IRON MOUTAIN

Błonie

Opinie o IRON MOUTAIN

Anonim 2011-03-18 22:50:23
Ogólnie rzecz biorąc, praca nie jest najgorsza, ale do rangi dobrej też jej sporo brakuje(w szczególności należy zwrócić uwagę na temperaturę na magazynie jest to średnio 5 C przy zamkniętych rampach -> co skutkuje częstymi przeziębieniami ciężka praca = zgrzanie organizmu, następnie przyjazd po palety pod rampy = nagła zmiana temperatury :) i tak cały dzień ) , aby zarobić konkretne pieniądze trzeba siedzieć każdego dnia kilka godzin więcej. Normy są co raz większe, pomimo tego że pracy jest zdecydowanie więcej niż wcześniej, pudeł w bardzo szybkim tempie przybywa, Szczerze mówiąc nie rozumiem polityki firmy, jeśli były by konkretne pieniądze za wykonywaną pracę firma rozwijała by się w jeszcze szybszym tempie i wszyscy byli by zadowolenie. Największym problemem osób którzy [nie wiem w jaki sposób dostali się na wyższe stanowisko niż magazynier(brak kwalifikacji) ] jest to że magazynierzy czy też pomocnicy magazynierów zarabiali więcej od nich i płacz z ich strony zrobił wiele problemów w naszym oddziale. Firma nie docenia ludzi ciężko pracujących, myślą że jeśli ktoś jest w stanie zrobić 2, 3 normy to przychodzi mu to z łatwością i może za te same pieniądze zrobić 5. Jeśli dalej będzie to szło w tę stronę to myślę, że może wywołać się jakiś bunt przez co firma będzie o wiele bardziej stratna niż po tym jakby zapłaciła normalne wynagrodzenie za dobrze wykonana pracę.
Zostaw swoją opinię o IRON MOUTAIN - Błonie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IRON MOUTAIN