Opinie o EMIX sp.j. Torbus w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie EMIX sp.j. Torbus. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EMIX sp.j. Torbus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EMIX sp.j. Torbus w Tychy

kto szuka

johnson controls - składasz CV i oddzwaniają. Ja szukałem tutaj w EMIXie i przypadkowo złożyłem tam CV, no i pracuję tam od tygodnia. zakład większy to i nie ma czasu na takie akcje jak sie to czyta, że kablowanie, donoszenie i takie tam. W małej firemce jak widać ludzie tym zyją. W johnson controls nie zauwazylem tego. Słyszałem równiez o Hager Polo i z opowieści to chyba najlepsza atmosfera tam panuje. powodzonka życzę

kto szuka

w johnson controls są przyjęcia i warunki znacznie lepsze, stawki spoko, premie i niezły socjalny. Do tego idzie podobno nieźle dorobić przez weekendy. Jak widac Emix to nie jedyny zakład

LOLO

SĄ PRZYJECIA NA TERENACH PRZEMYSŁOWYCH W HAGER POLO, NESTERZE. PODOBNO LEPIEJ PŁACĄ NIZ W EMIX

stach

tez słyszałem, że nieźle wychodzą w biurze i szukam oferty na godne stanowisko ale na razie niczego nie widze.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracy przy kwiatach doniczkowych - storczyki/orchidee
Noordwijkerhout
READY_STEADY_GO
logo firmy PRACOWNIK SOCJALNY (SPECJALIZACJA OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH) [DS. 130.26.2024]
Katowice
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.

programista

szansa na zostanie to tylko przy dyrektorze. Tam dostajesz umowę na okres próbny (3 m-ce) a potem juz na stałe i podwyżke. Wiem bo kolega na poczatku tego roku sie załapał i od maja juz na czas nieokreslony i niezłą podwyżkę sobie załatwił. Robote ponoć ma spoko, bo czasem jakiś mały programik zrobi więc większość czasu to nic nie robi (na grilu człowiek wiele się dowie :) ), pochodzi troche po produkcji, posciemnia coś na porannych spotkaniach i nie przemecza się robotą. Przez agencję podobno tylko na jakiś czas i mało kto przechodzi tak naprawdę pod firmę. Sezon sie kończy i wszyscy odchodzą. Jak Emix daje ogłoszenia bezpośrednio pod nich to warto startować bo to przyjęcia na technologa, inżyniera (choc to właśnie jest juz zajęte :) ) i wtedy masz pewność, że zostaniesz i niezłą kasę jest szansa zarobić.

...

Jest teraz wysoki sezon i przyjmują tylko przez agencje Negotrust. Jak będziesz dobry/a to po pół roku przechodzisz pod firmę. Tyle.

olek
@...

tylko trzeba dopowiedzieć, że maaaało kto zostaje

miś

liczyć zawsze możesz ale to zależy od wielu czynników, czy dostosujesz się do panujących tu zwyczajów czy też nie

ktosik

szału nie ma, popytaj w innych zakładach i tam na raczkę wychodzą więcej plus premie, więc niech przestaną już wychwalać ten zakład. wypłata na czas, a co łache robią. Która firma na terenach przemysłowych nie płaci, ja o takiej nie słyszałem. Pracowałem tutaj a teraz jestem gdzie indziej i wychodze znacznie więcej bez niczyjej łachy. Mam teraz swięty spokój bo w Emixie żyło się plotami, kablowaniem. Im większy s.... tym szybciej awansował, bo właśnie takich sie tu docenia. Uwierzcie mi, że teraz jest rynek pracownika i na Emixie świat się nie kończy a co poniektórzy myślą, że Emix to jedyny zakład i trzymają się rekami i nogami. W coponiektórych firmach sezonowy pracownik wyciaga wiecej, więc to co tu daja to żadna rewelka

Top10

Powiem tak: super sie pracuje, zimą jest przynajmniej cieplo przy maszynach, ładne dziewczyny przez co lepiej sie pracuje :-) duzy nacisk kladziony na bezpieczenstwo co jest duzym plusem:-)

mała
@Top10

i dlatego większiość tych starych pryków jeszcze tu pracuje, bo gapią sie na młode tyłki i nic wiecej nie robią ha ha ha. A nacisk na bezpieczeństwo zwiększony bo wlepiacie te swoje ślepia w nasze d.... a potem wypadkowość wzrasta.

oluś

bardziej oburzony tym, że jak młody czegos nie umiał to łąche każdy robił, żeby coś pokazać i wytłumaczyć. No ale nie ma dziwne, trza było się wtedy brac do roboty i uczyc młodego zamiast poobijać się, wiec nie wsmak wam nowi no chyba że atrakcyjna d... bo wtedy to latacie koło takiej z jęzorami. Firma oparta na obgadywaniu i donoszeniu jeden na dtrugiego, żyje tym kto z kim

rewelka

we wszystkich zakładach teraz płacą dodatkową premie, jeśli nie chorujesz i wyrabiasz normy, więc Emix nie jest wyjątkiem. To żadna rewelka i niczego nie odkryłeś. Popytaj się w innych firmach i płaca tak samo.

mnich

jest do kitu i tyle, od lat nic się tu nie zmienia i jak nie kablujesz, nie podporzadkujesz się to szukaj czego innego a jeden z drugim potem gada - nie sprawdził się. starzy przcownicy juz sie uodpornili i wola nic nie gadać. ot cała prawda

ZŁO

LUDZISKA TUTAJ NIE MA PRZYJĘĆ. OSTATNIE JAK BYŁO TO NA POCZĄTKU ROJKU I Z TEGO CO PAMIĘTAM TO TEGO INŻYNIERKA. NIE SIEJCIE ZAMĘTU I NIE WKURZAJCIE LUDZI JAKIMIŚ OBIETNICAMI

mnich

stabilne to tylko dla tych co przy durektorze siedzą

kpina

w każdym zakładzie teraz płaca na czas, więc co w tym dziwnego, łachy nie robią przecież a gwiasdy w po coś tu siedzą i chociaż raz na miesiąc czymś sie zajmą i wypłate zrobią

STACH

opinie tutaj zależą od zajmowanego stanowiska, im wyżej tym lepiej. im blizej dyrektora to stawka lepsza, więc nie narzekają. A na produkcji szału nie ma i zależy kto tobą rządzi, a debili nie brakuje. Starzy się juz do pewnych zachowań poprostu przyzwyczaili i tyle

młoda

pracowałam tutaj i w tym roku pożegnano się ze mną i z wieloma innymi o ile tak mozna to nazwać. Najpierw był postój a potem z dnia na dzień telefon i dowiedzieliśmy się że nie musimy tu przychodzić, ot tak. tak własnie postepuje ta firma. Teraz pracuje sobie gdzie indziej i nigdy bym juz do Emixu nie wróciła. Ci co tam pracują poprostu przyzwyczaili się juz chyba to tej wrednej atmosfery, obgadywania, plotek i zawiści drugiego, ale moze po latach pracy mozna się już chyba do tego przyzwyczaić. Młodych nik nauczyc nic nie chce a jak coś nie wyjdzie to wrzeszczą z byle powodu. Ci z biura to dopiero p... tylko łażą z łapami w kieszeni i rozkazują. Ten kto tu pracuje dłużej poprostu pogodził sie z takim traktowaniem i przyzwyczaił się a kto mądry i nie da soba pomiatać szuka sobie pracy. Tak wygląda praca w tym zakładzie. ja osobiście nie polecam bo potraktowano nas jak śmieci nawet nie mieli odwagio powiedzieć dlaczego z dnia na dzień bez przyczyny nie mamy przychodzić. I tak zachowuje się rzekomo wspaniała firma, na poziomie. Teraz jestem szczęśliwa i z ochota wstaję rano do pracy nie tak jak za czasów Emixu, dgy po wejściu co nie którzy dra ryja bez powodu i ponizaja innych

Pokemon
@młoda

Ale Ty głupoty wypisujesz... jeżeli się nie starałaś w pracy to nikt Cię nie będzie trzymać w niej za darmo... noo chyba że teraz Jesteś zadowolona bo trafiłaś do jakiejś większej firmy gdzie nie widzą Twojego opier... się i dlatego jeszcze Cię tam trzymają

...
@młoda

@młoda Ty chyba byłaś z agencji. Z tymi z agencji to jest dopiero jazda. Trzeba szkolić a niektórzy to są na wiedzę odporni i takim u nas nie potrzebujemy. Tyle w temacie twojego hejtu.

@...

a ty to pewnie z tych wszechwiedzących i jak tu przyszedłeś to wiedziałęś co i jak. Nie pamięta wół jak cielęciem był. Gdybyś był taki dobry to i młodego byś czegoś nauczył. Ale w Emix właśnie tak jest, że nikogo się nauczyć niczego nie chcą, obgadują i donoszą i takie debile potem awansują i siedzą przy dyrektorze. Jeśli chcecie wiedzieć kto jest największym donosicielem wszelkich plotek i ploteczek to spójrzcie na tych przyd.... siedzących tuż przy dyrektorze a ten nowy inżynierek już przebił wszystkich bo w tak krótkim czasie sięgnął zenitu

oluś
@...

i właśnie dowiedzieliście się ludziska jak zatrudnia EMIX, tylko przez pośredników stad brak ogłoszeń o przyjecia u nich. Tak więc wszystkie te wspaniałe opinie o firmie to bujda. Jak się zatrudniasz to z góry traktują ciebie za nieudacznika, niczego nie nauczą a tylko wymagają. Nic się tutaj od lat nie zmienia a te debile uważają siebie a za najmądrzejszych. a to stwierdzenie - "Ty chyba byłaś z agencji. Z tymi z agencji to jest dopiero jazda. Trzeba szkolić a niektórzy to są na wiedzę odporni i takim u nas nie potrzebujemy". to właśnie ich opinia o nowoprzyjętych, jeszcze nie wiedzą kto i co ale fakt że z agencji to skreślaja na wejściu, nigdy nikogo nauczyć nic nie chcą a ci technolodzy i inżynierowie to dopiero maja nowych za zera. Zakład do d.... i tyle. Dużo tu piszą superlatywów ale to chyba piszą tylko te gamonie z biura i ci fałszywi dolnosiciele

to ja

piszcie co chcecie ale szału tu nie ma i wszyscy o tym wiedzą. Są stanowiska gdzie jest ok bo ludzie umieją się dogadać, ale takich u nas jak na lekarstwo. No ale nie ma co sobie obrzydzać bo pracować gdzieś trzeba. Więc do roboty ludziska

zły

poczytaj forum to sie dowiesz. Te chwalenie o rozwoju, o przyjęciach to ściema

to moze ja coś powiem na ten temat. Startowałem tutaj bo była ciekawa oferta, na rozmowie potwierdzili to samo, świetne warunki, bardzo dobra pensja, a potem czar prysł. Dałem wypowiedzenie w poprzedniej firmie i zgłosiłem się do EMIXu podpisać warunki jakie mi zaproponowali i co sie okazało, stanowisko niższe niż w ogłoszeniu i na rozmowie, stawka niższa. Musiałem przyjąć bo w poprzedniej firmie nie chciano mi wycofać złożonego wypowiedzenia. Popracowałem w Emix chwile i szukałem czegoś innego bo w takim zakłamamiu jak tutaj nie dało sie pracować. To tyle co mam do powiedzenia na temat tego zakładu. teraz pracuje w swietnej firmie i powiem wam, że na EMIXie świat się nie kończy i gdzie indziej jest znacznie lepiej

....
@były pracownik

Co ty za brednie piszesz? Od nas nikt już dawno nie odszedł? Z biura chyba ze dwa lata temu kolega G.K. a z produkcji to jakieś lewusy ostatnio co nie dostali dobrej opinii od majstrów bo po prostu robić im się nie chciało. Takich to i każdy by wywalił. Ja byłem w innej wtryskowni gdzie sam musiałem załatwić sobie materiał, patrzeć na braki, przywieść kartony i pakować detale. A tutaj każdy ma swoja rolę.

aaa
@....

no to powodzenia życzę, chyba za krótko tu pracujesz albo z tych co to ochy i achy byle tylko się podlizać i awansować. Znamy takich

....
@aaa

Oj mylisz się kolego. Pracuje tu już długo i widzę , że pracowników ze dodatkiem stażowym jest coraz więcej bo się trzymają firmy, a takich hejterów jak Ty to jest coraz więcej. Chyba żal (usunięte przez administratora) ciska. Poza tym jak ci dobrze w nowej firmie to poco tu zaglądasz? Żeby trochę hejtu wprowadzić? Pewnie zostałem wywalony i przelewasz swoje flustracje. Wszystkim którzy czytają to forum radzę uważać na to co tutaj piszą, bo raczej to są osoby sflustrowane po zwolnieniu za leserstwo.

z
@....

opinię majster dobra daje jak kablujsz na innych. tak to wyglada

mały

chwalą się między soba to i wiem. A przez komórke prywatna to chyba nie gadają w sprawach służbowych bo od tego inny telefon jest, a nie wydaje mi się, żeby swój prywatny telefon do tego używali. No ale ty pewnie jesteś lojalnym pracownikiem i z prywatnej komórki załatwiasz sprawy służbowe, żeby zakładu nie naciagać na zbędne koszta. A teraz to pewnie też ciężko pracujesz skoro masz czas tu wchodzić. Zawiść nie, tylko nas rozlicza się ze wszystkiego a wy to te święte krowy, bo przy derektorze siedzicie. czasem może warto trochę empatii i ukłon w strone tych co na was pracują

mały

duzo piszą i gadaja a jest jak było - kicha, atmosfera do kitu i podział tych do roboty i na nierobów, tyle że podział płac jest odwrotny niz powinien być. Płaci sie za łażenie z rękami w kieszeniach, gadanie przez prywatne komórki w czasie pracy, skakanie po stronkach w necie ale tego dyro nie widzi. Przy starym to chociaż czuli respekt a teraz rozpanoszyły sie nasze gwiazdy. no ale tego juz sie nie zmieni. Przyjęcia jesli sa to do biura bo nowy dyro pewnie krzeseł nakupował i teraz musi ktos na nich siedzieć he, he. Ostatnie przyjecie to tego pseudo inżynierka, który jak pozostali nic nie wie a udaje wszechwiedzącego. Dyro powinien przyjżeć się ich pracy i rozliczyc z czasu jaki na to poświęcaja a nie tylko rozliczac nas na produkcji, gdzie robimy co nam te durnie kazali robić a że nie wiedzą co i jak to potem nam sie obrywa.

Zostaw merytoryczną opinię o EMIX sp.j. Torbus - Tychy

• Jak się pracuje w EMIX sp.j. Torbus?

Zobacz opinie na temat firmy EMIX sp.j. Torbus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMIX sp.j. Torbus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EMIX sp.j. Torbus?

Kandydaci do pracy w EMIX sp.j. Torbus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EMIX sp.j. Torbus
3.3/5 Na podstawie 436 ocen.
  • Składowa 1
    43-100 Tychy