zatrudnia nowych pracowników. Pytałam w lokalnej agencji pracy o możliwość zatrudnienia dla znajomej koleżanki i była odmowa. Może faceta szybciej przyjmą.

EDI Nowy wpis
@Do Mała

Na tą chwilę nie będą zatrudniać. BA ludziom kończą się umowy i są słuchy, że nie będą przedłużać. Jest podobno jakiś kryzys na rynku rowerowym. (Albo taka ściema aby nie dawać podwyżek). Kiedyś zdarzyło się, że pracował koleś po wyroku, który powiedzmy był bardzo niemiły w stosunku do pań, ale znam tylko 1 taki przypadek.

A co to za różnica w płci, że mężczyznę prędzej by przyjęli? Ktoś w ogóle o awanse dopytywał a widzę, że tu chyba jest problem by się dostać? ogarniacie jakie są teraz minimalne kwalifikacje wśród kandydatów by zaprosili na rozmowę?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ideal Europe? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jak długo trwa proces awansu w Ideal Europe?

Jarosław Jaros

Otóż jest kilka faz, jeśli je przejdziesz-zatrudnienie gwarantowane, np. 1. Trzeba przejść wstęp nie dając się trafić bełtem z kuszy obsługiwanej przez gothmoga. 2. Należy odgadnąć wszystkie zagadki Kłakersa oraz ukończyć trening od Pudziana. 3. Stoczyć walkę ze starożytnym ninja. 4. Przebyć całą drogę przez regały nie dając się trafić bananem przez goryla. Po ukończeniu wszystkich punktów witamy w firmie ;) Ps. Widział ktoś moją DTR-kę? Bo to moja ulubiona lektura a zgubiłem

Parówa

Jeśli chodzi o prostego pracownika fizycznego to nie było procesu rekrutacji po prostu dawali skierowania na badania i do pracy czasami też oprowadzali po zakładzie żeby pierw zobaczyć zobaczyć jak to wygląda (ale nie każda agencja to robiła) jak się podobało to jak wyżej pisałem. Rekrutacja na stanowisko z wózkami to nie wiem czy są czy nie, a do biura to jak do biura, rozmowa itp.

Mihau Wuskowy

Ja jak miałem rekrutancję to musiałem łazić po różnych wymiarach i rozmawiadź z rurznymi hybrydami ale teraz wystarczy rze pujdziesz do Jeżego Palety i sprawa załatfiona

@Mihau Wuskowy

Czy pracodawca Ideal Europe motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Były

Ta fabryka to porażka. Motywuje... śmiech na sali. Brak jakichkolwiek form motywacji + złe zarządzanie. Nie polecam.

@Były

Ze podobno nie motywują Cię tu niczym to jeszcze zrozumiem ale co masz konkretnego na myśli pisząc o złym zarządzaniu?

Enrique Bonaventura

To tam jest jeszcze ta firma? Miesiąc temu jak przejeżdżałem to trwały wylewki betonu firmy Komadzyn spółka z o. o. a pilnowali tego jacyś kusznicy.. W każdym razie super że działacie, pozdrawiam tak trzymać chłopaki

kosa

Praca jak praca, czasami ok czasami nie masz czasu wyjść na fajke. Przerwa, śmieszne 15 minut na 8 godzin. Jedyny plus to jedna zmiana. Co do atmosfery to straszna lipa. Jeżeli nie dołączysz do jakiejś grupki to Cię zjedzą i wyśmieją.

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Ideal Europe dla potencjalnych kandydatów? Na Praca.gov.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Manager.

Dżejdon Rondo

Nie wiem, ale mam kolegę który też nie wie, z kolei on ma kolegę który ma kolegę,no i on niestety też nie wie ... dziękuję ślicznie i pozdrawiam

Dżejms Breezer

Praca nawet fajna ale (usunięte przez administratora) najlepiej jest na przygotowaniu produkcji w Spychowie gdzie kierownikiem jest (usunięte przez administratora) bo mają tam po 5k na rękę i nic nie robią, czasem turas skręci ci falafela, czasem (usunięte przez administratora) machnie śmigłem, ale trzeba uważać na (usunięte przez administratora)bo nie wiadomo kiedy napadnie z penesem w dłoni ale tak poza tym pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Czesław
@Dżejms Breezer

5 tysi za nic nierobienie to bajka. Serio tak płacą, czy to tylko twoje marzenie? Weź poważnie coś napisz. Te pięć tysięcy to brutto, czy już na rękę?

Gonisuki Nabosaka
@Czesław

serio tak płacą, kiedyś tam pracowałem to stary mówie ci, niestety zrezygnowałem z tej pracy i bardzo teraz tego żałuję, ponieważ aktualnie (usunięte przez administratora) na galerze jako kotwica. Dziękuję ślicznie i pozdrawiam.

Leoncio
@Czesław

Ja też mam obiekcje, czy tyle się da zarobić. Mało gdzie jest taka stawka.

Don Silvestre "gipsy king"

Witam serdecznie, ideal pozytywna firma, szczególnie magazyn fajne chłopaki oraz przygotowanie produkcji w Spychowie, można powiedzieć że zjadłem zęby na tej pracy więc wiem co mówię, mówię co wiem, dużo wiem więc dużo mówię, pozdrawiam wiceprezesa (usunięte przez administratora), nie daje podwyżek ale chociaż rękę poda, dziękuję ślicznie i pozdrawiam

Romano Colnago

Witam pozdrawiam super praca, pan (usunięte przez administratora)fajny chłopak dopiero się uczy więc nie ogarnia ale i tak git, (usunięte przez administratora) też gicio pozytywny przekaz leci, ale uwaga na stwora (usunięte przez administratora)który raz na jakiś czas wyskakuje z portalu i gdy tylko się obudzi penesem dręczy ludzi

Xyz

Zanim wydam opinie, to przedstawię tym niewiedzacym co to za firma. Firma ta produkuję rowery (głównie modele rowerów to Rollsy, Ronda, BMC, Breezery, Fuji etc.), które ich części sprowadzane są z Chin. Spółka jest chińska i rządzą ją trzej Chińczycy, więc od czasu do czasu, jak zaczniesz tutaj pracować to możesz spotkać chińczyka w koszulce, który zazwyczaj robi zdjęcie. Podwładnym (tzw. Prezesem) tej spółki jest Polak, który lubi wychodzić sobie na hale pozwiedzać i zwracać uwagę. Istnieją 4 działy: Produkcja, Koło, Magazyn i KKL i przechodząc do tego tematu w tym momencie wystawie opinie. Jeżeli przychodzisz na produkcję to licz się z wyzyskiem i złą atmosferą. Jeżeli na umowie jesteś pomocnikiem montażu rowerów (a prawdopodobnie będzie zapotrzebowanie na to stanowisko i będą poszukiwać osób) to masz przydzieloną przez starszego pracownika robotę np jest do wyboru: montaż kół przednich (wyjątek: z błotnikiem jeżeli jest to model roweru Fuji czy Breezer wtedy albo regulujesz albo montujesz), montaż kół tylnym z łańcuchem, ustawianie hamulców przednich i tylnych, ustawianie zębatek, pakowanie rowerów, zabezpieczanie rowerów foliami i gąbka, zakładanie części (kierownica, przerzutki, hamulec, pedały rowerowe) do ramy rowera, wkładanie gwintu (korbowanie), dokręcanie zabezpieczenia do silnika rowery. Oczywiście z biegiem czasu uczysz się wszystkiego co tutaj wymieniłem po trochu (no chyba, że kierownik będzie kazał ci robić jedna z tych rzeczy to wtedy ją robisz jak się nie zwolnisz). Apropo kierownictwa na produkcji masz dwóch kierowników: Jeden od montażu rowerów, a drugi od kontroli jakości rowerów. Co do wyzysku to przygotuj się na niewyrobienie roweru w szybkim czasie oraz na zapierdziel.

@Xyz

Z większością się zgadzam. Na montażu jak masz spoko robotę to raczej zbyt długo jej nie porobisz i dostaniesz trudniejszą. I jak ją będziesz dobrze robił to do końca zostaniesz przy tym samym. Trudniejsze roboty to mam na myśli takie, które jak źle zrobisz to nie naprawisz, albo ktoś to zauważy na końcu albo i nie (np. montaż korby, skracanie przewodów od hamulców hydraulicznych). Kierownik jest ostry, ale jak robisz Swoją robotę, nie obijasz się to jest spoko (jak czasami widziałem co ludzie odwalali to trochę go rozumiem, bo opieprz od prezesa zbiera on). Prezes to już zupełnie inna bajka tutaj zależy od humoru. Jak ma dobry to jest ok, ale jak ma zły to spaceruje po hali i patrzy kogo tu opieprzyć ( 80%czasu ma zły humor). Swoją drogą w przypadku bezpośredniej rozmowy w 4 oczy, jest spokojniejszy bo nie ma się przed kim popisywać. Jeszcze jedna sprawa to kombinowanie z robotą, czasami jak linia się zatrzyma na kilka minut bo jest jakiś problem to na siłę wymyślają Ci bezmyślne zajęcie żebyś tylko nie stał w miejscu przez kilka minut. Zazwyczaj przygotowujesz sobie części na zapas, jak nie masz co to sprzątasz stanowisko, ewentualnie znikasz z pola widzenia (to dobry moment na wyjście do toalety, albo coś na szybko się napić lub zjeść. Ogólne wrażenia mam średnie i problem leży bardziej po stronie doboru pracowników. Przyjmują ludzi jak popadnie i trafiają się osoby które nie potrafią narzędzi w ręku trzymać albo mają wywalone na materiał nad którym pracują (zniszczy się to zniszczy nie jego sprawa). Przez to firma zawala terminy zamówień, i opieprz dostają wszyscy.

Olga

Zauważyłam ofertę na stanowisko asystentki planowania, wiecie czy jest jeszcze aktualne? Jakieś info o zarobkach?

Czy jest możliwość pracy w Ideal Europe na część etatu?

klik

Nie

Mroczny Rycerz

Witam, prosiłbym o opinię o pracy na magazynie?

Burek

Pracowałem w tej firmie z większe 2 lata i mogę powiedzieć tak. Praca na produkcji no jest różna, trzeba się starać, wszystko ogarniać i szybko załapywać nowe rzeczy. Ale jest jedny główno dowodzacy który no niestety ale lubi chyba po krzyczeć bo robi to notorycznie. Gdy coś ze psujesz albo źle zrobisz lub nie złapiesz to krzyczy albo i zwolni (gdy go nie w jakiś dzień to aż przyjemniej się pracuję). W magazynie jeśli złapiesz o co chodzi w kompletacji części to jest nawet ok. Na kołach trudno mi powiedzieć jak jest ale powiedzmy że z tego co widziałem to w miarę ok ale niestety często jest zap...dol, bo jak nie ma kół to produkcja stoi i Głowno dowodzący produkcji robi aferę. Dział KKL to raj na ziemi w całym zakładzie, ale jak się tam trafi to też trzeba się starać i wszystko jak naj szybciej za a przed wszystkim nie odwalać (usunięte przez administratora) akcji, gdy to zalapie się to jak mówię raj na ziemi. Ale jeśli chodzi ogólnie o zakład to jest multum nadgodziny, nawet po 9 miesięcy a nawet i 11 miesięcy w roku (od poniedziałku do czwartku po 10h, piątek 8h i w sobotę 8h (nadgodziny są wypłacane w wypłacie, za 10h masz 50% a za soboty 100%) chociaż praca jest po 8h od poniedziałku do piątku. Pieniądze no przez agencję to najniższa krajowa, w sezonie mogą dać trochę więcej. Przez zakład parę groszy wyższa stawka od najniższej krajowej (200zl dokładnie), ale za to na święta dają bony do Carrefour a na urlop wypoczynkowy jest socjal. Atmosfera w pracy jest różna i też zależy gdzie i też jak się w otoczenie wkręci (ale na produkcji naj gorzej. Koła, KKL i magazyn to tak w miarę znośnie.) No też bardzo ważne że bardzo dużo ludzi tam przychodzi i wiele z nich było zwalnianych po tygodni, miesiącu czasami po dłuższym okresie ale jeśli się starasz, nie od walasz i chodzisz na nadgodziny to mogą dać Ci nawet umowę. Ludzie którzy tam pracują są różni, jedni mili drudzy wredni a trzeci obojętni. Ogólnie trudno polecić ale też trudno od radzić bo są plusy i minusy. Jak się wkręcić w rytm pracy i nie przeszkadza Ci tyle nadgodzin i masz jakieś tam powiedzmy zdolności monterskie to polecam. Ale jeśli nie pasują Ci nadgodziny i wiesz że trudno Ci będzie załapać szybko montowanie i skręcanie to nie wiem czy odradzić czy powiedzieć żeby a nóż widelec spróbować, bo były osoby które przychodziły zielone bez doświadczenia a z czasem świetnie sobie radę dały.

Burek
@Burek

A i jesz dodam bo zapomniełem dopisać. Praca jest jedno zmianowa od 7 do 15 od poniedziałku do piątku, ale gdy są nadgodziny czy prawie kwiekszość roku to od 7 do 17 od poniedziałku do czwartku, w piątek nie ma nigdy nadgodziny więc się pracuję od 7 do 15, a w sobotę gdyż trzeba przyjść na nadgodziny to od 6 do 14. A co do zwolnień to wiem że były przypadki gdzie były nowe osoby które przyszły do pracy pierwszego dnia i się dowiedziały o tym że są ogólnie w zakładzie nadgodziny bo agencja pracy już o tym nie poinformowała a jak powiedzą to że są dobrowolne a to nie prawda bo w zakładzie są przymusowe. Ale jak pisałem wyżej były przypadki że niektóre osoby były zwalniane za to że nie chodziły na nadgodziny, również były 2 przypadki że osoby nie miały jak wrócić do domu po 17 bo nie miały autobusu a mieszkały na jakieś wsi poza miastem gdzie ostatni autobus miały po 16 i próbowały ubłagać Głowno dowodzącego czy mogły by nie chodzić bo mają problem z transportem powrotnym to ten je po prostu zwolnił. Więc jeśli masz problem z dojazdem to trochę słabo. A dla osób palących to powiem tak że można palić tylko w czasie przerwy, jak zapalisz w trakcie pracy i cię złapią to zwalniają. A co do przerw to na 8 godzin jest jedna 15 min a jak są nadgodziny to jest druga 10 min. I też dodam że lepiej się nie spieszyć do szatni jak nie wybije punkt 15 czy 17 na jak kogoś Głowno dowodzący złapie że przyszło się 5 min czy nawet 10 sec przed ostatnim dzwonkiem (zawsze są dwa dzwonki, jeden jest 5 min przed drugim, np. pierwszy jest o 14.55 a drugi jest o 15.00, to zawsze ten drugi jest na przerwę lub na koniec pracy) to zwolni. A unique w pracy dają dopiero po jakimś tygodniu lub dłużej więc polecam wziąć na pierwsze dni jakieś wygodnie ubrania których nie będzie skoda trochę przy kurzyć. Szafkę dają pierwszego dnia i jest na kluczyk jak co. Rano trzeba listę podpisywać ba jak nie to mogą nie uznać że było się w pracy ale na szczęście jest tam taka pani która tego pilnuje więc jak ktoś zapomni to ona w trakcie pracy się upomni o podpis. No i też jest coś takiego jak pobór narzędzi, jak ktoś Ci powie że masz pobrać jak narzedzie to trzeba pobrać i jest wpisywana na osobistą listę poprawnych narzędzi przez danego pracownika. Więc jeśli zgubisz lub zniszczysz to potronca z pensji

Nadenty

Nie polecam tej pracy wszyscy są wielcy królami a kierownik kkl osrnay chodzi co powiedzą robi marionetka jeśli coś nie wyjdzie mu wyzywa się na ludziach zero szacunku do pracownika człowiek jak się źle poczuje to tylko słychać co żeby rowerki się zgadzały a o Twoje zdrowie wyjebka totalna musisz pracować bo jak nie to zwolniony jesteś jak jesteś chory patologia nie praca ganianie ludzi i (usunięte przez administratora) rowerki i co to nie on ile on ma chorób serdecznie nie pozdrawiam tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Europe - Kutno

• Jak się pracuje w Ideal Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Ideal Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ideal Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ideal Europe
3.1/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Bohaterów Walk Nad Bzurą 2
    99-300 Kutno