Hydrotest Sp.z o.o.

Gdańsk

Opinie o Hydrotest Sp.z o.o.

pracownik 2014-06-17 14:38:31
he he ludzie takiej zenady jeszcze nie widzieliscie!!!firma dno,nic nie ma,pieniadze marne np.spawacz tig 12zl he he w 21wieku.firme prowadzi tata z corka.psychicznie chorzy ludzie dla ktorych pracownik to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nieda rady nic zalatwic o nic poproscic.sprzet,narzedzia,maszyny pamietaja gierka i gomolke.wszystko sie wala w tym burdelu nierdzewka z czarna i aluminium na jednym regale,szlifowane wszystko 1 tarcza..(usunięte przez administratora)
tadzio 2014-06-23 14:38:01
zgadzam sie z toba kolego w 200%.jeszcze nigdy nie bylem w takiej dziurze,porobilem 1dzien i nawet dniowki nie wzialem.naprawde nie polecam.dostalem od psychicznego szefa rekawice do spawania-wampirki za 20gr.rece mi opadly.narzedzia wszystkie z napisem kużnia?!?!przecierz takich uzywalo sie 30 lat temu na koleji.jesli chodzi o stawki;chocbys mial wszystkie uprawnienia na wszystkie metody 12zl do reki nielicz na wiecej.acha wyplata do reki.najnizsza krajowa na papierze reszta pod stolem
tadziu 2014-06-23 14:48:16
najnizsza krajowa na papierze reszta pod stolem.nie wiecej niz 12zl na reke.he he.firma dno,bez przyszlosci,bez jakosci,bez jakich kolwiek pdstawowych normalnych narzedzi.i wez tu pracuj a zrobione ma byc.za wszelkie uszkodzenia starego sprzetu placa pracownicy,tak tak pracownicy.no tego jeszcze nie grali nie?!odnosnie samego szefa;chory na glowe gosc,niedowarosciowany,cwaniak,ktory jest bogiem nieomylnym NIGDY.i wez mu powiedz ze nie ma racji.albo niech ci cos nie wyjdzie...zje by takie przy wszystkich ze odechciewa sie robic.terror psychiczny na pozadku dziennym.nie polecam ale sam sprawdz
krond 2016-04-23 10:20:12
pawełek, no nie - dwóch milionów to ty nie zarobisz. Słyszałem, że jest szansa nawet na wyższe zarobki pod warunkiem, że będziesz się przykładał do swoich obowiązków. Szkoda tylko, że nie prowadzą w tym momencie żadnej rekrutacji - wziąłbym z chęcią udział.
Zostaw swoją opinię o Hydrotest Sp.z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydrotest Sp.z o.o.