brak logo

Amasol

Częstochowa

Opinie o Amasol

anonim 2009-05-28 15:30
Słowa kojarzące się z Amasol (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Amasol:
Najbardziej nie podobało mi się w Amasol:
5
Radimezz 2015-04-13 08:34
Cześć wszystkim! W Amasolu pracuje się po 12h czasami dłużej, a ogólnie do oporu. Wkurwiająca i stresująca praca, mało kto zostaje na dłużej, a zwykle przychodzą tam do roboty i po pierwszej wypłacie arrivederci a prestol! Włascicielem jest Hiszpan i czasami drze ryja, poza tym jak to w robocie, trzeba tyrać, jak wszędzie :) Nikt kto tam pracuje nie powie, że lubi te robotę. Wielu zmusza sytuacja.. Co do płacy, dopóki Cię nie zarejestrują dostajesz hajs do ręki raz w tygodniu, stawka godzinowa to 8.75 a nadgodziny dyche, za pracę którą wykonujesz jest to mało kasy, pozdrawiam i nie zapraszam do firmy!
1
młooody 2015-05-19 18:36
Robota dla ludzi którzy nie mają zobowiązań domowych, dla szefa nie ma Świąt pracuje się jak każdy normalny dzień najlepiej po 24h masakra, a pieniądze takie dobre można zarobić przy dużych godzinach....nie zdarzyło mi się kiedy kolwiek wyjść po 8h zawsze po 10 a nawet 20............nie polecam nikomu szkoda zdrowia bo nikt ci go nie zwróci. Pozdrawiam.
2
ola 2016-05-20 09:05
Poszukiwali Handlowca, jednka jak przeczytalam kilka powyzszych opini to chyba mi sie odwidzialo tam pracowac a t wszystko za sprawa tego, ze panuja tam straszne warunki niesprzyjaajce pracy gdzie jest zimno.
roman 2017-06-26 21:48
Szef intrygant zaloga to alkoholicy i narkomani. Mobning 0 kodeksu pracy. Praca do oporu za marne grosze
Zostaw swoją opinię o Amasol - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amasol