Opinie o POLTEC SP Z OO w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy POLTEC SP Z OO. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie POLTEC SP Z OO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLTEC SP Z OO w Wrocław

tadeo

A może rzeczywiście się coś zmienia @ja a jeśli nie to napisz z jakich powodów skoro masz takie informacje

ale Ty naiwny jesteś "pani" maria m da wam podwyżkę chyba norm pracy

Macko

Dowalcie l4 jak was ciulaja na kase wytestowane w norwegi haha pop roku na chorobowym bo zachcialo sie im nas na kase kroic

on

jest robota na tych fasadach tylko , że od poniedziałku do czwartku reszta czas wolny porażka

Czy rozmowa kwalifikacyjna w POLTEC SP Z OO odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

wyjazd w niedziele 22 lutego do Niemiec na fasady wracamy w piątek 26 lutego na jak długo nic nie wiadomo znowu nie dograna robota jadę z nimi pierwszy raz ale wiem , że takie cyrki to norma ot cała super "firma"

toja

jeżeli ktoś chce wystawić swoje nerwy na próbę to polecam poltec oszusci jakich mało pani M M księgowa w robieniu pracowników w balona jest najlepsza na świecie pity to jej specjalność

zły
@toja

zgadza się pracowałem pół roku w Niemcach meldunek miał być zapewniali no i był tylko kindergeld w jakiś sposób mi (usunięte przez administratora) bo kasy na dzieci za ten czas nie dostane na pewno pani M M maczała w tym swoje łapy ale dla firmy to złoty pracownik bo zyski generuje

Wroc

Witam, czy jest ktoś kto musiał zwrócić firmie Poltec z Wrocławia pieniądze?

max

atmosfera w poltecu jest super większość ludzi przeszło do gap(zbrojarze)więc chyba poltec nie zaszalał w danii z robotami.czy to pisze Henryk co pracował na dołach na panum

do ciekwy

te... ciekawy?! a może ty majster jestes? kierownik wychwalał tam jednego majstra!

max

1 liga z panum ma u mnie zniżki .tylko czemu nikt nie chce ci dać nr tel -trochę podejrzane.jak byłes głównym rozgrywającym na panum to dam ci nr za darmo(tylko czemu jeszcze nie pracujesz w gapa).pracowałeś na Kernach czy na stropie czy doły

ciekawy

Na Panum byłem zaufanym pana kierownika. Znasz mnie napewno. Jestem Kimś bardzo znanym. 1 liga.

do max

kupa szmalu 15 Euro, pewnie niezły biznes na tym zrobisz

max

do ciekawy. ja mam namiary do gapa. mógłbym ci podać ale nie wiem coś ty za jeden. co robiłeś na panum.takie info (nr tel) kosztuje 15 euro.jak chcesz to daj znać

ciekawy

Witam serdecznie.Poltec ok. CZY ma ktoś namiary do GaPa? Jak się z nimi skontaktować,bo nikt nie chce podać nr telefonu.Pracowałem w Poltec na Panum,i pozdro.

Support

Kolego "króli" - napisz jeszcze raz jak wytrzeźwiejesz, ciężko zrozumieć o co Ci chodzi.

Artur

Poltec dziekuje za prace mam nadzieje ze jak kiedys zadzwonie do was to znajdzie sie praca jeszcze dla mnie.Pozdro.Artur

x

witam czy pracuje w poltecu niejaka męda norbert .o uważajcie na niego konfident pierwsza klasa a firma kroi pracowników jak chce wszystko dokładnie przemyślane przez główną księgową

luka

Poltec rządzi pozdro Kluska dzwigowy

kol

jutro fest nabudowie

ninja

ta firma ma siedzibę na wyspie Bornholm. może ktoś opowie jakiś dowcip dla rozlużnienia

Zostaw merytoryczną opinię o POLTEC SP Z OO - Wrocław

POLTEC SP Z OO
2.5/5 Na podstawie 122 ocen.
  • Skarbowców 23A
    53-025 Wrocław