Opinie o Agros Nova w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Agros Nova. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Agros Nova na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agros Nova w Warszawa

Kirus

Ja jestem zadowolony, że w Tymienicach można legalnie walić w gaz. W poprzedniej robocie nie miałem takiej możliwości. Bardzo sobie cenię za to firmę AgrosNova, bo nie ukrywam, że ćwiartka z rana to dla mnie być albo nie być.

GranatowyNos
@Kirus

Też lubie huknąć sobie rano coś lepszego. Po setce mam pewniejszą rękę do pracy, a po dwóch aż lepiej widzę! Od razu człowiek z uśmiechem wychodzi z szatni. Na szczęście nie na z tym żadnych problemòw, a ja poniżej 40 procent nie schodzę.

Gwidon Pacan Nowy wpis
@Kirus

jestes juz na mojej liscie pracowników w oborze .... bedzesz walił gnoj w kanał i wypuszaczał wyciagiem ...cv złóż to jeszcze pomysle na gaza dla Ciebie

zadowolony Nowy wpis

Narzekanie to niedługo będzie nasza cecha narodowa. Może trzeba zacząć doceniać dobra firmę?

Gwidon Pacan Nowy wpis
@zadowolony

A moze jakies konkrety, ileza zmiane, jake zmniy za ile bez całego tego(usunięte przez administratora)

Co jaki okres czasu w Agros Nova można ubiegać się o podwyżkę?

Odpowiedź Nowy wpis

Możesz śmiało się ubiegać codziennie... Myślę że podwyżkę normy dostaniesz od ręki i nie będziesz musiał/a długo czekać aż ci podkręcą maszynę na najwyższe obroty.

klongdy

Mam pytanie dlaczego po otworzeniu słoika dżemu wiśniowego RAPSODIA.pokrył się pleśnią po 4 dniach odstawienia w lodówce???????

Dżem pleśniowy
@klongdy

Bo to jest dżem pleśniowy- długo dojrzewający. Rarytas z magnackich stołów.

Przedstawiciel Handlowy

Brałam udział w dwóch etapach rekrutacji. Pierwszym była rozmowa z przyszłym przełożonym, bardzo przyjemna, bez sztucznych scenek, dopytywań itp. na luzie trochę o sobie, historii zatrudnienia, dlaczego to stanowisko itp. Następny etap to AC tutaj ciekawiej, grupa dość kameralna 5 osób przyszły kierownik i 2 assesorów. Też nie było najgorzej, nie czułam spięcia i sztywnej atmosfery, sotkanie trwało około 5 godzin, dostaliśmy zadania do wykonania gruowo jak i osobiście. Są to zadania do których tak naprawdę nie da się przygotować, ja miałam za zadanie coś zaprezentować na wylosowany temat zadaniem końcowym były scenki sprzedażowe. Uważam że rekrutacja przebiegała w miłej atmosferze, nie czułam stresu.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Miro

Wiecie coś o aktualnej ofercie pracy w firmie? Warto szukać tu pracy?

Były Pracownik
@Miro

jak masz na myśli Agros w Łowiczu, nie polecam , akord robota, kijowa atmosfera i unoszenie głosu

Jakieś Opinie o SKW ?? bo mam w planie tam iść i sie zastanawiam

Xyz

Magazyn to jakis zart łukawski lize (usunięte przez administratora) głównemu nie rozmawia z pracownikami tylko och obwinia o wszystko ja tam pracowałem i juz nigdy wiecej tego nie zrobie pierwsze wypłaty mawrt fajne ale tylko na zachętę później tylko gorzej omijajcie ten (usunięte przez administratora) z daleka

Przemysław
@Xyz

Mógłbyś napisać, czy pracując w magazynie musiałeś mieć uprawnienia na wózki widłowe, czy można je było zrobić już w trakcie pracy?

Wiktor

Macie tak dobrze , że nie ma chętnej osoby która napisałaby kilka informacji o pracy i zarobkach?

Bono

Tak z ciekawości do przedstawicieli AN na terenie Śląska. Czy w agrosie dalej pracuje Pan Kradziej Danielek, ten, co za czasów innej dziwnej persony czyli Tomiczka, dostał w pysk na spotkaniu integracyjnym i paradował z podbitym limem?

Zenek

W każdej firmie trzeba pracować nie rozumiem co znaczy, że u prywaciarza trzeba pracować?

Julita

Na stronie internetowej Agros Nova jest jasna informacja, że firma została wykupiona przez maspex. Jak rozumiem - w tym momencie Agros Nova nie działa samodzielnie tylko wszystko dzieje się w strukturach maspexu? Jak ta współpraca obu firm wygląda z punktu widzenia pracowników na co dzień?

@Julita

Nie wykupił nas Maspex. Tylko mleczarze z Polmleku. W poczuciu pracownikòw to kolejni prywaciarze, którzy mają gdzieś pracowników.

Zuza

Czy zmieniło się coś dla pracowników przy okazji wykupu firmy?

@Zuza

Jest coraz gorzej.

Bezradni

Rychlik Renata kierownik magazynu opakowań zrobiła sobie swój prywatny folwark z tej firmy! Zachowanie tej pani spełnia wszystkie znamiona mobbingu. Mam nadziejé, że nie braknie odważnych i w końcu przestanie niszczyć innych. Pomocy! Moje sugestie dla Agros Nova: Pracownicy wyrażali swoje opinie w anonimowych ankietach na temat m.in. przełożonych. Bez konsekwencji. Powiem, że jest jecoraz gorzej. Pomocy... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Usunąć ze stanowiska Renatę Rychlik.

Julita

@pytasz, bo pracowałaś w Agros Nova czy jesteś zainteresowana pracą w tym miejscu? Czy ktoś z Was pracuje lub pracował w Agros Nova i mógłby podzielić się z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy? Każda z nich będzie bardzo cenna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w Agros Nova!

żaba w dżemie

żaba w dżemie

Julita

@Aneta zdecydowałaś się może na udział w rekrutacji na wymienione stanowisko? W tym roku było już kilka takich rekrutacji, każda konkretna informacja o rekrutacji i warunkach zatrudnienia jest bardzo pomocna dla wielu forumowiczów.

Aneta

a kto był regionalnym w Warszawie w ostatnim roku Agros Nova i jaki to kierownik? dziś po połączeniu z Maspeksem jest inny chyba. nie mam potwierdzenia z rynku a chciałabym pracować w Polskiej firmie.

Franek

Teraz to dajcie sobie wszyscy spokój i poczekajcie. Zmiany zmiany zmiany , w ciagu ost.tyg.firme opuściło koło dwudziestu starych dobrych pracownikow, tak sie dzieje za sprawa rządów maspexu i ich ciągłych zmian. Ja osobiście dzisiaj sie dowiem czy dalej pracuje, poniewaz lubelli i my sie właśnie łączymy, czyli z dwóch pracownikow zostanie jeden, a jaj już zostawia dwóch to bedzie tylko kwestia czasu kiedy odleci ten słabszy. Odchodzą z firmy pracownicy którzy wyrabiali plany nawet co miesiąc, dlaczego hm..... Odp.jest prosta rzenada a nie kasa, za takie grosze to i niedługo w biedronce na kasie sie zarobi, i tam bedzie jeszcze spokojniejsza głowa. Pozdrawiam i omijajcie łukiem i Agros Nova i Maspex chyba ze chcecie być polskimi murzynami pracującymi dla idei .

Pk
@Franek

A jak długo pracujesz w firmie ??

mikososk

a czy może gdzies oprócz tego miejsaca o którym wspomniale @Ślusarz sa dostępne oferty pracy może?/?

Zostaw merytoryczną opinię o Agros Nova - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agros Nova?

Kandydaci do pracy w Agros Nova napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042