Cloudware Polska Sp z o.o.

Opinie o Cloudware Polska Sp z o.o.

admin 2015-07-31 21:50:49
Czy wynagrodzenie za dodatkowe godziny jest wyższe niż standardowe w firmie Cloudware Polska Sp z o.o. ? Jak wygląda u nich praca? Czekamy na Twoją opinię!
rttgfx 2015-12-03 23:40:16
hej zastanawiam się co tutaj taka cisza na forum jest..może ktoś byłby zainteresowany pracą na stanowisku programisty .NET albo programisty Java w Warszawie/Krakowie
ClassNotFound 2016-12-04 16:20:05
Słaba firma, nie polecam nikomu, nawet świeżym absolwentom.
Brak im ciągłości zleceń od klientów, żyją głównie z krótkich kontraktów i jednorazowych umów oraz kilku dłuższych umów wynegocjowanych "po znajomości".
Nie płacą za nadgodziny, oszukują przy płaceniu za dyżury, nie dotrzymują obietnic z rozmowy o pracę.
Programiści non stop im uciekają, handlowcy i wdrożeniowcy też (ewentualnie są zwalniani jak firmie biznes się nie spina). Jedyni ludzie co zostają na dłużej to kumple i kolesie prezesa.
Nie ma szkoleń dla pracowników bo firma nie ma pieniędzy.
Słabo wyposażone biuro w słabej (bo taniej) lokalizacji.
Zatrudniają głównie na śmieciówki.
0xDEADBEEF 2017-01-09 23:03:37
Potwierdzam powyższy wpis. Osoby, które dłużej tam pracują, to kolesie prezesa. Dyżury są bardzo słabo płatne, nadgodziny oczywiście za darmo. Ciągłość zleceń faktycznie jest kiepska. Ludzie są zwalniani bez ogródek. Umowy rzecz względna, a nawet bardzo w tej firmie. Ludzie się nie liczą, tylko i wyłącznie dolary na koncie prezesa. Polecam omijać szerokim łukiem. W jednym zdaniu: słaba firma, z jeszcze bardziej słabym szefostwem.

PS. gdyby ktoś stwierdził, że Cloudware nie jest dla niego, radzę uważać podczas odejścia z firmy. Rozpowiadają różne ciekawe historie wśród klientów, o tym jacy są wspaniali i musieli zrezygnować z Twoich usług... ;)
Zostaw swoją opinię o Cloudware Polska Sp z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cloudware Polska Sp z o.o.