Opinie o EMIX sp.j. Torbus w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie EMIX sp.j. Torbus. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EMIX sp.j. Torbus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EMIX sp.j. Torbus w Tychy

VVVVVV

O JAKIEJ UMOWIE TY PISZESZ, CZYTAĆ NIE UMIESZ. ZATRUDNIAJA PRZEZ AGENCJĘ I TYLE. NA UMOWĘ O PRACE TO TYLKO DO BIURA JAKO TE KAPUSIE

ktoś

pracuje tu to wiem. jeśkli przyjmowali, bo nie przyjmuja to przez agencję a potem z agencji mało kto zostawał. Zostawał ten co ma wtyki, bo ja w ten sposób zostałem. Naprawdę te negatywy to prawda i ta firma to jakis koszmar. Ja juz szukam czegoś lepszego bo nie da się pracować w takiej atmosferze kablowania i donoszenia. Jak sie nie podporzadkujesz to gnoją ciebie za wszystko. Nikt tak naprawde nie uczy nowego a potem wyskakuja z ryjem

bbb

człowieku czytać nie umiesz - nie ma przyjęć

MOLO

no nie u nas. Na rozmowie rekrutacyjnej ochy i achy a potem jak zwolnisz się z popprzedniego zakładu i nie ma odwrotu otrzymujesz umowę i tu niespodzianka, stanowisko niższe o stawce nie wspomnę. Wypłata terminowo, ok, ale jaka. Premie tną za byle co byle tylko coś zabrać dla siebie. Ot i cała prawda

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

vvvv

śmiechu warte. Zapraszamy i przekonasz się jak tu jest

...

Każdemu zależy na zatrudnieniu dlatego że jeszcze nie pracował w tej firmie i nie przekonał się sam na własnej skórze jak już Osoby tam zatrudnione że wcale nie jest tak dobrze jak mogłoby się komuś wydawać... a czemu tak się może komuś wydawać co jeszcze nie pracował w tej firmie ? a dlatego że Ktoś z biura już dobrze umie zadbać o to żeby firma wydawała się z zewnątrz o stabilnym zatrudnieniu pracowników i jak to niby dobrze im nie płacą, że jak to ona prężnie się nie rozwija itd. więc nie wypisuj głupot Człowieku że choćby stawki są adekwatne do powierzanych obowiązków czy kwalifikacji bo porównując chociażby właśnie zarobki do innych podobnych firm to wcale one nie są żadne dobre a raczej przeciętne baa żeby było mało to śmiało mogę dopisać jeszcze że w niektórych takich firmach pracownikom daje się więcej zarobić...

Bolo
@...

ŚWIĘTE SŁOWA. kolejna osoba, która wreszcie napisała szczera prawde o tym zakładzie. Tylko Ci w biurze zarabiaja kokosy, stawki zawyzone do ich pracy. A jest ich tam coraz więcej nie wiedzieć po co. Niby inżynierek, ich ostatni nabytek to kolejna ofiara losu, która tylko łazi, głupio sie usmiecha, notorycznie na komórce i udaje, że wszystko wie. No ale takie łajzy zarabiają i tylko gnebia nas na produkcji. napisze taki jakiś beznadziejny programik a za błędy to nam sie obrywa. taka to prawda o naszym Emixie. Produkcja zacharowuje się a zarabia grosze za to ci w biurach nic nie robią tylko podlizują się dyrowi, donoszą i plotkują za to zbierają niezłą kaskę co miesiąć. Zresztą nic tylko spojrzec na parking kto jaką furą jeździ - tylko te darmozjady. może ktoś i ich pracy by się przyjżał i zaczął płacić za faktyczna robotę a nie tylko za siedzenie i gapienie w monitor. plumkać w klawiaturkę każdy potrafi byle tylko dyro słyszal dzwięk plumkania. Emix to kicha, nie rozwija się wcale i od lat nic się tu nie zmienia a atmosfera coraz gorsza.

Felek
@...

tak stabilne zatrudnienie to dostają ci w biurze. 3 miesiące próbnego, potem na czas nieokreslony i podwyżka pensji. Będąc na takiej ciepłej posadce mozna wychwalać EMIX bo za siedzenie nieźle zarabiają. Na produkcji juz tak różowo nie ma. Więc niech ci z biura przestaną wychwalać ten zakład. Firma nie rozwija się wcale a awansują ci co świetnie grają drzed dyrektorem, donoszą na innych i pną się po cudzych plecach

....
@Bolo

Teraz trzeba uważać na opinie tych z Negotrust, bo to są przeważnie lewusy. Tyle....

aaaa
@....

odezwał się ten z biura to tyle

...
@....

Może i lewusy ale nie zgodzę się że wszyscy bo po niektórych widać że im zależy na robocie i się wykazują jak umieją i dają radę a Ty od razu i nich piszesz jakbyś sam wszystkie rozumy pozjadał...

MIMI
@....

ty to pewnie jak sie przyjąłes to wszystko woedziałeś. Może trzeba pokazac nowemu co i jak to się nauczy a nie wczeszczeć i udawadniać, że nowy nic nie umie. Do rzadzenia w tej firmie to wszyscy, łącznie tymi z biura, ale najpierw pokaż, naucz a potem rozkazuj. pracujemy tak jak wy a kasę mamy mniejszą

Negotrust
@....

bo co mówią prawdę jak tu naprawdę jest. Najważniejszy to technolog, inżynierek i inni donosiciele a tych od ciężkiej roboty nie zauważa się wcale, a tych zatrudnianych przez agencje to uważa się za śmieci. Nie polecam tej firmy bo tych na najniższych stanowiskach uwaza się za przedmioty a nie za ludzi.

pszczoła

jeśli masz ochotę coś tu zmienic to zapraszamy ale jesli masz się okazać kolejnym kablem i donosicielem, który dla kariery chce gnębić to mijaj to miejsce z daleka, bo takich kierowników, inżynierków i technologów mamy zbyt wiele. Chociaz jeśli nawet taki nie jesteś to bedziesz musiał sie pewnie do nich dostosowac i staniesz sie kolejnym tylko do rządzenia i poniewierania innych. Dzwoń do sekretarki, która wie wszystko, pooglada i jak wpadniesz jej w oko to masz szansę. To ona decyduje o wszystkim ;)

ktosik

racja, ale od lat to się tylko pogłębia a jak wiesz atmosfera w pracy to podstawa. czasem nawet większa kasa nie ma znaczenia gdy z chęcia idziesz do pracy. niestety tu płaca do kitu a atmosfera jeszcze gorsza

zły

ludzie odchodzą bo tak bardzo pasuje im tu robota a najbardziej panująca ztmosferta, ploty, ploty, ploty. jesli sa przyjęcia to nie dlatego, że Emix się rozwija ale dlatego, że ludzie poprostu maja juz tego dosyc. W tej firmie nigdy dobrze nie będzie bo dyro stawia na niewaśiwe osoby i takie docenia a im z nieróbstwa w głowach się przewraca. A na produkcji trzeba turać za dwóch. Za to w biurze jak braknie jednego to zatrudnia się w jego miejsce podwójnie

Osa

tu to wiele się mówi i na tym koniec. Przyjęli na początku roku inzynieraka bo miał w czymś tam pomóc w rozwinieciu firmy, ale jego wiedza jak widze jest mizerna, chyba nie ta branża. Gubi się facet albo nawyki ma jakies przestarzałe i nawet jak sie mówi ma być tak on przystaje przy swoim. Cóż, nic się nie zmienia a tylko przyjmuje niewłaściwe osoby a firma stoi w miejscu. Troche zwiększą produkcię ale przyszłościowo nie patrzą. A co najgorsze opinie i zdanie "starych" pracowników nie ma znaczenia bo przyjdzie nowy i mysli że rozumy wszystkie pozjadał. Niestety na produkcji jak było tak jest a coraz więcej tych z rękami w kieszeniach, którzy nami rządzą. Ludzie się trzymają bo maja kredyty i trzeba pracować ale jak bedzie lepsza oferta na zewnątrz to większość ucieknie i zobaczymy kim to bedą rządzić te ważniaki z biura

praktyka

co ty piszesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to tylko teoria i nic w tym praktyk. firma jest super - żarcik jakiś, dobrze płaci - zależy chyba gdzie siedzisz bo chyba ty z tych przy dyrze, nikt nie narzeka i jest w porządku - bo nie możesz narzekać, zaraz donosiciele przekażą gdzie trzeba, rotacja jest niska, bo praca jest pewna - pewna chyba dla przydupasów, reszta się trzyma do czasu jak znajdą coś lepszego. Człowieku pisz prawdę, no chyba że chcesz jedynie poprawić opinie tego zakładu ale po co mydisz innym oczy

nik

ale czytam te wpisy i najpierw wychwalanie a jak pytasz konkretnie o przyjęcie to piszą, że przyjęć nie ma Firma do d..... i tyle

nik

nie czytasz co tu piszą. Nie ma przyjęć a to co piszą o rozwoju to bzdury.

Antoś

no nasza szpiclowata sekretarka musi wszystko wiedzieć a najbardziej to co jej nie powinno obchodzić. Ale z tego właśnie słynie nasz zakład, ploty, ploty, ploty

zły

no najlepiej to sprawdzać ich stronke, na której i tak nic się nie dzieje a tutaj piszą same bajki o rozwijającej firmie. inne firmy są jednak bardziej wiarygodne i jak ktoś mówi że firma sie rozwija, że są przyjęcia to naprawdę są

ZEZ

na produkcji szału nie ma, ledwo 2 tysiaki wyciągniesz jak sa soboty. Jeśli w biurze, no to tam zarobki super. Ale przyjęć nie ma i nie wiem kto ciągle te bzdury pisał o rozwijającej firmie i o przyjęciach. Pewnie opinie chciano w ten sposób poprawić a prawda jest taka, że nic od lat się tu nie zmienia. Jak dostosujesz się do kablowania to zostajesz a jak nie to wypad i wmówią ci, że się nie nadajesz

Maciek

no po co te głupie gadki, że firma się rozwija, że przyjęcia a jak człowiek jest zainteresowany to okazuje się to ściemą. Ta firma nie jest wiarygodna i teraz widzę, że te negatywne wpisy to cała prawda o Emixie. Szkoda dla was czasu.

NIKI

jaka strona, od wieków nic się nie zmieniła. porażka

ta cała ich strona to jedna kicha. Tak jak ta stronka pewnie wygląda tam wszystko

Maciek

napisze ktoś wreszcie czy faktycznie są te przyjęcia do EMIXu.

ktosik

a to zależy do kogo trafisz i czy dostosujesz się do panujacych tu zwyczajów, ale jeśli nie musisz to nie polecam

bolo

zadzwoń do sekretarki a ona dokładnie wypyta czy się nadajesz i stwierdzi czy przyjmie czy nie

gość
@bolo

tylko uwaga, bo jak za często bedziesz dzwonić to zacznie wypytawać, a po co a dlaczego, a o czym chcesz rozmawiać. Jakieś wścibskie babsko tam siedzi i jakby mogła to zapytałaby o numer buta

miś

jesli uważasz, że donosicielstwo, ploty i podkładanie świni jest ok to ok. Tym niestety ten zakład żyje i to się nie zmienia od lat. Trzeba być bardzo odpornym na pewne sytuacje i można wtedy pracować. większość poprostu przyjęła to za coś normalnego i tyle. Tu na produkcji w miare spoko, zakleży z kim pracujesz ale do czasu aż któryś zza biurka tu nie zlezie i nie zacznie rządzić po swojemu

LOLO

kto ci takich bzdur naopowiadał. A może ty jeden z tych co to chcą opinie tego zakładu podreperować????? Manager projektu - następny do brania kasy i nic nierobienia, Dopiero co takiego darmozjada przyjęli i teraz panoszy się AS

olek
@LOLO

dobrze piszesz. AS jaki madry na naradach z dyrem, wszystkie rozumy pozjadał a pracuje tu kilka miesięcy z dojazdem i najgorsze, ze na plecach innych chce się wybić

Macho
@olek

Ma ochotę chłop zakosztować władzy i może poprawić swoją pozycję finansową. jak narazie ten AS to niczym sie nie wykazał by cokolwiek tu zmienic a ponoć po to został przyjety i tyle miała wnieść osoba zajmyjąca to stanowisko. Niestety bazuje jedynie na opiniach innych bo jego wiedza jest marna. Szkoda bo kolejny raz niewłaściwa osoba na niewłaściwym miejscu. Zresztą co drugi tutaj co chce porządzić jedynie gnębi ludzi a sami zabraliby się za robotę a nie tylko gadanie przez komórki i oglądanie się za d....

Zostaw merytoryczną opinię o EMIX sp.j. Torbus - Tychy

• Jak się pracuje w EMIX sp.j. Torbus?

Zobacz opinie na temat firmy EMIX sp.j. Torbus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMIX sp.j. Torbus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EMIX sp.j. Torbus?

Kandydaci do pracy w EMIX sp.j. Torbus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EMIX sp.j. Torbus
3.3/5 Na podstawie 436 ocen.
  • Składowa 1
    43-100 Tychy