ColumBus sp.z.o.o/Philipiak

Olsztyn

Opinie o ColumBus sp.z.o.o/Philipiak

xyz 2009-07-16 20:37:00
możliwość awansu- ZEROWA (chyba że jesteś wazelinką)
kierownictwo- 1 z wielkiej trójcy normalny, reszta szkoda gadać
atmosfera w pracy- bardzo dobra (nie tyczy sie kierownictwa, tylko drektor jest człowiekiem)
Jeśli cenisz sobie terminowość wypłat i atmosfere wsrod pracowników- POLECAM!!!!
Jeśli cenisz sobie możliwość awansu i wysokie zarobki takie jakie objecują na rozmowach- NIE POLECAM !!!
pracownik 2009-09-14 20:37:19
Główny kierownik ok. Dwóch pozostałych penery. Można zarobic ok 1000 zł. Co do grafiku idzie sie zazwyczaj dogadac.
xxx 2010-03-23 18:32:34
też pracowałam w tej firmie jeszcze jakiś rok temu .widzę ze nic się nie zmieniło nadal trzeba czekać na wypłatę kiedyś czekałam do 18 na wypłatę. zawsze był ten sam tekst wypłaty już poszły to wina twojego banku . zarobki nie za wysokie ,a ile człowiek musi się nasłuchać wyzwisk i trzasków słuchawkami .
filippe 2016-04-22 20:32:48
Hej, jak teraz tutaj z wyrabianiem targetów dla handlowców, garnki się sprzedają?
Zostaw swoją opinię o ColumBus sp.z.o.o/Philipiak - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ColumBus sp.z.o.o/Philipiak