Opinie o EMIX sp.j. Torbus w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie EMIX sp.j. Torbus. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EMIX sp.j. Torbus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EMIX sp.j. Torbus w Tychy

szkoda

ktoś już wczesniej napisał, że firma na umowę bezpośrednio zatrudnia "inżynierków i technologów", więc niczego nowego nie napisałeś

świeżynka

ty to pewnie nasz nowy "inżynierek"(usunięte przez administratora) Jesteś z tych co to po 3 m-cach dostali na stałe i świetną kasę więc nie masz pojęcia co to zatrudnienie przez pośrednika. A teraz przez takich jak ty my na produkcji nie wiemy czy pośrednik przedłuży umowę czy nie bo piszesz programiki a my musimy się podporządkować tym wymysłom a jak coś pójdzie nie tak to z nami się żegnają bo tacy jak ty zawsze u dyra coś wymyślą na swoją obronę. No ale my to ci bez wykształcenia, bo nie mamy wyższego. Wielokrotnie wykształcenie to nie wszystko

znalazłem

Negotrust ogłasza się na tablicy.pl i pracuj.pl. Niestety z doswiadczenia wiem, że nawet jak masz u nich umowę na dłużej (umowa zlecenie) to i tak z dnia na dzień mogą się ciebie pozbyć. Stąd nikt nie pisze o EMIX źle, bo to nie on pozbywa się ludzi tylko zapomina wspomnieć, że zatrudnia tych ludzi przez pośrednika. Resztę sobie można tylko dopowiedzieć

szkoda
@znalazłem

no właśnie też o tym słyszałem, że Emix właśnie tak robi. Niewiarygodna firma

Negotrust

EMIX przyjmuje ludzi prze firmę pośrednią Negotrust. Inaczej nie ma przyjęć. Pośrednik zatrudnia młodych, najlepiej studentów, bo nie opłacaja wtedy wielu rzeczy. O zatrudnieniu bezpośrednio w EMIXie na produkcji zapomnij. Emix zatrudnia bezpośrednio jedynie technologów i inżynierów. Tu dostajesz konkretną umowę i spore pieniądze

znalazłem

to oferta pracy do EMIXu, zatrudniają u nas do pracy na umowy śmieciowe przez pośrednika. I to się nazywa porządna firma :( A ktos tak ładnie opisuje jak to u nas jest i że po 3 m-cach umowa na stałe. To jakieś brednie. Na stałe to dostają może te b... na krzesłach w biurze, tu na produkcji nie ma tak dobrze OPIS FIRMY: Istotą działania firmy Negotrust Sp. z o.o. jest profesjonalna dostawa usług z zakresu selekcji, kontroli, naprawy komponentów oraz zabezpieczenia wyrobu gotowego. Naszą specjalnością jest świadczenie wysokiej klasy usług dla naszych Klientów z branży automotive - renomowanych firm polskich jak i zagranicznych. STANOWISKO: Kontrola jakości/selekcja/naprawa komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego, AGD. Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku pracy należeć będzie: - wykonywanie zadań kontrolnych zgodnie z instrukcją kontroli mających na celu zapewnienie wysokiej jakości wyrobów; - badaniu części pod kątem cech ilościowych, jakościowych czy wizualnych w zależności od rodzaju zlecenia; - przestrzeganie zasad panujących na zakładzie, na którym realizowane jest zlecenie; WYMAGANIA: Poszukujemy pracowników spełniających poniższe wymagania: - Wiek 20 - 26 lat; - Aktualny dokument potwierdzający status ucznia lub studenta (warunek konieczny); - Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (np. suwmiarka, wysokościomierz itp.) - Podstawowa znajomość rysunku technicznego, - Dyspozycyjność - Podzielność uwagi, spostrzegawczość oraz systematyczność - Dokładność, solidność - Zdolności manualne - Rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków OFERTA: - Elastyczne godziny pracy - Umowa zlecenie - Atrakcyjne wynagrodzenie - Możliwość zdobycia doświadczenia - Wyjazdy służbowe

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

buuuuuu

i tak to własnie wyglada, ktoś tam w firmie wychwala ja, pisze wysyłajcie CV a tak naprawde wewnątrz jest inaczej. Atmosfera do kitu, rywalizacja o stołki a rozwija się bo musi przecież dyro i jego pupilki muszą zarobić a pupilki zarabiają, oj zarabiają

miś

o kto to napisał ?????? buuuuuuuuuuuuuu

wartość

no właśnie wartościowymi rzeczami a nie wartościowymi ludźmi i tutaj mamy problem

wartość

nareszcie

Miło się czyta, że wreszcie ktoś chce coś tu zrobić i popracować zamiast łazić z rekami w kieszeni albo gadać prywatnie przez komórkę. Może nowy technolog wniesie coś nowego bo czas coś tu zmienić. Technolodzy i inżynierkowei wyciągają ok. 5tys. na rękę plus premia

do luny
@nareszcie

gorzej jak bedzie taka jak AS. Coś tam klepie na komputerku, zasłania sie rękami by nikomu nie pokazać jak to robi a potem będzie czuł się taki niezastąpiony. jakby mógł to by zamknął się sam w pokoju, żeby tylko nie podzielić sie. No ale jak od kogoś cos usłyszy to sprzedaje jako swoja wiedzę. Takich ludzi nam nie trzeba. Tu trzeba ludzi otwartych, którzy dziela się wiedzą i uczą innych a nie wpatrzonych w siebie. Mam nadzieje, że nowa technolog wniesie coś nowego.

vvv

całkiem dobrze to jest teraz w każdej firmie bo zaczynają widzieć pracownika, Emix wcale tu nie przoduje a wręcz przeciwnie na terenach przemysłowych w innych zakładach bardziej doceniają Pracownika i co najważniejsze więcej się im płaci. Emix-owi daleko jeszcze do nich. Dobrze to mają technolodzy bo zarabiają nawet gdy nic nie robią

pinio

tylko się rozwija, a czy jest dobrze, cóż to zależy od zajmowanego stanowiska

a może

ale nawet jak są to nie wiedziec gdzie dają ogłoszenie. Jaka firma taka wizytówka na zewnątrz. Strona Emixu jest do kitu i nikt na to nie reaguje a ludzie ciągle pytają. może któryś biegły w programikach stworzy jakąś dobrą stronkę, gdzie wszystko bedzie widać

zły

no u nas tak wyglada rekrytacja. sekretarka zamiast zając się ogłoszeniami zajmuje sie plotami i potem trzyma wszystkich w garści, a nasze gwiazdy od kompyterów i programików jak widac i w tym sa cieniarzami. Taka to własnie prawda o naszej firmie

mmmmmm

oferty jak się pokazują to nie wiedzieć gdzie. Trzeba dzwonić i męczyć sekretarkę pytaniami

oferty

Ktokolwiek jest zainteresowany pracą to niech dzwoni do sekretarki w EMIX Spółka Jawna Torbus(usunięte przez administratora)Oferty rzadko się pojawiaja a ona jest wszechwiedząca :) Teraz ofert brak ale ona pewnie wie co bedzie się działo.

HA

doświadczenie????? gdyby był taki dobry to nie zmieniałby pracy w tym wieku, czyż nie prawda. Pewnie nawalił na całego, ze przyszedł do nas i teraz wykazuje się u nas. Zobaczymy jak się zachowa jak i u nas polegnie bo coś s.....

młody

technologia jednak idzie do przodu a tacy zasiedziali przez lata juz w jakiś sposób sa zmanierowani i ich rozwój zakonczył się lata temu. czas na młodych czas na młodych ...

xyz

a ty to pewnie własnie ta nasza nowa gwiazda z doświadczeniem

ppp

o przyjęciach do biura wie sekretarka i do niej dzwoń

sekretarka

dzwoń do sekretarki, ona wie wszystko o wszystkim i o wszystkich ha ha ha

Pokemon

Człowieku jak chcesz szukać pracy na forach to powodzenia Ci życzę... Zależy Ci ? to rusz (usunięte przez administratora) osobiście i dla Twojej informacji u nas w zakładzie niema stanowiska przedstawiciela handlowego...

Pokemon

Od pewnego czasu czytam to forum i zdecydowałem się napisać właśnie czy Wy już kurde musicie biadolić kto i co ? Ludzie zajmijcie się sobą i zamiast nie potrzebnie ukierunkowywać się tym że Ktoś awansował być może przez swoje jakieś tam znajomości... a że ktoś inny zaś coś tam innego... jak komuś zależy na tym aby się utrzymać w firmie to niech patrzy na swoje ręce gdzie je wsadza i tyle a nie że już coś musi głupiego pisać o kimś innym choćby że w jaki to on sposób awansował :p kur... a ..uj mnie to obchodzi . Chcecie utrzymywać dobre relacje w firmie i żeby była fajna atmosfera między pracownikami to nie obgadujcie Kogoś tylko zajmijcie się swoją robotą. Spróbujcie patrzeć optymistycznie choćby na to że ktoś wskoczył na stanowisko wyższe ode mnie to przynajmniej mnie nie wygryzie na moim bo już nie będzie pracować na maszynie której ja robie a pisać za Kogoś lecami jest łatwo i jeżeli nie pracowałeś na wyższym stanowisku to też nie wiesz czy tego Kogoś zaś nie wygryzie jeszcze kto inny... :p Ktoś wyżej pisząc o Kimś innym nazwał to wyścigiem szczurów a z takim właśnie podejściem patrzenia na Innych zamiast skupiać większą uwagę na swoją Osobę sam się do tego wyścigu szczurów dołącza. Dla ciekawskich mogę podpowiedzieć tylko że swoją wypowiedzią nikogo nie chce bronić ani zaś osądzać i pomimo że nie mam dużego stażu w firmie to zdążyłem zwiedzić już parę innych i dzięki temu sam na własne oczy widzę że w emixie nie jest zła atmosfera ani sama praca nie jest też nie wiem jak ciężka tylko żeby to utrzymać to zacznijmy od samego siebie zacząć to pielęgnować bo inaczyej szybko stanie się ten zakład jak wiele innch np. norma nie do wyrobienia, zrąbane maszyny, zrąbane paleciaki którymi nie będziecie umieli z miejsca ruszyć, ucięte premie a za tym wszystkim ciągnie się wiele innych nie udogodnień oraz to że przekonacie się co to jest dostać porządną zjebke od przełożonego aż w gacie napierdolicie ze strachu że jutro już nie będziecie mieli po co przyjść do roboty a ze stawkami w innych fabrykach ciężko wam będzie utrzymać samego siebie nie wspominając już o Rodzinach, kredytach itd.

ble

bo zamiast doceniać pracowników zatrudnia się darmozjadów na krzesła, którzy nie mają pojęcia o branży a udają wszech wiedzących i podlizują się tylko dyrowi. To nie zawiść

świeżynka

świeża krew to młodzi ludzie, pełne zapału, z nowymi pomysłami a nie podstarzali, którzy lata gdzieś tam pracowali i teraz przez przypadek trafiają do nas i narzucają swoje programiki, które pewnie w poprzednich firmach nie wypaliły. Dyro powinien zainwestować w młodych a nie w zmanierowanych, którzy już lata gdzieś tam pracowali i wypalili się i teraz narzucają coś nam na produkcji a na niczym się nie znają, mam na myśli naszą branżę.

zmiana?

czyżby nasz AS po pół roku wypalił się, bo jest oferta na jego stołek. A może już wyklaskał sobie wyższe krzesełko i jeszxcze bardziej bedzie zadzierał nosa Inżynier procesu wtrysku tworzyw sztucznych Tychy, śląskie Emix Emix Opis stanowiska pracy Firma produkująca części do przemysłu motoryzacyjnego i AGD, w związku z systematycznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko INŻYNIERA PROCESU WTRYSKU TWORZYW SZTUCZNYCH. Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za: - organizację procesów produkcyjnych w obszarze wtrysku - inicjowanie i przeprowadzanie projektów nakierowanych na optymalizację produkcji, obniżenie kosztów i poprawę ergonomii stanowiska pracy - nadzór nad modyfikacją form - wdrażanie nowych produktów do produkcji - prowadzenie nadzoru nad aktualnością i kompletnością dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej - przygotowywanie raportów z prób produkcyjnych Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia techniczne, jak i dotyczące rozwoju osobistego - bogaty pakiet socjalny Wymagania - wykształcenie wyższe techniczne - min. 2-letnie doświadczenie w środowisku przemysłowym na podobnym stanowisku (doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym lub w firmie międzynarodowej będzie dodatkowym atutem) - znajomość procesu wtrysku - znajomość narzędzi FMEA, Poka-Yoke, 5S - komunikatywna znajomość j. angielskiego - umiejętność pracy w zespole - wysoka motywacja do pracy - samodzielność i odpowiedzialność za wykonanie powierzonych zadań - wysokie zdolności komunikacyjne Prezentacja firmy Emix

Zostaw merytoryczną opinię o EMIX sp.j. Torbus - Tychy

• Jak się pracuje w EMIX sp.j. Torbus?

Zobacz opinie na temat firmy EMIX sp.j. Torbus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMIX sp.j. Torbus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EMIX sp.j. Torbus?

Kandydaci do pracy w EMIX sp.j. Torbus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EMIX sp.j. Torbus
3.3/5 Na podstawie 436 ocen.
  • Składowa 1
    43-100 Tychy