Opinie o EMIX sp.j. Torbus w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie EMIX sp.j. Torbus. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EMIX sp.j. Torbus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EMIX sp.j. Torbus w Tychy

Tedy bear

Acha sorki zapomnialem dodac jest to stawka brutto!!!

Zainteresowanie

Potrzebuje kontakt email najlepiej do HR. Czy ma ktoś?

Granny

Witam Czy w firmie są albo beda jakieś przyjecia, ale nie jako operator. Doświadczony z 15 letnim stażem w obsłudze wtryskarek. Bdb znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych. Czy sa jakus szanse na pracę wxtej firmie?

@Granny

Na jakie stanowisko chcesz?

Granny

Z powodu covid19 znieśli mi etat. Szukam jako Manager lub bliskie temu w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Obsluguje wtryskarki, potrafie zarządzać działem wtrysku, optymalizuje procesy wszystko co zwiazane z obróbka twprzyw sztucznych metoda wtrysku.

nick
@Granny

Z tego co wiem to zwalnia sie jeden ustawiacz, wiec......

Pracuś

Witam Czy jest szansa na jakieś przyjecia, mam pond 10 lat doświadczenia w zarzadzaniu wydziałem,optymalizacji procesów wtrysku, i inne jeszcze umiejętności. Sa jakieś szanse?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
Olek

@Nick a to zwolnienia odbywają się tylko wobec pracowników którzy nie są zatrudnieni bezpośrednio przez firmę?

@Olek

Pracownicy z niego dostali info ze maja juz nie przychodzić do pracy bo Fiat stoi Teraz mamy postojowe

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w EMIX Spółka Jawna Torbus o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

P

Szkoleń nie ma Awansów nie ma chyba że jesteś mężczyzną Atmosfera jest spoko

EMIL

Jest ogłoszenia o przyjęciach do firmy EMIX. Proponują stawkę od 18zł/godz. plus premia. Zakładając 18 zł/godz to 3024zł plus 10% premii plus dodatek nocny to wychodzi około 3400-3500zł brutto co daje na rękę 2400-2500zł. Proponują stawkę na dzień dobry od 18zł. Czy jest możliwość otrzymania wyższej stawki? Jakie należy spełnić warunki żeby otrzymać 20zł?

kuper
@EMIL

(usunięte przez administratora) 10 lat

@EMIL

Pracuje w tej firmie premia wynosi 20% ja mam stawkę 17zl/godz. na rękę dostałam 3000 zł. W tym wynagrodzenie zasadnicze premia dodatek nocny i stażowy (126zł)

Katarzyna

Bardzo nie porządku firma,obiecują umowy i złote góry,A zwalniają ludzi z dnia na dzień...bo uwaga,jest koronowirus niby :/ żenada.

@Katarzyna

Jeśli byłaś zwolniona z dnia na dzień to nie byłaś zatrudniona bezpośrednio w EMIX. Proszę nie wprowadzać nikogo w błąd.

Enduro

Nadal cisza na temat zarobków pH

Romek

Firma z ogromnym doświadczeniem, z dobrymi opiniami w internecie. Do tego dobry pracodawca, polecam

lol

Witam serdecznie ,bardzo proszę o informacje rzetelną na temat pracy w tej firmie jako przedstawiciel handlowy na teren zach.pomorski ,ile mniej więcej wizyt dziennie , czy są jakieś zadania meilowe po pracy-robienie tabelek itd. jaki samochód firma daje ,proszę o dokładana marke oraz informacje czy można korzystać bez problemu w weekendy. Ile można na reke na czysto mniej więcej zarobić z planem lub bez. Z góry dziekuje….

Feliks

EMIX to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy!!!

Czy firma normalnie funkcjonuje? Taka cisza na forum!!

UWAGA SĄ NOWE PRZYJęCIA !!! KTO PIERWSZY TEN LEPSZY

Agata

@EMIL, otrzymałeś odpowiedź na nurtujące Cię pytania? A może zdecydowałeś się jednak aplikować do firmy i wszystkie warunki zostały Ci przedstawione jeszcze na rozmowie rekrutacyjnej? @Ono, a możesz napisać coś więcej na temat pracy w EMIX Spółka Jawna Torbus? Czy pracownikom oferowane są jakieś dodatkowe benefity?

Ono

Robota spoko. Ludzie z mojej zmiany najlepsi ale majster pan K... czasem potrafi (usunięte przez administratora) humor o 5 rano w sobotę

Obserwator

EMIX Spółka Jawna Torbus ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Jak widać po forum to gorzej jest z pracownikami. Wzajemne relacje sa koszmarne!!

@MONIA

Witam. Dawno nie pisałam bo tak się akurat złożyło. Teraz trochę prawdy o zakładzie i ludziach tam pracujących. Jeżeli chodzi o atmosferę z innymi pracownikami to nienajgorzej jeżeli chodzi o mężczyzn, na kobiety trzeba uważać zwłaszcza na te co chodzą( np. F...) i się skarżą do tego pożal się Boże pseudo majstra Majster tylko patrzy za co by tu komu odebrać premie i zakapowac dyrektorowi, robi tak bo sam nic niewie i niewiele umie a jakoś trzeba się utrzymać na stolku.Ratuje go także to że ma u siebie na zmianie bardzo dobrego brygadziste i najlepszego kontrolera jakości gdyby nie oni to dawno by poplynal. Przepracowalam tam kilka lat i z dnia na dzień nie przedłużono mi umowy ot tak sobie. Jak co roku kilka osób trzeba zwolnić,wezwać na dywanik pracowników co chorowali na spowiedź, bo tutaj chorować nie wolno. Co do stawek podobnie jak na reszcie zakładów na terenach przemysłowych, nie ma tragedii ale mogłoby być lepiej. Ogólnie przychodzicie do pracy i zyjecie w stresie bo niewiadomo kiedy i za co wezmą ci premie lub dadzą nagane. Wszystko z mojej strony. mam nadzieję że przyda się komuś mój komentarz.

"Ta prawdziwa"Monika
@@MONIA

Nigdy nie napisałam nic na tym forum, i nie życzę sobie, żeby ktoś wykorzystywał moją osobę do wylewania swoich żali bo nie ma odwagi się ujawiniać...(na to też są paragrafy) No tak, nie przedłużono mi umowy, ale Emix to nie koniec świata :) A zatem obrażającą Was osobę szukajcie miedzy sobą. Pozdrawiam

monia

Nie Monia tylko Monika...Z dnia na dzień Ci nie przedłużono bo jesteś chamska bezczelna zgrywasz cwaniaka pyskujesz dogadujesz do ludzi masz podejście jak do Siebie czyli traktujesz ich jak szmaty ze wsi każda z Nas to wie i widziała i niepowodzenia w przyszłej pracy...a majster brygadzista i cała reszta jest ok to Ty tu nic nie psowalaś pa????

easy

aneta sie do niczego nie nadaje pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o EMIX sp.j. Torbus - Tychy

• Jak się pracuje w EMIX sp.j. Torbus?

Zobacz opinie na temat firmy EMIX sp.j. Torbus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMIX sp.j. Torbus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EMIX sp.j. Torbus?

Kandydaci do pracy w EMIX sp.j. Torbus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EMIX sp.j. Torbus
3.3/5 Na podstawie 436 ocen.
  • Składowa 1
    43-100 Tychy