Profil firmy DHL EXEL SUPPLY CHAIN POLAND

Obserwuj
Dodaj opinię

Opinie o DHL EXEL SUPPLY CHAIN POLAND

Otwarta 2011-03-19 01:32:33
Wszystko co zostało do tej pory napisane to w 100% PRAWDA!!!Rodzina rodziną,ale to co się dzieje na hali przekracza wszelkie bariery normalności!!! : jak nie jesteś dobrym aktorem to nie zachowasz tej pracy,bo ONI nawet karzą Ci grać, albo się dostosujesz albo masz codzienne rozmowy z menagerami. tak samo z chorobowym poranne zebranie miesięczne i mowa '' w tym miesiącu mamy już 7% nieobecności z powodu choroby,a następnie prosimy nie chorować bo to wykracza poza ich założenia już na przyszły rok''-.Kończy się to zawsze tak samo ZWOLNIENIEM Z PRACY!!! co jeszcze jest ważne lederzy dla ochrony swoich tyłków wyprą się wszystkiego bojąc się wielkiego kierownika... .Z miłą chęcią opowiedziałabym wszystko co tam się dzieje,ale strony by brakło.Jak trzeba to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wejść potrafią bez mydła kiedy jest ogrom pracy,ale jak jej nie ma to musisz brać urlop,albo lecisz na bruk bo maja plany biznesowe.Większej zakłamanej i tylko dobrze wyszczekanej grupy udającej ważniaków do tej pory nie spotkałam. i nawet w OSTATECZNOŚCI nikt nie powinien się tam przyjmować l dla własnego dobra i spokoju bo nerwy są gwarantowane!!
zgadnijktoto 2011-03-21 09:41:51
Zgadzam się z Tobą. Rodzina rodziną, ale tam to jedna wielka familia. 4 menadżerów i każdy ze swoją drugą połówką pracuje. Liderka z kuzynem, menadżer z dziewczyną, główny menadżer i pod nim jego żona (menadżerka), kolejna menadżerka i jej mąż w biurze siedzi, a ostatnio nawet z HR skumała się z biura - po 2 miesiącach pracy, [usunięte przez moderatora] Mijając fakt, że na jednym dziale to ani menadżer ani liderze, nie mają wyższego wykształcenia, a szczególnie liderzy jak awansowali to kompletnie nic nie robią, ani nie pomogą i tak jak mówisz - wyprą się wszystkiego. Kolejna prawda to to, że nie masz prawa iść na chorobowe bo i tak Cię zwolnią. A jak nie ma pracy to każą Ci iść na urlop. Nie polecam tam składać CV - bo faktycznie nerwówka gwarantowana.
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DHL EXEL SUPPLY CHAIN POLAND