volkswagen poznan

Poznań

Opinie o volkswagen poznan

anonim 2011-03-18 10:11:25
Ogolnie do (usunięte przez moderatora)..Wymyslaja jak tu umilic czas fizolom w tym(usunięte przez moderatora)solarium.PAPIERY i CYFRY to jest to co sie liczy ,czlowieka mozna zwolnic i przyjac nowego,mlodszego,,glupszego'' no i tanszego.Niedlugo zaczna wydawac na bramie stoperan,pampersy i kneble zeby sie nie odzywac-CO,JAK,POCO! Porzadki w ODLEWNI jak przed wizyta Pana Prezydenta -pytam po co , przeciez kopalnia bedzie kopalnia,a ci co maja za to placone robia jeszcze wiekszy SYF.POZDRAWIAM KOLEGOW Z KONCERNU ZWLASZCZA TYCH KTORYM LATEM DOKUCZAJA UPALY NA INNYCH ODDZIALACH (zwlaszcza biura)ZAPRASZAM DO NAS!!!
dwa 2011-06-01 21:14:22
Poziom kultury brygadzistów kierownika hali i kierownika zmiany na odlewni poniżej skali krytyki. Żenada, praca na garbie młodych zatrudnianych przez lipnych pośredniaków na zasadzie dzisiaj jesteś jutro Cię nie ma, pokazówki i szantażowanie ludzi z zewnątrz pod groźbą zwolnienia na porządku dziennym. Wszechobecna konfidencja, grubo bym sie zastanowił nad podjęciem pracy poprzez nieodpowiedniego pośrednika w tej firmie.
Buba 2016-03-29 12:15:22
IT-atmosfera pracy okropna, wyscigi szczurow. Jeden kolegow chodzi z mikrofonem i podburza ludzi po czym ich nagrywa jak ktos sie zle wypowaida. Takze uwazajcie. Generalnie nie ma tu zadan IT. Nie polecam tej firmy dla informatykow- strata czasu. Jest caly sztab ludzi ktorzy zajmuja sie zwolenieniami. Mowia ze praca jest stabilna - ale kazdy kazdego obaguje za plecami.
Robert 2016-08-18 20:37:40
Nie polecam tej firmy. Cały czas jestes okłamywany, cały czas Ci obiecują podwyżki których po 10 latach pracy osiagania swoich celi i tak nie dostajesz. Po co kłamać. W firmie są nielegalne posłuchy. Jest dużo ludzi co tylko obserwują kamery i słuchają nagrań. Tak sie wykazują ludzie którzy chcą awansować. Tu nie docenia się fachowców, raczej sie ich wyśmiewa ze mysla ze pozjadali rozumy. Pokazuje sie ze nie trzeba nic umiec i robic zeby cos dostac. Najgorsze jest to ze buduja auta ktore zagrzaja bezpieczenstwu czlowieka, jak mieli awarie to puszczali auta bez sprawdzen hamulcy, bo bali sie przyznac ze jest problem. Ludie ktorzy tu sa kierownikami przypominaja UB-eków z lat 80-tych.
Jaro 2016-10-02 21:00:53
A zatrudniąją tylko przez agencję i jakie są zarobki?
Pracownik z Antoninka 2016-10-07 20:59:29
Jak chcesz to się zatrudnij bo ludzi coraz więcej brakuje . Sami się zwalniają nawet urlopów nie chcą dawać bo nie ma kto pracować. A praca przez Work Serwis i umowa co trzy miesiące przez trzy lata. Zarobki 2800 zł. a na rękę około 2000 zł. Oczywiście praca w soboty rano i popołudniu i niedziela nocka na 18:00 czyli weekendu zero jak w Bridgestone. Są już inne firmy co oferują te same zarobki weekendy wolne i umowa odrazu na stałe.
Michu 2016-11-14 21:38:39
Co zabieraja pracownikowi zatrudnionemu przez worka na l4 bo słyszałem ze nawet premie kwartalne czy to prawda?
Mariusz - gruby 2016-11-25 12:39:01
Tak to prawda jak przekroczysz 9 dni chorobowego to dostajesz gołą wypłatę , czyli około 2.000 zł na rękę . Oczywiście jeszcze idziesz w weekend czyli sobota rano i od nowego roku sobota popołudniu , te dni są pracujące obowiązkowo.
Zostaw swoją opinię o volkswagen poznan - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie volkswagen poznan