Opinie o Impulson w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Impulson. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impulson o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impulson w Kraków

Witajcie, czy jest ktoś na bieżąco? Pojawiły się zapytania o benefity ale czy to od pracodawcy już nie zależy? Chyba że może o samych o biurowych tu chodziło? Trochę ofert na stronie jest, nawet dla operatorki na linię produkcyjną, zdradzicie mi jak praca kobiet teraz wygląda? I czy warto interesować się agencja? Jesteście na bieżąco?

Spawacz TIG Nowy wpis

Ale tam łeb pracuję. Gość się pyta skąd jesten, i tak ze mną rozmawia jak by dopiero się obudził. Koniec końców stwierdził że jednak 50 km to za daleko, i tak to widzi że chyba nic by z tego nie było hahaha.

Adam Nowy wpis

A jak benefity ? Macie jakieś ?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Impulson?

Sram

podejście czego??! jeden chłop w dodatku (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) spróbuj zadzwonić, że w firmie którą tak pięknie reklamował jest do (usunięte przez administratora) to ci powie że nie chce tego w ogóle słuchać. Taki typowy (usunięte przez administratora) z problemami psychicznymi janusz biznesu gnijący w ciasnej kanciapie. Za ch**a tam nie chodźcie

Szosa
@Sram

brawo!! a myslałam że tylko ja mam takie zdanie o tym ... ekhem ... (usunięte przez administratora)

@Szosa

Powiesz coś więcej? Dlaczego negatywnie oceniasz szefostwo? Zależy mi na rzetelnych opiniach, dlatego chciałabym wiedzieć, jak wygląda aktualna sytuacja. Powiedz proszę, czy jest coś, co uważasz za pozytyw, na przykład benefity bądź też atmosferę panującą między pracownikami.

Szosa Nowy wpis
@Zuzanna

Ale tam nie ma pracownikow jest jeden koleś na starym krześle a benefity to wręcza chyba sam sobie

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Impulson na stanowisko Kontroler/ka jakości w magazynie - 3 ZMIANY? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

@filip super ze na czas, a jak sama wypłata? da się tam zarobić ?

Filip

Polecam, wypłata zawsze na czas, a nawet wcześniej.

Jack

Iwo jaką dobrą opinie ? Kto się stara ? (usunięte przez administratora) dzień i noc za 10 zlotych/h to skandal .

Iwo

Spoko agencja , starają się i ogólnie maja dobrą opinię jako pracodawca.

Leosi

niestety Rafi ma rację dzwoni rekruter zadaje takie pytania , że nie wiem co odpowiedzieć mu nie ma to nic wspólnego z pracą n p . cy mam auto albo gdzie mieszkam sory , ale moge mieszkać w częstochowie i jak chce ztamtąd dojeżdżać to moja sprawa , co to za podnoszenie głosu aha i jeszcz e jedno , to jest agencja pracy sprawdzajcie sobie ogłoszenia uważnie

Jasiek

Rzadko odwiedzacie forum , liczyłem , że dowiem się jak aktualnie przedstawia się praca w firmie.

Rafi

witam wszystkich niestety nie polecam pracy za posrednictwem tej agencji. pan z ktorym sie rozmawia jest niemiły nie chce powiedziec wszystkich szczegolow. ja sie pytam o stawke a on pogardliwie ze przeciez mam w ogloszeniu. przeklina odzywa sie z niechecia mowi że oddzwoni po czym ja oddzwaniam i pretensje że w ogóle dzwonie. jak to jeszcze działa?? skoro jest taki niemily. przyszlem raz i nikogo w biurze nie ma.

Ula

Jak dobrze się pracuje to nie takiego ciśnienia do pisania?

Zuzanna

@Piotr niestety na razie nie ma żadnych nowych ofert pracy. Warto jednak sprawdzać na bieżąco oferty pracy, może coś się pojawi. @green czy pracujesz w Impulson? Co najbardziej podoba Ci się pracując w tej firmie? Czy polecasz pracę w firmie?

Bardzo mało piszecie o aktualnej sytuacji w firmie. Ale sadzę, że sytuacja rzeczywiście jest dobra ponieważ to tłumaczyłoby takie milczenie. Czy Impulson ma gdzieś aktualne oferty pracy? Warto z nimi zacząć.

green

Mam wrażenie, że na przestrzeni ostatnich lat firma się poprawiła. Za zlecenia TK płacą w terminie i za pracę na zlecenie również.

Natalia

Szkoda, że nie można sprawdzić co mają w aktualnej ofercie. Może już ktoś wie, może już strona funkcjonuje normalnie? Napiszcie jak coś się dowiecie!

Zuzanna

@zdziwiony mi strona wyświetla się normalnie. Nie mam żadnych problemów z jej przeglądaniem. Może to problem z Twoim komputerem? Ktoś z Was również miał taki problem?

zdziwiony

NIE WCHODŹCIE NA STRONĘ impulsona! Nie ładuję się i znalazło wirusa! Napisałbym jak się nazywał, ale został usunięty od razu (jest tylko info o "zablokowaniu zagrożenia").

Zuzanna

@Artur Wszystkie aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie internetowej firmy. http://www.impulson.pl/ Jeśli zdecydujesz się aplikować, napisz później jak wyglądał proces rekrutacji. Pomożesz innym osobom szukającym informacji o firmie.

Lumpus

Bardzo fajna agencja, wiele razy korzystałam z ich pośrednictwa. Zawsze profesjonalnie obsługują ludzi i nie słyszałam żeby ktoś się skarżył . Jak czytam niektóre wpisy to myślę, że ludziom sprawia przyjemność jak dokopią komuś, poprawią sobie znacznie nastrój.

Zostaw merytoryczną opinię o Impulson - Kraków

• Jak się pracuje w Impulson?

Zobacz opinie na temat firmy Impulson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Impulson
1.8/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Pychowicka 7 lok. 200
    30-364 Kraków