brak logo

MAart - agencja tłumaczeń

Warszawa

Opinie o MAart - agencja tłumaczeń

xyz 2012-02-28 22:04:27
Witam,
nie polecam pracy w Agencji Maart.
Towarzystwo bardzo nie miłe, a o obciążeniach za błędy podczas realizacji zleceń człowiek dowiaduję się dopiero podczas podpisywania umowy. Brak profesjonalizmu ze strony niektórych przełożonych. Nieterminowe przelewanie wynagrodzeń.
1
J 2012-03-02 08:40:58
Nie polecam. Byłem na rozmowie o pracę na stanowisko informatyka. Zero profesjonalizmu. Pani koordynator rekrutująca, chyba pracownica działu HR nie pojawiła się w ogóle. Rozmowę przeprowadził za nią ktoś inny, ale nie wiem jakie stanowisko zajmował. Rozmowa odbyła się w mini salce konferencyjnej, która pełniła rolę schowka na nieużywane meble. Co do samego stanowiska to miało to polegać na administracji wszystkimi systemami firmy + naprawianiu kodu software'u pisanego metodą chałupniczą, przez niezliczoną ilość poprzednich informatyków. Umowa na zlecenie na czas określony. Potem przedłużenie na takich samych zasadach. No i wynagrodzenie jak dla osoby rozpoczynającej karierę zaraz po studiach...
ja 2013-05-29 11:21:48
Slabe stawki dla tlumaczy. Praca tylko dla studentow...
1
Baba 2013-09-02 10:42:56
odezwij sie do nich i zapytaj. Przeciez to zalezy od człowiekajak postrzega stawki. Są tacy dla których i 100zł bedzie mało :)
flash 2014-01-29 10:18:51
Rozmowa bardzo miła. Warunki jak na obecny rynek też niezłe.
mz 2014-04-24 22:30:42
Nie wypłacają zaległych wynagrodzeń po zerwaniu po zakończeniu umowy.
1
y 2014-05-21 19:05:23
NIE POLECAM: przy 40 godzinach tygodniowo nie dało rady zarobić 1 700 PLN netto, rok 2011 mimo nad-szybkości pracy i oddawania zleceń punktualnie lub przed czasem. Z tego co wiem, zaoferowali zlecenia w 2013, ale za IDENTYCZNĄ, bardzo niską stawkę z 2011, co oznacza, że trzeba "zrobić" szalenie dużo rzeczy, żeby zarobić 1 000 PLN netto (na rękę) miesięcznie. Poza tym nielegalnym jest zatrudnianie osób na umowę o dzieło, czy zlecenie, w momencie, gdy NIE są one studentami. Jedynie umowa o pracę - która trwa 1 rok daje możliwość uzyskania pieniędzy, jeśli jest się potem bezrobotnym. Niechętnie dają umowę o pracę, co oznacza, że nie cenią sobie pracowników. Stawiają na rotację i uważają to zapewne za strategię "rozwoju" firmy.
1
Człowiek pracy 2014-06-18 14:40:38
uwielbiam opinie ludzi którzy najchętniej dostawali by miliony za nic nie robienie- może warto było się po prostu wziąć do roboty!! Pewnie zarabiałeś tyle bo robiłeś 1 stronę w 3 dni? Ja robię dla nich sporo zdalnie i za uczciwa robotę dostaje fajne pieniądze na koniec miesiąca ale może po prostu jestem szybka i dobra w tym co robię a tobie się tylko zdaje z tą nadszybkością :)
lewa 2014-08-20 10:23:47
nie polecam, towarzystwo nie miłe i nie ogarnięte, radże omijać
bez emocji 2014-09-01 10:28:51
witam, przede wszystkim aby móc kogoś/coś oceniać to trzeba kogoś znać, więc Droga Lewa ile czasu tam przebywałaś/przebywałeś by tak napisać?
Poltyk 2015-01-15 09:25:34
Powiedzcie mi proszę jakie trzeba mieć certyfikaty aby zadowolić ludzi w Maart? Chciałbym tam podjąć pracę - chociaż tymczasowo, dopóki nie udało by mi się znaleźć niczego konkretniejszego. Zastanawiam się tylko nad wysokością zarobków - jak są one liczone i jak przejść rekrutację do firmy. Dzięki za sugestie.
Obi 2015-03-19 09:08:23
Na dobrą sprawę każdy certyfikacik jest mile widziany w firmie - w każdej firmie. Jeżeli chodzi o jakieś inne dodatki to warto byłoby rozmawiać z pracownikami, którzy niestety zbyt wylewni nie są i mało generalnie informacji od nich można uzyskać. Sam się zastanawiam jak wygląda sytuacja odnośnie wysokości tych zarobków..
byłoniebyło 2015-07-07 13:57:04
Kasa owszem marna- o umowie o prace raczej zapomnijcie. Od pracowników oczekuje się wiele- szefowa raczej histerycznie podchodzi do wielu kwestii i zdarza jej się prywatne sprawy burzliwie załatwiać na forum. Szeregowi pracownicy mimo wszystko jednak mili, sympatyczni i kompetentni- choć im też czasem frustracja wymyka się spod kontroli- no ale po prawdzie każdemu się zdarza.

Jeśli macie inną alternatywę to raczej się tu nie pchajcie.
1
JednaBabaDrugiejBabie 2015-09-18 04:11:08
Super śmieszne są te opinie :-) Od razu widać, że piszą je chyba głownie jacyś adminowie tego serwisu żeby podkręcać dyskusje i wypromować ogłoszenia płatne bo na temat innych firm też bardzo podobne bzdety można poczytać. Na pewno nie piszą tego tłumacze ani PM-owie znający branże i tę konkretną firmę. Raczej trafiając się może jacyś studenci, którzy się na praktyki nie dostali, sfrustrowani juniorzy od IT bez umiejętności programowania lub tłumacze-stażyści z aspiracjami, ale bez doświadczenia i zapału do pracy, którym pewnie staż się pomylił z pracą zawodową na stanowisku przeznaczonym dla osób z kwalifikacjami i doświadczeniem. Może ktoś ich szybko zachęcił do robienia wielkiej kariery gdzieś indziej. Ja akurat znam firmę MAart bo od lat z nimi współpracuję i bardzo sobie tę współpracę chwalę. Mają faktycznie bardzo wysokie wymagania i trzeba się czasem napracować bo nie tylko standardy mają międzynarodowe ale projekty także, a ciekawe oferty pracy i zlecenia są tylko i wyłącznie dla najlepszych i to z doświadczeniem, lub przynajmniej gotowością do nauki i pracy. Więc te opowieści o pracy tymczasowej lub na akord, wielkich oczekiwaniach finansowych, umowach o pracę dla początkujących, bez doświadczenia, kwalifikacji, specjalizacji, znajomości narzędzi pracy tłumacza i, zazwyczaj, ze słabą znajomością języków obcych można sobie snuć w odniesieniu do jakiegoś lokalnego biura tłumaczeń w Markach lub Mińsku Mazowieckim, a nie do takiej firmy jak MAart. Przecież to jest firma funkcjonująca na rynku międzynarodowym od kilkudziesięciu lat i spełniająca najwyższe standardy jakości (jako pierwsza firma na świecie mieli certyfikaty EN 15038 i ISO 17100)oraz obsługująca od lat wszystkie instytucje UE oraz wielkie międzynarodowe korporacje. Wszyscy, którzy znają choć trochę tę branżę mają tego świadomość i wiedzą co to za firma i czym się zajmuje, więc od razu widać gdy ktoś nie ma pojęcia o czym mówi. Dla tego typy kandydatów do pracy najlepszą opcją jest ukończenie kursu technika dentystycznego (w tak bardzo polecanej w tym serwisie szkole Gowork)i zatrudnienie się u wujka za wymarzone kokosy - może nie narobią większych szkód zanim ich dentysta-kapitalista z roboty na umowę-zlecenie wywali i zaczną znowu narzekać, że świat jest okrutny i nikt im nie chce dać pieniedzy za nic. :-)
basia 2015-10-12 16:10:31
w pracy wewnętrznie szansa jest ale jako tłumacz współpracujący raczej na to nie licz- specyfika współpracy jest tutaj raczej na zasadach b2b (o dzieło)
izaura 2016-05-15 14:50:14
Oferują zarówno tłumaczenia ustne i pisemne, znaja sie na tym ponieważ juz kilkanascie lat prowadza swoją agencje w Warszawie
Zostaw swoją opinię o MAart - agencja tłumaczeń - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAart - agencja tłumaczeń