volkswagen poznan

Poznań

Opinie o volkswagen poznan

anonim 2011-03-18 10:11
Ogolnie do (usunięte przez moderatora)..Wymyslaja jak tu umilic czas fizolom w tym(usunięte przez moderatora)solarium.PAPIERY i CYFRY to jest to co sie liczy ,czlowieka mozna zwolnic i przyjac nowego,mlodszego,,glupszego\'\' no i tanszego.Niedlugo zaczna wydawac na bramie stoperan,pampersy i kneble zeby sie nie odzywac-CO,JAK,POCO! Porzadki w ODLEWNI jak przed wizyta Pana Prezydenta -pytam po co , przeciez kopalnia bedzie kopalnia,a ci co maja za to placone robia jeszcze wiekszy SYF.POZDRAWIAM KOLEGOW Z KONCERNU ZWLASZCZA TYCH KTORYM LATEM DOKUCZAJA UPALY NA INNYCH ODDZIALACH (zwlaszcza biura)ZAPRASZAM DO NAS!!!
dwa 2011-06-01 21:14
Poziom kultury brygadzistów kierownika hali i kierownika zmiany na odlewni poniżej skali krytyki. Żenada, praca na garbie młodych zatrudnianych przez lipnych pośredniaków na zasadzie dzisiaj jesteś jutro Cię nie ma, pokazówki i szantażowanie ludzi z zewnątrz pod groźbą zwolnienia na porządku dziennym. Wszechobecna konfidencja, grubo bym sie zastanowił nad podjęciem pracy poprzez nieodpowiedniego pośrednika w tej firmie.
Buba 2016-03-29 12:15
IT-atmosfera pracy okropna, wyscigi szczurow. Jeden kolegow chodzi z mikrofonem i podburza ludzi po czym ich nagrywa jak ktos sie zle wypowaida. Takze uwazajcie. Generalnie nie ma tu zadan IT. Nie polecam tej firmy dla informatykow- strata czasu. Jest caly sztab ludzi ktorzy zajmuja sie zwolenieniami. Mowia ze praca jest stabilna - ale kazdy kazdego obaguje za plecami.
Robert 2016-08-18 20:37
Nie polecam tej firmy. Cały czas jestes okłamywany, cały czas Ci obiecują podwyżki których po 10 latach pracy osiagania swoich celi i tak nie dostajesz. Po co kłamać. W firmie są nielegalne posłuchy. Jest dużo ludzi co tylko obserwują kamery i słuchają nagrań. Tak sie wykazują ludzie którzy chcą awansować. Tu nie docenia się fachowców, raczej sie ich wyśmiewa ze mysla ze pozjadali rozumy. Pokazuje sie ze nie trzeba nic umiec i robic zeby cos dostac. Najgorsze jest to ze buduja auta ktore zagrzaja bezpieczenstwu czlowieka, jak mieli awarie to puszczali auta bez sprawdzen hamulcy, bo bali sie przyznac ze jest problem. Ludie ktorzy tu sa kierownikami przypominaja UB-eków z lat 80-tych.
Jaro 2016-10-02 21:00
A zatrudniąją tylko przez agencję i jakie są zarobki?
Pracownik z Antoninka 2016-10-07 20:59
Jak chcesz to się zatrudnij bo ludzi coraz więcej brakuje . Sami się zwalniają nawet urlopów nie chcą dawać bo nie ma kto pracować. A praca przez Work Serwis i umowa co trzy miesiące przez trzy lata. Zarobki 2800 zł. a na rękę około 2000 zł. Oczywiście praca w soboty rano i popołudniu i niedziela nocka na 18:00 czyli weekendu zero jak w Bridgestone. Są już inne firmy co oferują te same zarobki weekendy wolne i umowa odrazu na stałe.
Michu 2016-11-14 21:38
Co zabieraja pracownikowi zatrudnionemu przez worka na l4 bo słyszałem ze nawet premie kwartalne czy to prawda?
Mariusz - gruby 2016-11-25 12:39
Tak to prawda jak przekroczysz 9 dni chorobowego to dostajesz gołą wypłatę , czyli około 2.000 zł na rękę . Oczywiście jeszcze idziesz w weekend czyli sobota rano i od nowego roku sobota popołudniu , te dni są pracujące obowiązkowo.
Mariusz Tucccholski 2016-12-14 18:14
Pozdrawiam ML2 i wszystkich przygłupów w moim teamie ;)
Tob 2017-01-25 05:16
Okolice sremu dojazd ktos cos ? Pisac konieczny.tob@gmail.com
new 2017-02-18 15:46
witam w jakim okresie jest przerwa urlopowa w vw we wrześni wie ktos bo wybieram się tam do pracy a chciałbym coś zaplanować?
Toko 2017-02-23 04:54
Wspolne dojazdy ze sremu do wrzesni ktos cos ? konieczny.tob@gmail
Maciej ze Swarzędza 2017-02-27 23:19
Dajcie sobie spokój z tym Vw , pracowałem cały miesiąc i w weekendy i dostałem niecałe 2200 zł. na rękę.
Usłyszałem że potrzebują w Swarzędzu w Armaturach. Zgłosiłem się tam do pracy po miesiącu dostałem 2500 zł. wypłaty na rękę i weekendy wolne.
Tobi 2017-04-04 14:51
Siemka :-) jest mozliwowc zabierania sie z kims ddo wrzesni ze srody wlkp ? konieczny.tob@gmail.com jestem ze sremu
Operato 2017-04-06 07:19
Orientuje się ktoś ile może zarobić stażysta w warsztacie centralnym?
Allaho 2017-06-05 12:18
A nie jest czasami tak że przez pierwsze 6 miesięcy 2800brutto potem 3000brutto następnie po kolejnych dziesięciu miesiącach 3490brutto i po kolejnych 10miesiącach 3950brutto? Pytam bo jakaś lipina informacja z tym że przez pierwsze 3 lata otrzymuje się 2800brutto. Jest tak jak ja napisalem wyżej. Pzdr
Siwy 2017-06-21 00:20
Przyjmujcie się do Vw bo ludzi brakuje . Od początku roku zwolniło się już 230 osób.
Dwa tygodnie temu przyjeli pierwszego pracownika z Ukrainy bo Polacy za te grosze już nie chcą robić.
Wolą zatrudnić ludzi z Ukrainy jak dać podwyżki Polakom.
Hohn 2017-07-03 04:56
Ukraińcy niech się gonią do siebie
pracownik 2017-07-05 07:18
Praca wv nie wyglad tak kolorowo wszedzie obecne kolesiostwo i straszne naciski na pracownikow liniowych celem zrobienia normy a to wszystko przez chec dostania premi za zrobiony plan produkcyjny majstrow i kierownikow jakie kolwiek awanse sa tylko po znajomosci zaklamanie na porzadku dziennym i ciagla praca bez wolnych weekendow czyli sobota rano popoludniu i nocka niedziela zdarza sie nawet na 18 po wakacjach juz zaplanowane sa juz wszystkie niedziele do konca roku .Wolny dzien 14 sierpnia ktory byl zaplanowny od poczatku roku i pracownicy zaplanowali sobie ten czas wolny juz nie jest wolny zarzad zaplanowł dodatkowe zamowienia wiec do pracy rodacy . W przyszlym roku planowne trzy tygodnie urlopu poczawszy od 30 kw. a wszystko przez zaczynajacy sie rozruch caddy 5 wiec jeden tydzien bedzie trzeba odrobic tylko pytanie kiedy ?
A jeszcze zapomnial bym napisac wzmianke na temat naszych kochanych przez wszyskich
Zaleznych Zwiazkow Zawodowych na czele z arcy ksieciem panem Piotrem Olbrysiem ktory skacze i przytakuje i podpisuje wszystko jak mu zarzad karze. Panie Piotrze pracownicy zarabiaja coraz mniej zamiast wiecej wystarczy porownac pity za rok 2015 a 2016 srednio ta kwota jest o ok 1000 mniejsza a zdarzaly sie i wieksze sumy a co bedzie za rok 2017 ? a pracy i wymagan i pomyslow podawanych przez nie posiadajaca zadnej wiedzy kadre zarzadzajaca jest duzo. Wystarczy panie Piotrze zejsc na beton i posluchac troche zalogi i jesli pan troche odwagi naglosnc je otworzyc oczy co nie ktorym na temat sytuacji w zakladzie i w domach pracownikow gdzie tata czy mama sa ciagle w pracy.
Mały 2017-07-09 20:14
Pracowniku co napisałeś 05-07-2017r. Masz całokwitą racje w Vw jest coraz gorzej a nawet całkowicie
nie polecił bym tej firmy najgorszemu wrogowi. To jest tak jak w Niemczech , jak będziesz pracował u niemca to zarobisz , a jak u polaka to będziesz miał jeszcze większe długi. W Vw jest tak samo , jak rządzili niemcy to było dobrze , a jak od około 8 -śmiu może więcej żądzą polacy , to tylko cięcia ludzi i zwiększanie produkcji. Gdzie tu logika. Aha zapomniałem że polak polaka utopi w łyżce wody , i tak jest właśnie w Vw.
Krzysztof 2017-07-09 20:28
Witam wszystkich , jestem pracownikiem Vw od 10 lat i widzę jak ta firma schodzi na psy .
Teraz jak mam urlop to zaczołem intensywnie szukać pracy bo mam już dość.
Mam już pare dobrych ofert , wykoystam urlop i się zwalniam.
Prawda 2017-07-12 01:32
Jak gazeta Wrzesińska opisała Vw że jest tam wyzysk i nowi pracownicy robią za grosze,
to Vw awansował na trzecie miejsce jako najgorsza duża firma w Wielkopolsce.
1. - Amazon
2. - Bridgestone
3. - Vw
Od stycznia tego roku z Vw zwolniło się już 290 osób.
Pracownik 2017-07-24 06:19
I jak tam chętni na 14ego są?
Pracownik 2017-07-24 13:50
Podobno marnie i dobrze 100 do banku a druga do łapy nie dosyc ze potrzebuja to jeszcze chca zaoszczedzic masakra
Szary robaczek z linki 2017-07-24 22:19
Pracownicy od początku roku planują sobie rodzinne weekendy, a tu nagle firma jest w potrzebie.... a jak pracownicy maja potrzeby, a są tacy, to nikt w vwp ręki nie poda. Gdzie jest Solidarność.... ale ta za pracownikiem? Na Słowacji chyba dobrze zrobili, pewnie nie maja 17 zmian:) pozdro dla ZAŁOGI
Pracownik 2017-07-25 11:28
Za starych dobrych czasów aby zachęcić pracownika aby przyszedł do pracy w niedzielę na nockę potrafili zapłacić 200% ale to było za czasów gdy rządzili jeszcze Niemcy,a dziś za rządów Polaczków najchętniej zaje... by wszystko bo po możecie przyjść za 100% i połowa do banku. Idąc na zakupy do sklepu też mam powiedzieć pani kochana za połowę zakupów zapłacę teraz a resztę w styczniu? I dlatego pracownicy mają wyje... na ich nadgodziny.
Anonim 2017-07-26 23:18
AUTOMATYK w VW POZNAŃ - nie polecam. Ciągle wymuszanie nadgodzin. Kadra zarządzająca na utrzymaniu ruchu, która nie ma wiedzy teoretycznej ani praktycznej odnośnie zagadnień technicznych. Generalnie osoba na tym stanowisku ma naprawdę do czynienia mało z jakąkolwiek automatyką przemysłową. Jeśli jesteś młody i ambitny do tego chcesz się czegoś nauczyć to ta praca nie jest dla Ciebie. Moim zdaniem na tym stanowisku można tylko się niestety cofnąć w rozwoju zawodowym. Zakład płaci za fachowe szkolenia jednak trzeba pamiętać, ze wracasz z szkolenia i niestety nie ma gdzie utrwalić otrzymanej tam wiedzy. Wypłaty oczywiście są na czas i wynagrodzenie na pierwszy rzut oka wydaję się atrakcyjne. Opisałem tutaj pracę na dziale Lakierni, nie wiem co się dzieje na montażu i spawalni aczkolwiek podejrzewam, że dużej różnicy pewnie nie ma. Według mnie praca dobra na dociągniecie do emerytury, ponieważ oprócz poświęcania własnego czasu w weekendy nie trzeba tam się przemęczać fizycznie ani umysłowo. Pozdrawiam
Doświadczony 2017-08-07 13:08
O czym wy piszecie? Przecież tylko tam można tak naprawdę tyle zarobić w Wielkopolsce.
Nawet za 2 tyg pracy nie dostałem wypłaty niższej niż 3 tysiące złotych. Wciąż są premie jakieś dodatki.
Na nadgodziny chodzić nie trzeba, weekendy miałem wszystkie wolne od pół roku więc nie ściemniajcie!
Abc 2017-08-07 17:58
Puknij Ty się w głowę i to porządnie.
ppg 2017-08-08 19:39
doświadczony masz coś nie tak z głową,chyba nie robisz w vw poznań
A-tyk 2017-08-10 12:03
Anonim 2017-07-26 23:18
Anonim Nie pie**ol tylko weź się za robotę a nie tylko filoozofowanie w głowie i wypisywanie maili !
Zostaw swoją opinię o volkswagen poznan - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie volkswagen poznan