Opinie o Druk Intro S.A. w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Druk Intro S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Druk Intro S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Druk Intro S.A. w Inowrocław

kolo

Po tej przesympatycznej zwłaszcza rodzinnej imprezie w firmie wszyscy pracownicy z którymi rozmawiam są bardzo wdzięczni Panu Prezesowi Przecież każdy ma świadomość, że gdyby nie chciał to by takiego pikniku nie zorganizował. Naprawdę wiele on dał, pracownicy się zintegrowali i wybawili. Teraz pracujemy na kolejny. Dziękuję jeszcze raz w imieniu kolegów ze swojej zmiany.

meks

I przyznam rację przedmówcy super impreza. Dziękuję także Panie Prezesie- mechanik Pozdrawiam

kozal

Panie Prezesie dziękujemy za przecudowny Dzień Drukarza jaki Pan zorganizował załodze. Naprawdę wybawiliśmy się. Inne firmy mogą się uczyć jak kierownictwo traktuje swoich pracowników. Dziękujemy jeszcze raz . Pana załoga. Pozdrawiamy

Obiektywny?

Uogólniając. - dział kadr i personalny nadal nie jest dla ludzi, gdy tylko wchodzisz do ich "królestwa" od razu czujesz się jak ostatnia (usunięte przez administratora) br /> - dla "zleceniowców". Kurpulentna pani z prawej informuje wszystkich, że po 3-ech miesiącach czeka ich umowa o pracę na czas określony. Natenczas? Bzdura i wprowadzanie w błąd. Pracuję 6 miesięcy an umowę zlecenie. Z tego co wiem obowiązuje w Polsce umowa słowna, a przecież ona reprezentuje swoją osobą firmę. W tym przypadku kompletna żenada - atmosfera? Nie narzekam. Młody zespół, faktem jest, że sporo bawi się w konfidentów, ale większość których poznałem jest ok. - minusem jest na pewno dobór liderów. Sporo jest niekompetentnych ze znikomą wiedzą na temat zagadnień dotyczących miejsca ich nadzoru. - za dużo kierowników i ich zastępców. To samo odnosi się do dyrektorów. - zarobki? No cóż gdyby nie 25% stopa bezrobocia w Inowrocławiu sporo ludzi, by zmieniło swoje "miejsce" 5,25 netto na godzinę, żeby zarobić najniższą krajową (1260 netto/ 1600 brutto) należałoby pracować 240 godzin czyli około 1.5 etatu Czy jest to obiektywne przedstawienie sytuacji? Odpowiedzcie sobie sami...

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Druk Intro S.A. kandydat na stanowisko praca w lodziarni ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
obiektywna

a gdy CIE zatrudnia to napewno na miesiac na poczatku tak jest jak sie sprawdzisz to dostaniesz drugi miesiac a jak nie to za brame(usunięte przez administratora)

obiektywna

ej desperatka cierpliwosc poplaca moze i zadzwonia do CIEBIE ale juz po malu przyjmuja osoby do pracy na zlecenie wiec czekaj moze sie doczekasz pewnosci nigdy nie ma z ta firma choc juz troche czasu tam pracuje

desperatka

ej obiektywna dzis zadzwniłam i odebrała sympatyczna pani spisała nazwisko bo chciała nie odprawiła z kwitkiem mak poprzednia mam jutro dzwnić mam nadzieje że mi pomoże ipowie że jestem zatrudniona a może ty mi jakos jesteś w stanie pomuc

obiektywna

nic nie mozesz zrobic musisz czekac ale czz sie doczekasz trudno powiedziec narazie jest spokoj i ludzi nie przyjmuja

desperatka

hej szukam pilne pracy ciężkiej pracy się nie boję ,wiem że d was przyjmują. pani do której dzowniłam powiedziała mi że jak spełnię oczekiwania to zadzwoni masakra z tym czekaniem co moge więcej zrobić by tam do was sie dostać proszę o pomoc mam ciężka sytuacje i na juz musze pracować

OBIEKTYWNA

Przyjmuja do pracy ale tylko na umowe zlecenie Wiadomo ze pensja za wielka nie jest ale lepsze to niz nic Rotacja ludzi jest duza Jedni przychodza i chca pracowac ale drudzy po paru dniach lezygnuja Nie ukrywam lekko nie jest

Pracowałem kiedyś w tej firmie i z opisów, które czytam niewiele się zmieniło.Czasy się zmieniają a system bez przerwy ten sam. Może należałoby coś zmienić w tej firmie.

młoda

witam poszukuję pracy na inoonlane jest ogłoszenie o prace złożę tam cv ale jak znam życie nawet nie zadzwonią wiele razy przyjmowali i zero odzewu chciała bym zapytać do kogo dokładnie się udać by mnie przyjęto.Spelniam wymogi pracodawcy i mam pytanko czy jest umowa o prace ,bo w dzisiejszych czasach wszedzie zlecenie dają

aaaaa

Tylko premię zabierają to jest okradanie pracowników i ich rodzin. [usunięte przez administratora] masz cały miesiąc bez słowa. Najlepiej cały tydzień a na koniec opierdzielą premię bo jak dać uczciwie pracownikowi zapłacić. Więc jaka praca taka płaca. Możecie zabierać udławcie się i tak nie zabierzecie kasy ze sobą. Tak jest z Buca na Pana

?

Ty cwaniaczku wszystko ok. Jednak należy to wszystko wcześniej zaplanować chyba nie. Rozumiemy pracę , jednak mamy prawo wiedzieć wcześniej o tym ,że mamy przyjść do prac np. w niedzielę. Kadry , kadry i jeszcze raz kadry. A tam jak do nich pójdziesz to widzisz tę po prawej jak cały czas je i nie ma czasu Ciebie poinformować o niczym bo sie nie zna. Tu należy zrobić porządek.

?

Tak naprawdę z tego co czytam to kto Wam dogodzi. Brak pracy źle jak jest jej więcej to problem z przyjściem do niej. Trudno Was zrozumieć. Myślę ,że rozwiązaniem dobrym będzie udanie się na kuroniówkę o ile ją dostaniecie i wówczas zatęsknicie za pracą. Pewnie , że mnie też nie jest łatwo przychodzić do pracy w soboty czy niedziele , ale taka jest specyfika tej firmy kiedy określone produkty muszą być wykonane w takich terminach a nie innych.

ONA

PRAWNIK PISZE: Owszem, pracodawca może, po wcześniejszym zawiadomieniu, zatrudnić pracownika w sobotę, która jest dla danego pracownika dniem wolnym od pracy wynikającym z grafika pracy do pracy w nadgodzinach ale... pracownik ma prawo odmówić przyjścia do pracy ze względów jakiś tam prywatnych i nie może być za to ukarany naganą, a tym bardziej zwolnieniem z pracy bo to jest już mobbing. Proszę też wziąść pod uwagę, że jeśli jest to nagminne to pracodawca ma wtedy obowiązek zatrudnić dodatkową obsadę, która te nadgodziny w soboty wykluczy. Praca w nadgodzinach jest w sytuacjach wyjątkowych, a nie NORMĄ PRACY! Proszę ten fakt zgłosić do PIP gdyż to co robi pracodawca nie jest wcale całkowicie zgodne z prawem!! Także ludziska nie dawać sie !!!Nie ma prawa tak robić żeby wszystkie weekendy ludzie robili bo potrzeba firmy!!!!

ona

Nic sie nie zmienilo i lepiej nie bedzie Jedna d drugiej jak by mogla to by noge podlozyla Takie wstretne baby tam pracuja masakra Praca nie taka ciezka ale ta chora atmosfera i zadumane zapatrzone w siebie co niektore damulki Wszechwiedzace po kilka lat pracuja i wielkie znawczynie tylko czego Wiecej pracowac samemu a nie komentowac o innych

ktoś

czyli nic sie nie zmieniło..............

NOVA

Pracuje juz drugi tydzien w tym zakladzie to co widze i slysze momentami mnie przeraza Brak organizacji pracy Ludzie malo zyczliwi zwlaszcza te co pracuja tam po kilka lat Mysla ze wszystkie rozumy zjadly Chora atmosfera pracy taka prawda ale to ludziom mozna podziekowac ze tak jest Duzo sie dowiadywalam i sama stwierdzam fakty Potrafia sie nasmiewac z innych tylko swoich bledow w pracy nie widza i pomylek PAMIETAJCIE IDEALOW NIE MA NAWET W PRACY

OBIEKTYWNA

Momentami zastanawiam sie gdzie pracuje Bo co niektorzy zachowuja sie gorzej niz dzieci w przdszkolu Mysla ze sa inteligentne ale sie bardzo myla Kazda pieknie rozmawia a za plecami jedna na druga gada masakra Wezcie sie co niektore ogarnijcie bo sie patrzec na was nie chce nie mowiac juz z wami pracowac Ale chociaz mozna popatrzec czasami posluchac i sie posmiac z was Pozazdroscic co niektorym paniom na zmianie ich zachowania ZALOSNE TO GRATULACJE

Zostaw merytoryczną opinię o Druk Intro S.A. - Inowrocław

• Jak się pracuje w Druk Intro S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Druk Intro S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Druk Intro S.A.
2.3/5 Na podstawie 243 ocen.
  • świętokrzyska 32
    88-100 Inowrocław