Socha Producent Mebli Wypoczynkowych

Luzino

Opinie o Socha Producent Mebli Wypoczynkowych

abcd1 2011-03-21 19:47:05
Dobrze się stało, że ludzie wreszcie zaczynają mówić. Firma tak zarządzana to klasyczny przykład ( usunięte przez administratora )
Tapicer 2011-04-04 20:58:09
Bez rozpisywania -( usunięte przez administratora )
niezadowolona 2013-05-14 12:44:17
W zakładzie tym stosowana jest typowa spychologia. Zgłosiliśmy reklamacje a jak przyszło co do czego okazało się że nie było to reklamacja, lecz renowacja .... w ich mniemaniu. Dzwoniąc do zakładu zostałam odsyłana od sekretariatu- sklep firmowy - produkcja.... I nikt nic nie wie. Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i obciążono nas kosztami.....
gosc11111 2013-09-23 15:24:27
indywidualna rozmowa z szefem,co wynegocjujesz to twoje.
zleceń coraz więcej.chłopaki nie narzekają.akord ile zrobisz tyle zarobisz.
anonim 5 2013-09-23 15:27:36
Dziękujemy.
Meble tapicerowane ciut droższe niż u konkurencji ale jakość o niebo lepsza.
Fajna obssługa w Salonie firmowym w Luzinie.
Pozdrawiamy
luigi 2013-09-26 14:30:11
2 tygodnie okres próbny,jak się nadasz to zostajesz na tapicera.
anonim0000000 2013-10-16 10:35:22
Słyszałem że Socha ma coraz więcej zleceń i szuka tapicerów.
Zarobię więcej niż w Gdynskim Dębie.( tu się nie da zarobić)
Dajcie znać.
EMI 2014-04-10 13:39:36
Jakość mebli coraz gorsza, wszyscy są mili tylko do momentu zakupu a później jak są jakieś poprawki to gburowate, chamskie odzywki i żadnej reakcji, nie ma z kim rozmawiać. Ostatnim hitem tej firmy to czarne skrzynie na pościel, więc po co wybierać ładne materiały skoro robi się czarne skrzynie na pościel, więc jak można nazwać te meble eleganckimi. Nie polecam tej firmy!!!!!!
titi 2015-01-30 13:33:10
Chciałbym podtrzymać pytanie poprzednika - jak to jest z pracującymi weekendami w Socha Producent Mebli Wypoczynkowych? A jeśli weekendy są pracujące, to jaka stawka za nie obowiązuje?
Azo 2016-05-05 19:36:40
Nie wiem czy ktoś miał problem taki jak ja. Kupiłam w grudniu 2015 narożnik. Po tygodniu oderwała się listwa pod siedzeniem i ociera część która powiększa powierzchnię spania. Zgłosiłam reklamację i do dnia dzisiejszego 05.05.2016 nie ma żadnego efektu, nikt nie dzwoni, nikt nie pisze . Żałuję tego zakupu i najlepiej oddałabym ten narożnik, który kosztował niemałe pieniądze.
Klijent 2016-09-13 14:08:55
Bardzo nie mila obsługa. Bardzo drogie meble a materiały słabej jakości NIE POLECAM! !
Maniura 2016-09-23 16:28:07
Socha Producent Mebli Wypoczynkowych zatrudnia ludzi teraz?
On 2016-11-18 13:23:54
Tak, zatrudnia. Ale Ukraińców, Polaków już nie potrzebują. Bo po co płacić 10zl jak można 7-8. A przy 250godzinach miesięcznie to duża różnica. Czechu (szef) ciągle pije, jego syn nie ogarnia. Bałagan jak cholera . Meble słabej jakości, wykonywane przez pracowników pod wpływem alkoholu, stolarnia od rana pije wódkę. Tragedia
Zostaw swoją opinię o Socha Producent Mebli Wypoczynkowych - Luzino
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Socha Producent Mebli Wypoczynkowych