polytex sp.zoo

Trzcianka

Opinie o polytex sp.zoo

anonim 2009-05-28 16:31:49
dość duży zakres obowiązków często wykraczający poza moje kompetencje. Prace tam oceniam jako dobrą.
nikt 2010-07-28 10:21:24
No jeśli w XXI wieku zarobek w wysokości 1100zł netto uważa się za wystarczający......no to brawo!Przeciez tam jest sama chemia!Tuz przed halą czuć smród żywicy a co dopiero siedziec w srodku 8godzin.Firma niby niemiecka,prezes polak ale tak naprawde to niedba o pracowników,to on powinien negocjowac z niemcami warunki płac!!!9zł na godzine to az tak dużo zeby narazac swoje zycie?3błąkających się troche spolszczonych niemców po halach.Tylko jeden potrafi grzecznie powiedziec dzien dobry''drugi od czasu do czasu a trzeci-łysy to chodzi jak gestapo.Raz po raz wyzywa cos po niemiecku.W firmie majstrowie robią zebrania o byle głupoty(no przeciez prezes sam sie nie osmieszy)...np o mydło;-))))za duzo niby mydła idzie-śmiac sie czy płakac.Zielone najtansze mydło-rzucone na umywalke,jeden nogi umyje-drugi skarpety wypierze a trzeci twarz.Ciekawe jakie mydło maja w biurze???kostka czy płyn?Duzo by pisac,omijajcie tą bude z daleka.Pozdrawiam
anonim 2011-03-05 07:39:41
o firmie krótko patyk z łysym swoj interes kreca my robole jak na te warunki zarabiamy nedzne piniadze najwazniejszy maisterek zajumuje sie kobietami zwlaszcz jedna a nie produkcja placa mu za kapowanie w tym jest dobry przez to nie widac go nawet na miescie
nikt 2011-03-05 07:47:41
maisterek z kobietami to o tym wszyscy wiedza tylko nie jego zona a afera godzinowa dobry gigus z niego
mesia 2016-04-22 15:54:10
Produkują głownie tworzywa sztuczne dla branży maszyn budowlanych, rolnczych i smaochodowych , spróbuj na produkcje aplikować. Tam zazwyczaj ludzie sa potrzebni
Zostaw swoją opinię o polytex sp.zoo - Trzcianka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie polytex sp.zoo