Opinie o HI-Logistics Europe Sp. Z o.o w Kobierzyce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie HI-Logistics Europe Sp. Z o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w HI-Logistics Europe Sp. Z o.o o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HI-Logistics Europe Sp. Z o.o w Kobierzyce

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w HI-Logistics Europe Sp. Z o.o?

Ktoś Nowy wpis

Jasne że nie w tej firmie...Istnieje sporo zakładów gdzie naprawdę godnie traktują pracownika, który powinien być skarbem dla pracodawcy.Pracownik teraz na wagę złota (węgla)

Dana

@Ktoś Z jakiego powodu zmieniłeś pracę? Czy zarobki były zadowalające? Jak z czasem wypłaty wynagrodzenia?

Ktoś Nowy wpis
@Dana

Zmieniłem pracę głównie z dwóch powodów.1 to istotnie zarobki były dość przeciętne.Drugi powód to terror na pracownikach w pogoni za targetem i wskaźnikami.Kierownictwo i liderzy do bani.Nie nadawało się kompletnie do zarządzania ludzmi

Ala Nowy wpis
@Ktoś

Bo tam pracowałam i w 100%potwierdzam że to prawda

Kolo

Niektórzy z przyzwyczajenia narzekają na firmę w której pracują. Jak jest źle zawsze można zmienić!!

Ktoś
@Kolo

No i zmieniłem jakiś czas temu.No problem

Dariusz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jaka atmosfera w pracy?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w HI-Logistics Europe Sp. Z o.o? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Pietrzykowice
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
koreano

Jeden wielki burdel. Kadra zarzadzajaca cala do wymiany. masakra. Pełno lizodupów, którzy dają nawet bez mydła. Trzymać się z dala!

men
@koreano

najbardziej Pan P... daje (usunięte przez administratora)

Jarek pppppp

Sabina operator wózka nieźle daje w WC. Głośna jesteś jak stekasz

Iwona

Pracujesz w HI-Logistics Europe? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Jakie są największe plusy pracy w firmie?

artue

@trt no dla mnie to ewidentnie świadczy o braku rotacji wśród pracowników HI-Logistics Europe Sp. Z o.o. To bardzo dobry znak, no bo pracownicy sami chcą tu zostać na dłużej

red

Piotrek z magazynu admin.. mmmm.... niezłe ciacho

Normalnie :-)Mariusz

Żaaaaadnych romansów :-) a co do brygadzistów są najlepsi , normalnie są super :-) :-) :-)

warszawska gitara

Jakieś romanse na magazynie są ? Ktoś z kimś?

brygadzista K

Jest 3 brygadzistów na K i nie wiadomo o którego chodzi. Można sprecyzować?

paci

brygadzista K to (usunięte przez administratora)

Antek

na początek dostajesz umowę na próbę na 3 miesiące.. później na rok a później na 3 lata, opieka medyczna w enelmedzie tylko 1 zł meisiecznie. multisport jakoś niecałe 18 zł miesięcznie. Imprezy integracyjne są co jakieś pół roku więc źle nie jest ;)

Mariusz
@Antek

Co ty piszesz za brednie jakie imprezy jaką umowa na 3 lata ?!

hi hi hilo

a co slychać w hi lo electronix?

pieknie

to wynika teraz, iz jest to najlepsza firma na swiecie. ha ha haa

rekrutacja

Obecnie prowadzimy rekrutację do naszych magazynów w Kątach Wrocławskich i Nowej Wsi Wrocławskiej. Stanowiska: operator wózka widłowego, pracownik magazynu, administrator magazynowy. Oferujemy: umowę o pracę, premie miesięczne, prywatną opiekę medyczną, karty Multisport, bony świąteczne, imprezy integracyjne, zorganizowany dojazd, pyszną kawę :) Kontakt: 71 736 71 37

ktoś
@rekrutacja

Pyszna kawa? Chyba jak se kupisz

Luzik

Robota nie ciężka, kasa spoko, dodatkowo dojazd. Jak ktoś chce to zawsze znajdzie jakieś minusy. Robie dwa lata i jest ok/ Obecenie na Chomicza w Nowej Wsi.

Juzek

Jak się postarasz to 6 miliardów euro z groszami......

bfzbzfdbz

czyli ile można wyciągnąć na rekę skoro nie jest najgorzej?

Zostaw merytoryczną opinię o HI-Logistics Europe Sp. Z o.o - Kobierzyce

HI-Logistics Europe Sp. Z o.o