Cloudware Polska Sp z o.o.

Opinie o Cloudware Polska Sp z o.o.

admin 2015-07-31 21:50:49
Czy wynagrodzenie za dodatkowe godziny jest wyższe niż standardowe w firmie Cloudware Polska Sp z o.o. ? Jak wygląda u nich praca? Czekamy na Twoją opinię!
rttgfx 2015-12-03 23:40:16
hej zastanawiam się co tutaj taka cisza na forum jest..może ktoś byłby zainteresowany pracą na stanowisku programisty .NET albo programisty Java w Warszawie/Krakowie
ClassNotFound 2016-12-04 16:20:05
Słaba firma, nie polecam nikomu, nawet świeżym absolwentom.
Brak im ciągłości zleceń od klientów, żyją głównie z krótkich kontraktów i jednorazowych umów oraz kilku dłuższych umów wynegocjowanych "po znajomości".
Nie płacą za nadgodziny, oszukują przy płaceniu za dyżury, nie dotrzymują obietnic z rozmowy o pracę.
Programiści non stop im uciekają, handlowcy i wdrożeniowcy też (ewentualnie są zwalniani jak firmie biznes się nie spina). Jedyni ludzie co zostają na dłużej to kumple i kolesie prezesa.
Nie ma szkoleń dla pracowników bo firma nie ma pieniędzy.
Słabo wyposażone biuro w słabej (bo taniej) lokalizacji.
Zatrudniają głównie na śmieciówki.
Zostaw swoją opinię o Cloudware Polska Sp z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cloudware Polska Sp z o.o.