Opinie o EMIX sp.j. Torbus w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie EMIX sp.j. Torbus. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EMIX sp.j. Torbus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EMIX sp.j. Torbus w Tychy

Anonim .

Coraz gorszej dzieje się w firmie. Długoletni pracownicy którzy zdrowie stracili w firmie są zwalniani,inaczej wyrzucani jak niepotrzebne śmiecie. Stawka godzinowa to najniższa krajowa a nawet niższa,do tego premie.Zarobki ludzi z kilkunastu lat im stażem ledwie przekraczają 3 tyś. W obecnej chwili każdy z pracowników przychodzi do pracy w coraz większym stresie. Dlaczego coraz większe normy oraz zwalnianie ludzi za parę sztuk braków. Jeśli ktoś lubi ciągły stres i niewybredne dogadywania z ust samego szefostwa to szczerze polecam. I apel do szefa firmy niech pan zacznie doceniać ludzi,bo to ludzie pracują na dobrobyt Pana i całej pańskiej rodziny.

@Anonim .

Chyba niższa niż krajowa to nie może być, chyba że na pół etatu? Premie wysokie dają? A tak w ogóle to Ci pracownicy z wieloletnim stażem mają umowy na stałe?

Robo

Jeśli praca w Emix to najlepiej mieć plecy np. w dziale jakości, odwalać jakieś lajciki , oskarżać innych pracowników o nękanie. Tłumaczenie gorszym dniem gdy się nie wyrabia .Ty nie możesz mieć gorszego dnia. Ty nie masz pleców i musisz swoje zrobić i nie ma dla Ciebie pobłażania .

Robo

Możesz liczyć na lżejszą pracę. I na pobłażanie w wypadku gdy się nie wyrabiasz. Zresztą co za pytanie. Wiadomo o kogo i co chodzi. Jeśli jesteś pracownikiem wiesz dobrze.

No no chyba konkurencja próbuje werbować operatorów wtryskarek, kusząc kwotą 6500 zł brutto. Moja wiedza o tym, ile w Emix płacą na tym stanowisku kończy się na ogłoszeniu sprzed 6 lat. Tak tak. Wtedy to szukali chętnych za 18 zł brutto na godzinę. Za robotę na trzy zmiany. Ciekawe więc, ile teraz płacą w Emixie za pracę przy wtryskarkach, i czym firma stara się utrzymać ludzi?

JACEK Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Proponuje złożyć CV do firmy AWECO lub HT Skit tam obecnie są przyjęcia na ustawiaczy wtryskarek. Brutto min. 6500zł.na początek. Operatorki lub na montaż potrzebują obecnie do NP Polska.

Macie informacje, jaką pensją daję na posadzie ślusarz utrzymanie ruchu?? W sieci widziałem ogłoszenie i wymagali 2 lata doświadczenia, jak posiadam takie doświadczenie, to czy dostałbym 8000 zł netto? Dają umowę na czas nieokreślony, ale to jest UZ czy UoP??

@Robo

Bez znajomości nie da rady czy jest po prostu trudniej? Ten kto ma znajomości to nie musi wykonywać swoich obowiązków czy jak?

Robo Nowy wpis

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.

Jak szefostwo w EMIX sp.j. Torbus traktuje ludzi?

Anonim .

Joanna
@Anonim .

Widziałam ogłoszenie na produkcję - praca przy wtryskarkach. Czy te stawki co napisałeś to dotyczą też tych wakatów? W ogłoszeniu nic na temat zarobków nie było...

@Anonim .

A z jakiego powodu byłeś zwolniony? Mamy się bać , że są zwolnienia ?

????

Firma spada na (usunięte przez administratora) wypowidam się jako kilkuletni pracownik...Każdy tam już szuka innej pracy od operatora po mistrza produkcji...Wałki na premiach zero doceniania swoich ludzi na których została zbudowana ta firma niech dyro idzie dalej w ukraine a swoich ludzi zwalnia BRAWO!!!i te śmieszne zarobki wszystko cisną w premie a tak naprawdę zarabiasz najniższą krajową PIP by się przydał i to tak GRUBO do tego ta lewa lista nadgodzin

Robol

5 albo 6 lat temu zarobki w firmie były całkiem niezłe. Ale teraz osoby z kilkunasoletnim stażem wyciągają około 3400 na rękę czyli zakład w ogóle nie docenia tych ludzi. Mam pytanie gdzie mistrzowie lub szef produkcji cz aż tak troszczą się o własne stołki że nie mogą powalczyć o wyższe stawki dla tych pracowników którzy są lojalni wobec firmy i mimo pogarszających warunków dalej pracują w firmie.

Poszukują do pracy na wtryskarkach. Można składać papiery w sekretariacie.

Bożena

A jest jakaś oficjalna oferta? Bo nie widziałam, tak czy siak powiedz coś więcej o tej pracy, chętnie przekażę tacie, bo szuka. Ile godzin dziennie jest praca?

Jeśli chodzi o negatywne strony pracy to napewno okropne i ociekające (usunięte przez administratora) przełożonego i niektórych pracowników, tych normalnych i ludzkich jest naprawdę niewielu, większość to nie odzywające się roboty, po których widać, że nie chce im się nic… najgorsza atmosfera pracy z jaką miałem doczynienia Płaca całkiem standardowa czyli najniższa krajowa podobno z premiami ale ludzie mówią, że wszystko zależy od humoru ludzi u góry. Nie wiadomo jak to faktycznie wygląda z przejściem pod zakład z Negotrustu ale z tego co wiem to raczej poczekasz bardzo długo i nie wiadomo czy do tego czasu wytrzymasz… Praca sama w sobie zazwyczaj ciężka nie jest ale różnie z tym bywa, jednak jeśli myślisz, że sobie usiądziesz albo chociaż oprzesz o ścianę to ktoś szybko wyprowadzi cie z błędu zazwyczaj w grubiański sposób. Co do pozytywów to ciężko powiedzieć, barszcz z automatu nawet ujdzie Reasumując ja jako pracownik w tym momencie już po krótkim czasie mam dość, najgorsza atmosfera w jakimkolwiek zakładzie (a pracowałem w wielu) i jeśli chcesz się męczyć i dostawać mdłości na myśl o powrocie do pracy to polecam, ale ja w tym miejscu już przeszukuję OLX i przy pierwszej lepszej okazji uciekam tak daleko jak się da ????. Pozdrawiam

prawda

haha lepiej bym tego nie ujął!

Porobione

Idealna opinia opisująca prace w tamtej firmie. Wszyscy wysrani, nikt nie chce z toba pogadać czy coś. Nie dość że trzeba było(usunięte przez administratora) na prezia maliniaka to jeszcze patrzeć na humorki innych..Normalnych ludzi to na palcach jednej reki można było policzyć. Tak to jest jak sie robi u prywaciarza na produkcji.

Wojtek

Moim zdaniem przeginasz, oczywiście tylko z tym Barszczem ; ))

Lili

Zgadza się, zakład porażka, ludzie do bani, zryte berety, które myślą tylko o sobie przydał, by się co niektórym zakład psychiatryczny, może by jeszcze wrócili donormalnego życia chodź wątpię w to. Haha są i tacy wśród Nas zjeb*ę berety i tyle plusów. Jedna woda, którą możesz uzupełnić sobie, jeszli oczywiście masz czas Ci na to pozwala o wysikaniu się możesz zapomnieć. Jakiś majster Cię pilnuje a w innych zakładach są liderzy hah zal.pl w średniowieczu było lepiej przynajmniej mieli pampersy że słony i nie narobili w gacie haha, przerwa 20 min jak Cię ktoś oczekliwie zmieni i jeden papieros hah na innych zakładach możesz wszystko sama wiem teraz po sobie i nikt mi nie zwraca uwagi. Stara życia na hali smród tworzyw sztucznych, które szkodzą zdrowiu.

Aos
@Lili

Uwaga na (usunięte przez administratora)w tej firmie która szkoli nowych... Pozdro dla tych którzy tam pracują i się szkoła i się zwalniają.

Bp

Czytałem tą opinie przed przyjęciem się do pracy po rozmowie kwalifikacyjnej i myśle sobie chłop przesadza, a tu się już po kilku dniach okazuje że wszystko aktualne, szkoda czasu żeby pracować w takim miejscu

Bożena
@Bp

Znaczy co się okazało w Twoim przypadku? Opowiadaj, jak możesz! Im więcej szczegółów, tym lepiej. Chętnie się dowiem, zanim sama się wybiorę do firmy :D O ile w ogóle.. I co teraz ogółem, co zamierzasz zrobić?

Szukają operatora wtryskarki :) Firma w ogłoszeniu pisze o dodatku nocnym, ktoś wie ile wynosi na tym stanowisku?

@Ewa

Na przyjęciu masz 21,6 zł/h - okres próbny Po trzech miesiącach masz 24 zł/h. Po 5ciu latach przychodzi ci 1 % co roku dodatkowej premii.

Gdzie skladac papiery?

Beata

Czyli dobrze zrozumiałam, że przez 5 lat się tutaj premii nie zobaczy? Sama podstawa wlatuje i na tym koniec?

@Beata

Zle rozumiesz. Te stawki to są z premią 20%. Po pięciu latach masz nagrodę jubileuszową i premia wrasta do 21%. I tak co roku o 1%. Po 20 latach masz premii 40% i to jest maks.

Beata

Aaa ok, dzięki. I generalnie to dużo osób tutaj na tak długo zostaje, zatrudnienie raczej stabilne?

@Beata

Tak, dużo zostaje. Niektórzy po 20 lat już maja. Ostatnia aktualizacja to podwyżki od listopada.

Beata

O proszę a o ile podnieśli? Zazwyczaj o tyle samo zwiększają?

Richard

Niestety na wstępnej rozmowie Pani w recepcji nie potrafi odpowiedzieć jakie jest wynagrodzenie dla osoby ,która chce się zatrudnić nawet plus minus ! Co z pewnością przyciaga potencjalnych pracowników. Być może taka taktyka żeby od razu ludzie nie uciekali z rozmów wstępnych, a później wiadomo najniższa krajowa i na 3 zmiany!!! Pierwszy raz spotkałem się z zakładem, który zataja stawkę miesięczną wynagrodzenia - czego się wstydzicie ?!

Elżbieta
@Richard

A to pracownice recepcji prowadzą rekrutację? Nie ma tu kadr czy osób od rekrutacji?

Sasik
@Elżbieta

Niestety tak, pani z biura rekrutuje

@Sasik

Były

Już jako były pracownik z kilkuletnim stażem mogę powiedzieć to i owo. Warunki pracy batdzo się zmieniły na przestrzeni kilku lat. Weszły nowe projekty które są uruchamiane na hura bura, kontrola jakości nic nie wie co można dopuścić a co nie, majster nic nie wie bo brak jasnej dokumentacji a brygadzistą to już w ogóle. A kto dostaje po dupie i premii? Operator bo narobił dziadostwa. Do tego mega niesprawiedliwe wynagrodzenie. Po ostatnich podwyżkach pracownicy z rocznym st

Maria
@Były

dlaczego niesprawiedliwe jest to wynagrodzenie?

Byky
@Maria

Dlatego że pracownik z kilkuletnim stażem zarabia mniej niż pracownik z rocznym stażem. Stary pracownik pracuje na każdej maszynie w tym na najcięższych a młody tu nie pójdzie bo nie umie, tam nie pójdzie bo plecy bolą, a tu mu śmierdzi itd. Więc majster wysyła na łatwe i lekkie maszyny. I tak młody sobie robi na lajcie a stary zapiernicza na wszystkim i zarabia mniej

@Byky

To czemu stary się nie odezwie? Chyba może negocjować? :)

@Piotr

Próbowali, i to tyle osób było że szef przestał przyjmować w sprawie podwyżek. Albo bierzesz co dał albo wcale

@Były

I nie było nawet podwyżek inflacyjnych przez ostatnie lata?

@Piotr

Były ale ostatnimi czasy co 2 lata i nie na poziomie inflacji. Załoga podzielona na pół (w jednym roku dostała jedna połowa w drugim druga połowa) i dostawaliśmy co 2 lata po 1zł więc faktycznie wychodzilo po 50gr na rok, przy stawce 17zl/h to policz sobie jak to wychodzi. W tym roku wszyscy z produkcji dostali podwyżki od 50gr do 1,5zl.

@Byky

Ale z takimi pracownikami co im nigdzie nie pasuje to się majster szybo żegna.

Urszula
@Były

No to domyślam się, że może być trochę zamieszania jak projekty są tak wprowadzane z marszu. Może warto o tym porozmawiać z szefostwem? No bo jak się o to nie zadba, to nikt nic nie będzie wiedział, co się w ogóle w firmie dzieje.

nick
@Urszula

Te projekty z Plasko są uruchamiane beznadziejnie. Brak dokumentacji, wymagan jakosciowych. Sami sie uczymy na brakach. Nie wiem po co dyrektor to bierze. Teraz aktualne sytuacja na produkcji jest dosc kiepska, nie ma co robic. I jeszcze oddaje produkcje metalowych, chyba beda zwolnienia.

Kazimierz
@nick

Nic nie słyszałem o zwolnieniach? Skąd to wiesz ? To coś pewnego czy tylko na razie pogłoski?

junior
@Kazimierz

według mnie plotki.

Nono....

Hmmm.... Na dzień dobry dostajesz informację że zatrudnienie jest możliwe tylko pod Negotrustem, z opcją przejścia pod firmę po 3 miesiącach. Po 3 miesiące okazuje się że jednak trzeba mieć przepracowane 6 miesięcy. Później pojawia się wiadomość żeby składać cv bezpośrednio w biurze. Zero informacji zwrotnej. Po roku uczciwej pracy i obietnic przejścia pod firmę okazuje się że niestety nie dostaniesz umowy bo... Jesteś Kobietą... Co z mężczyznami? Po kilku miesiąc obietnica przejścia pod firmę. Nie dostajesz kolejnej umowy z Negotrust bo miałeś przejść pod firmę... Zostajesz bez umowy... Emix sam nie wie czy dostaniesz w końcu tą umowę czy nie.... Sen wariata....

@Nono....

Oj tak prawda

@Nono....

Tak tam jest niestety

Były

ażem mają po 1 zł więcej na godzinę niż pracownicy z kilkuletnim stażem. Brygadziści, którzy zarabiają dużo więcej niż ustawiacze potrafią mniej niż właśnie ustawiacze, sobie wybierają łatwiejsza fuchę a ustawiaczy puszczają na te trudniejsze. W gole funkcja brygadzisty to chyba najlepsza fucha, jak masz jakiś problem to i tak odsyłają do ustawiacza, oprócz kuc yka, brygadzista z bardzo długim stażem który faktycznie robi co do niego należy. Co do szefostwa no to cóż... dla nich jesteście "hołotą z produkcji" zamiast dbać i trzymać przy sobie doświadczonych pracowników to chyba myślą że każdego zastąpią Ukraińcami, którzy nie dość że w duuużej większości nie znają polskiego to generują całą masę braków które później trzeba przesortować, no ale jednak są tańsi niż pracownik z doswiaczdwniem który robi dobrą robotę. Niestety doświadczeni ludzie będą się zwalniać bo dyrekcja nie rozmawia z mistrzami o tym jak kto pracuje tylko daje wynagrodzenie według bóg jeden wie jakiego systemu i tak wartościowi pracownicy są niedoceniani i się zwalniają tak jak ja bo nikt nie będzie robił roboty za kogoś. Fajnie było przez te kilka lat ale gdzie indziej płacą lepiej.

Na jakie wsparcie w EMIX sp.j. Torbus mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Pat

Jest to praca na produkcji jak zajdziesz w ciążę to masz L4 od ginekologa a potem macierzyńskie

Kazimierz
@Pat

Czyli kobiety w ciąży nie mogą pracować na produkcji tylko muszą od razu iść na zwolnienie? A jak chcą pracować to są przesuwane ina inne stanowisko? Pytam bo moja siostra szuka tu pracy a wiem że za jakiś czas będzie zakładać rodzinę.

Wawa

Czy pracuje w tej firmie jakiś Adam uczęszczał do szkoły nr. 1 Tychy zawodowej.

Wawa
@Wawa

Chodzi w czerwonej czapce z daszkiem. Chcę wiedzieć jak ma na nazwisko

Wojtek

Kurde kiedyś tam pracowałem Jakieś 6 lat temu Naprawde dobrze zarabiałem jak na natamte czasy Załoga była (usunięte przez administratora) Mysza Artur No i Zaręba Stary Torbus jeszcze żyje?

@Wojtek

Ile wtedy wpadało? Mówisz o pracy na pełny etat czy jakieś nadgodziny brałeś też?

rhfsc

rzygać mi się chce jak mysle o powrocie w poniedziałek do tej stajni ale żadna inna praca się nie pojawiła, Emix to dobra praca jak szukasz innej tyle w temacie

Osoba

Witam . Czy znajdę gdzieś adres e-mail firmy, żeby wysłać CV? Czy firma zatrudnia bez agencij tymczasowej? Ile zmian?

Zostaw merytoryczną opinię o EMIX sp.j. Torbus - Tychy

• Jak się pracuje w EMIX sp.j. Torbus?

Zobacz opinie na temat firmy EMIX sp.j. Torbus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMIX sp.j. Torbus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EMIX sp.j. Torbus?

Kandydaci do pracy w EMIX sp.j. Torbus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EMIX sp.j. Torbus
3.3/5 Na podstawie 436 ocen.
  • Składowa 1
    43-100 Tychy