Cukiernia Korneliusz Okoń

Legnica

Opinie o Cukiernia Korneliusz Okoń

agusia 2009-09-07 21:38:56
Bardzo smaczne wyroby ,tosty palce lizać!
CukiernieLegnica 2011-10-25 20:13:57
Byłam Tam Raz( usunięte przez administratora ) wyglądają dosyć dobrze w smaku nie polecam cukierni tak samo jak i wyrobów.
niezadowolona 2014-08-20 17:05:41
Kupiony tort w poniedziałek na zamówienie przy ul. Chojnowskiej , okropny jedna wielka klucha, nie można było tego jeść, biszkopt twardy bez smaku , bita śmietana mdła ( jeden cukier) smakowała i wyglądała na nieświeżą. Wylądował w koszu. Nie polecam tortów chociaż wcześniej robiłam zakupy innych ciast i nie miałam uwag.
wróżka 2014-10-31 13:29:43
Masakra;/
Pracuje się beznadziejnie!
Więcej latania niż roboty, o wszystko trzeba się prosić.
(usunięte przez administratora) Zarobki najniższa krajowa (usunięte przez administratora)Żenujące!
A ludzie pracujący są super.
jelon 2014-12-10 20:33:11
daruj sobie, takiego braku szacunku nie znajdziesz nigdzie. żonka szefa ma wszystkich za złodziei, nierobów i plotkarzy, ale podobno każdy sądzi wg. siebie. patrzą na ręce. pracownicy produkcji traktowani są jak ściery do podłogi, kierowcy w oczach szefostwa to nieroby i złodzieje, a pracują po 10-12 godzin za śmieszne pieniądze. Ludzie wybijcie sobie z głowy pracę w tej pseudo firmie. Prędzej dorobicie się choroby zawodowej niż doświadczenia, a potem i tak was wywalą na bruk. przez kilka miesięcy tam pracowałem, ale czkawkę będę miał przez parę lat, odszedłem sam, ale mam kontakt z ludźmi, których wywalili po dekadach pracy tam.
Wiesława 2014-12-16 14:54:13
Kupiłam ostatnio sernik LuX muszę przyznać ze wygląda paskudnie w tej czekoladzie i te paski białe.Wcześniej był smaczniejszy czekolada i posypane wiórka kokosowe nadawały smak temu sernikowi.
anka 2015-02-27 01:29:24
No ale wyroby to sami przyznajcie że Cukiernia Korneliusza Okonia ma naprawdę bardzo smaczne. Mi smakują i mojej nic nie jedzącej czesto córce też. No i ze względu na bardzo miłą obsługę naprawdę ciężko mi uwieżyć w to że nie płacą- czy to na pewno są potwierdzone informacje? a może ktoś po prostu chce obsmarować tak dobrą cukiernię?
Ralena 2015-03-21 13:43:10
Czy Legnica jest na tyle wielkim miastem, że wielkie firmy miałyby się wygryzać i ingerować w swoje strefy wpływów? Cóż... szczerze powiedziawszy jakoś łatwo przychodzi mi zaprzeczenie tego typu historii. Odnoszę wrażenie, że warunki dla pracowników mogą nie być na tyle dobre na ile każdy by chciał - konflikt interesów pełną gębą.
aleksander kwaśniewski 2016-03-13 15:47:03
szefie kiedy będą podwyżki płacy,bo na maszyny pan ma na nowe samochody też,a ludzie czekają na pieniądze za tłusty czwartek ( dziadostwo)
lemon 2016-05-19 12:18:51
Ja sądzę, że branża cukiernicza ma teraz szansę na ogromne tąpnięcie. Ludzie stali się wygodni, babcie i mamy nie potrafią tak dobrze piec tortów, jak to zrobią w cukierni. Fajnie, że ta cukiernia rozwija się, mają ciekawą ofertę.
Zostaw swoją opinię o Cukiernia Korneliusz Okoń - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Korneliusz Okoń