Opinie o EMIX sp.j. Torbus w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie EMIX sp.j. Torbus. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EMIX sp.j. Torbus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EMIX sp.j. Torbus w Tychy

znajomy

z tego co kojarzę była wtedy rekrutacja na inżyniera procesów czy coś takiego.

znajomy

a to zależy gdzie. Jesli do biura, to znajomy się ostatnio tam załapał i mówił, że ponad 4 tysiaki spokojnie na rękę miał na poczatku. Teraz jest tam juz z pół roku i wspominał coś o podwyżce jaką sobie wynegocjował. No ale ile dokładnie to teraz już nie mówi, więc pewnie ładną kasę wyciąga. Ja czekam aż będa przyjęcia do biura na inżyniera bo to dobra kasa jak na taki zakład.

wakaty

najlepiej kontaktować się z sekretarką, która wie gdzie, za ile i na jak długo. Dzwoń do niej

może

a ty to pewnie ten nasz sławny AS. Jak tak to dobrze wiesz jak tu jest i jak szybko pniesz się w górę mimo, ze pracujesz tu kilka miesięcy. To dobrze swiadczy o tym, ze dobrze wiesz jak sie ustawić i z kim trzymać no i komu nadawać. Ta firma jest tak mała, że wszyscy o wszystkich wszystko wiedzą i zakład żyje plotami

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator mieszalni
Sosnowiec
PowerJobs Sp. z o.o.
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

rekrutacja

a taki sens, że wyciąga się od nowego ile się da a jak ten już nie wydala to wymiana na kolejnego. To że na rekrutacji mówią co innego i piszą co innego to fakt. Taką dziwną metodę stosują. Przyjmujesz się wiedząc, że będziesz robił co innego a jak już się tu zatrudnisz to dowiadujesz się czego innego. Tak to tutaj działa. No i istotne z kim się zadajesz. Jak podpadniesz sekretarce to już ona zrobi wszystko byle byś za długo tu nie był. Trzeba kablować kto, gdzie i z kim. Ploty i kablowanie to tutaj podstawa

umowa:(

umowy na czas nieokreślony raczej się nie doczekasz, potrzymają ciebie trochę a potem wymienią. To nie to "krzesełko" by tu zostać. Poza tym przy rekrutacji obiecują to co chcesz usłyszeć a potem przychodzisz i wszystko jest inaczej. Niejeden już tak przyszedł i jak się przekonał to rzucał papierami. Tak to tutaj działa

stronka

bo za takie strony odpowiadają co niektórzy w biurach. I tak właśnie wygląda ich praca, kasę brać i nic nie robić.

papierki

często jednak posiadany papierek, studia nie odzwierciedlają posiadanej wiedzy. Często a ostatnio coraz częściej przyjmuje się osoby z różnymi papierkami ale wiedzą to oni nie grzeszą. Zero pojęcia o branży i ma się wrażenie, że to osoby z przypadku. Czyż nie powinno się zainwestować w już zatrudnionych i dać im możliwość rozwoju. No cóż niestety u nas tak to nie działa a szkoda. Zobaczymy kiedy te nowe gwiazdy zostaną ocenione za to co robią a nie tylko za to, że mają papierki

sami nowi

tyle, że jest was coraz więcej. Co takiego robi ten nowy AS. Zamiast awansować któregoś bardziej doświadczonego przyjęto takiego co to tylko łazi i udaje że na czymkolwiek się zna. Zero pojęcia o branży a udaje wszechwiedzącego. Ktoś może wytłumaczyć dlaczego już zatrudnionych się nie dostrzega tylko zatrudnia się takie coś. No ale wiadomo, ma chłopak plecy i stąd takie mniemanie o sobie, Czekamy aż podwinie się mu nóżka i wyjdzie na czym się zna.

czyż to nie prawda

i potem o mnie beda mówić darmozjad. Już my wiemy co robicie i ile czasu. Pracujecie gdy dyrektor sie wam przyglada.

czyż to nie prawda

wszyscy powinni być tak samo traktowani ale u nas jest podział. Nie zauważyłeś tego? Jednym wszystko wolno i wszystko się należy tylko dlatego, że siedzi przy biureczku

pracuś

zatrudniają ale przez firmę. Sprawdź sam. Emix bezpośrednio rzadko rekrutuje a jeśli to tylko inżynierków i takich tam darmozjadów

oferta

Emix korzysta z firmy Negotrust Sp. z o.o.. tam sa oferty pracy przez pośtednika na umowy śmieciowe. Emix bezpośrednio przyjmuje tylko inżynierków

praca

jest oferta: MANAGER PROJEKTU Tychy, śląskie Firma produkująca części dla przemysłu motoryzacyjnego i AGD, w związku z systematycznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko MANAGER PROJEKTU. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: prowadzenie analizy wymagań klienta w zakresie uruchomień nowych projektów koordynowanie i weryfikację zaawansowania realizacji projektów Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne znajomość j ... Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu

sąd

oferty pojawiają się w firmie pracy tymczasowej współpracującej z Emixem. A Emix ogłasza się jedynie jak szuka inżynierków i im podobnych na stołki. Takim daje się odpowiednie stawki, umowy na stałe, wyjazdy, urlopy a przez agencję nie masz co na to liczyć. Nie zauważyłeś tego

zatrudnienie

Emix zatrudnia przez pośrednika: Negotrust Sp. z o.o. Tak oszukują ludzi obiecując złote góry a rzeczywistość jest inna.

osąd

nie ma rotacji??? stali jak byli tak są , bo gdzie pójdą a większość to przyjęci przez firme i dlatego mówi sie, że rotacji nie ma u nich bo rotacja jes wśród pracowników firmy. Tu nigdy nie bedzie dobrze póki te gwiazdy przy biurkach "nie zejdą na ziemię". Chwalą ta firmę właśnie oni bo zarabiają wielka kasę a reszta odwala najgorsza robotę za grosze. Aby wyjść na swoje musiałbyś non stop po godzinach siedzieć lub wynieść co nieco. poczytaj komentarze

free

atmosfera różna, da się odczuć, że(usunięte przez administratora) rządzą. Niestety tylko inżynierkowie tutaj zarabiają a wiedza u nich marna. Potem na nas skupia się cały ten syf. sekretarka tez ma tu najwięcej do powiedzenia i jak jej podpadniesz to już koniec. Musisz jej donosić to daje spokój. Ludziska na produkcji spoko, no ale wiesz jak te nasze gwiazdy coś(usunięte przez administratora) potem odczuwa sie to na dole i jeden na drugiego krzywo patrzy. Wiele zależy od tego z kim bedziesz robić bo podziały sa wszędzie ale ten pomiędzy produkcje i tych na krzesełkach jest największy. Jak chcesz pracować w fajnej firmie gdzie atmosfera jest super to trzymaj sie od tego miejsca z daleka. Osobiście nie polecam. Wielu jak słyszę szuka roboty gdzie indziej bo nawet jak jesteś wybitny i starasz się to dyro i tak tego nie doceni tylko przyjmuje z zewnątrz i mamy taką kolejna gwiazdę inżynierka, który pojecia o niczym nie ma ale widać, że ma plecy bo wszystko mu wolno. I takich się tu własnie docenia, a szkoda.

free

bo najlepiej jakby robił za friko :) do kasy są inni w tej firmie.

nie u nas

niestety nie u nas. U nas to tylko widzi się tych siedzących w biurze przy dyrze. To sa gwiazdy bez zielonego pojecia o pracy

oferta

bo to słabiutka firma ha, ha, ha. jeśli nie startujesz na inżynierka czy technologa to nie licz na dobre traktowanie. My na produkcji to dla nich zera niestety

Zostaw merytoryczną opinię o EMIX sp.j. Torbus - Tychy

• Jak się pracuje w EMIX sp.j. Torbus?

Zobacz opinie na temat firmy EMIX sp.j. Torbus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMIX sp.j. Torbus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EMIX sp.j. Torbus?

Kandydaci do pracy w EMIX sp.j. Torbus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EMIX sp.j. Torbus
3.3/5 Na podstawie 436 ocen.
  • Składowa 1
    43-100 Tychy