Opinie o Termako Interior Service w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Termako Interior Service. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Termako Interior Service na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Termako Interior Service w Gdańsk

leszek Nowy wpis

hej! słuchajcie jak wygląda u nich praca na stanowisku sprzedawcy no i czy też studenci mają jakies szanse realne na rozwój?

anastazja Nowy wpis

no to powiem wam że niespodzianka i smuteczek, bardzo mnie zaskoczyliście informacją tutaj na forum że firma upadła i jest w likwidacji, i to akurat jak myślałam że firma Termako Interior Service stanie się może jednak moim przyszłym potencjalnym pracodawcą, no ale cóż nie zawrócę wisły kijem. fajnie że ktoś zapytał czy firma ma zamiar odrodzić się jak feniks czy to już jednak definitywny koniec

rf Nowy wpis

Termako jako nazwa juz nie istnieje jest teraz Fenix accomodation na Marynarki polskiej w gdansku.Z tego co wiem to maja sporo roboty.

próbówka Nowy wpis

może warto napisać z takim zapytaniem do firmy, chyba na ich www są dane do kontaktu.. niech sami odpowiedzą na to pytanie?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Termako Interior Service? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
cedric

No dobra, ale czy w ogóle Termako kogokolwiek poszukuje, bo w internecie znalazłem tylko tyle, że istnieją.

Kant

Coś czuję, że lepiej machnąć ręką niż brać do siebie te wszystkie opinie. Spróbować pracy chyba zawsze nie zaszkodzi. Potem rezygnacja na zleceniu jest kilkudniowa zazwyczaj więc luz blues

Juzu

Długo już tu nikt się nie wypowiadał. Jak wygląda sytuacja w Termako, czy warto w ogóle podejmować trud dostania się do tej firmy?

trzeźwym okiem

Pracując w tej firmie widziałem jak foremani otaczają sie grupą swoich kolesi. Z biegiem czasu kolesie mieli w d.pie prace a jedynie potrafili się wymądrzyć jacy to oni są. Dla właściciela firmy nie liczy sie praca jaką oferujesz tylko kasa za ciebie jaką mogą wyrwać. To co czytałem tutaj, że usuwane są osoby pijące to zakrawa na śmiech. Właśnie pijące maja pierwszeństwo w wyjazdach a nawet kilkakrotne zjazdy karne nie oznaczają końca pracy. Ogólnie w tej firmie na prace mają w większości wszyscy (usunięte przez administratora), byle tylko jeździć. Pozdrowienia dla właściciela.

p.s. tak dla porównania polecam firmę POROLET - mały quiz znajdż 10 róznic pomiędzy obiema firmami .Zadanie bardzo proste zatrudnij się w poroleci a po miesiącu na kolanach wrócisz do termako lub fenixa jak kto woli. Obraz polskiej rzeczywistości i polskiego prywatnego pracodawcy .Nie narzekajcie bo moja (usunięte przez administratora) a do tej pory mnie boli jak \" dałem sobie szansę zarobić normalne pieniądze w polsce\"

byly pracownik

Witam.Bylem pracownikiem najpierw teraco a potem termako.tez bylem na norweskich warunkach i tez nawet do dzisiaj mam problemy z podatkami.Tak naprawde to nawet norwedzy nie konca potrafia sie dobrze rozliczyc z podatku a urzad podatkowy cztery razy zmienial mi zeznanie w jednym roku (sami nie wiedza co maja odliczyc a za co naliczyc).Prawda jest tak ze latwo sie bierze ale pozniej trodno sie oddaje.Feriepenge zawsze dostawalem tak samo jak i rodzinne.Bylem u nich foremanem przez 4 lata.Szefowie sa jacy sa.(znalem duzo wiekszych durniow) ale da sie z nimi zyc.Nie pracuje u nich bo sam tego chcialem juz dwa lata. Siedzialem tylko w jednej stoczni i mialem sporo pracownikow . Nikt nie nazekal.Chyba ze chlal przez cztery dni z rzedu i nie przychodzil do pracy wiec sory ale kazdy jest dorosly i wie co robi. Wyplaty zawsze na czas. Zasad prosta przychodzisz do pracy robisz co ci kaza i jest o.k. ale jak ktos ma stare zwyczaje z polski to sam sobie winny ( picie ,leserstwo i kradzieze). Znam dobrze tych foremanow ktorych nazwiska juz padly wyzej bylo kiedys lepiej z nimi. Tez mialem pseudo fachowcow i nie popracowali za dlugo. Moglbym sie przedstawic ale nie chce robic fermentu na forum a jedynie podzielic sie opinia. Ogolnie jezeli naprawde cos potrafic ( nie tylko sie przechwalac) a nie jestescie alkoholikami i nie zachowujecie sie jak psy spuszczone z lancucha to polecam. Piekny obraz polskiego pracownika mozna zaobserwowac szczegolnie na promach i w samolotach . Zenada az wstyd sie przyznac ze jest sie z polski same pijaki i buraki. Pozdarwiam i zycze powodzenia . RF

sos

58 341 80 81 Pod tym numerem można go złapać.

mario

Mam ogromna prozbe o wyslanie numeru do pana (usunięte przez administratora)na kom.... szykuje sie mi wyjazd a zaposialem jego numer. Dzwonilem do biura ale nie chca podac. Jesli ktos ma to prosze o wyslanie

Bogdan

(usunięte przez administratora)pamiętam ciebie jescze z navco. Niezła (usunięte przez administratora)z ciebie była i jest. Kapowałeś ludzi do Modela. Sam nic nie potrafisz zrobić, najgorsza (usunięte przez administratora)była lepsza od ciebie.(usunięte przez administratora)

Supervisor

Na wstepie chcialbym zaznaczyc ze nie mialem i nie mam niczego wspolnego z firma Termako. Tak wiec czytam te wasze wypowiedzi i nie moge wyjsc z podziwu. Okazuje sie bowiem ze nie tylko do mnie trafiaja odrzuty eksportowe. Panowie ktorzy tak doniosle pisza na temat oszustw jakoby serwowanych im przez DAWNEGO pracodwace, zapomnieli opisac oszustw ktorych sami sie dopuscili. Nie musze zgadywac, wiem jak to sie odbywa, wiem z autopsji. Oszustwa o ktorych pisze to oczywiscie, nieszczerosc wzgledem pracodawcy odnosnie swoich kwalifikacji (zazwyczaj o polowe i wiecej naciagnieta) to leserstwo ktore to nie wiedziec czemu nie jest akceptowane przez wrednych supervisorow, az wreszcie pijanstwo ktore przeciez kazdy dobry pracodawca powinien akceptowac, malo powinien wrecz zasponsorowac najmniej raz na tydzien jakis wypad. O zlodziejstwie nawet nie bede wspominal. I teraz taki zwolniony z powyzszych przyczyn delikwent, wypisuje kalumnie na swojego ciemiezyciela, pracodawce, jaki to on nieuczciwy, nie wyplaca naleznych pieniedzy czy tez wrecz je potraca. Ale nie dochodzi do tych pustych glow jakie koszta zwiazane z zatrudnieniem takiego wyzej opisanego trutnia, poniosl ten pracodawca. Bo przeciez kazdemu cwaniakowi przysluguje prawo do oszustwa (to takie dostojne) a glupi pracodawca powinien placic. Pomysl jeden z drugim dlaczego was wykopali? dlaczego normali pracownicy sa normalnie traktowani a tylko lewusow sie zsyla do kraju. U mie niestety tez jest takich pod dostatkiem. Osobiscie dziele pracownikow na dwie grupy: Pierwsza to ludzie przyjezdzajacy do pracy aby zarobic nalezne im pieniadze. Druga natomiast to taka gdzie ludzie przyjezdzaja wziac pieniadze od pracodawcy (szybko sie takich pozbywam) Konkludujac Przyjezdzasz do pracy i za prace beda ci wyplacane pieniadze!!! Pozdrawiam uczciwych pracownikow, nieuczciwi moga mnie pocalowac w(usunięte przez administratora).

Prezes

Termako Interior Krawczyk Osipuk Sp.z o.o ogłasza że na wniosek Norweskiej Inspekcji Pracy dokonano kontroli naszej firmy. W wyniku przeprowadzonych czynności nie możemu pod dawą nazwą firmy nadal oszukiwać pracowników którzy są frajerami w naszym przekonaniu. Teraz puki znowu nie nastąpi nalot i przetrzepanie naszego biura, będziemy robić w durnia ludzi pod nową nazwą Feniks Accommodation Sp. z o.o. Pozdrawiamy Zarząd. PS: Potrzeba nam nowych głupich od zaraz.

ojejku

Foreman a powiedz dlaczego ostatnio zwolniło się kilku foremanów? Dodatkowo firemka robi w jajo ludzi na umowach. Za takie umowy idzie sie siedzieć w Norwegi.Przy podpisywaniu kontraktu inblanco podpisuje sie wypowiedzenie. I dlaczego firemka jest w tanie rozwiazania? Nowa nazwa to Feniks Accommodation Sp.z o.o. Od początku są jedynie ludzie co potrafia zbajerować tępego szefa zapatrzonego w kase. Moja rada dla przyszłych pracowników bez umiejatności. Wystarczy raz w miesiacu podkapować tego co naprawde pracuje a ma sie przyszłość zapewnioną przynajmniej na rok , pojeździsz za niego.

Foreman

A kto tu na tym forum najwięcej narzeka? Nieroby, które nawet waty nie potrafią kłaść i chlejusy - bo firma (o dziwo) pić w pracy nie pozwala. Jeżeli jest tak źle i nie dobrze to dla czego najlepsi (na prawdę wartościowi) pracownicy pracują tu od początku i jakoś nie mają zamiaru wracać do Navco i innych Maritime, z których przyszli? Dla czego nie wypowiedzą się osoby, którym firma pomogła wydostać się z życiowego "bagna" ? Jakie to typowe, jakie to Polskie....opluć i obwiniać za swoje niepowodzenie wszystkich dookoła (a głównie tutaj właścicieli) tylko nie siebie. Panowie.... po prostu przestańcie chlać i weźcie się za robotę... bo długo tu pracuję i jeszcze nikomu włos z głowy nie spadł....bez powodu. Pozdrawiam.

iskierka

wlasnie chca mnie tam na rozmowe, tez wyslalam do fenixa, po przeczytaniu tego chyba zrezygnuje z rozmowy...

Na jednym z portali pracy nabór na stanowisko pracownika biurowego ogłasza pewna tajemnicza firma Fenix accomodation. Poszukiwałam w necie jakichś info na temat tej firmy i czarna dziura. Wpisując nr tel znalazłam niejaką firmę Interior Service, siedziba mieści się w tym samym miejscu co anonimowa firma z ogłoszenia. Czytając powyższe komentarze już domyślam się w co ta firma gra... A ponad 700 wyświetleń na stronie. Good luck...

Samo dno

Nie padają bo dają łapówy za robotę kosztem wypłat ludzi. Kiedyś tam wpadnie CBA i posprząta. Jak się zwalniałem to mi nawet ferypengi nie wypłacili. Po roku jeszcze musiałem podatek zapłacić bo (usunięte przez administratora) wie co namieszali w papierach.

Zostaw merytoryczną opinię o Termako Interior Service - Gdańsk

Termako Interior Service