Opinie o Piomar Sp. z o.o. sp.k. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Piomar Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Piomar Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piomar Sp. z o.o. sp.k. w Sosnowiec

majka Nowy wpis

Witam , jestem osobą oszukaną przez firmę Piomar Sp. z o o Sosnowiec . Szykuję pozew zbiorowy szukam poszkodowanych ,(w grupie siła) Proszę o kontakt 661866603

seweryn Nowy wpis

Nie polecam. Bez umowy i niestety bez kasy. Mam nadzieje ze ktos sie za nich wkoncu wezmie. Banda oszustow i krentaczy. A ten caly kierowca Jurek podobno podwala sie do pracownikow. Chodza plotki po tej pseldo firmie ze jest Bisexualista. Nie moj staw nie moje ryby ale koles ma zone.

Administrator Nowy wpis

PPHB PIOMAR ma teraz aktualne oferty pracy w Sosnowiec. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Marecki Nowy wpis

Administrator daj sobie spokój z tą firmą lepiej wyjdziesz na kasie w Biedronce

rafal

Potwierdzam wszystko w 100%. Szkoda że przed zatrudnieniem w tej firmie nie poczytałem tutaj opini. Po przepracowaniu równego miesiąca lacznie 220 godzin dostałem 1600zl. Nie jestem żadnym fachowcem ale nawet jak na pomocnika to trochę mało. Na rozmowie przed zatrudnieniem miałem obiecane 14 zł. Zwykle cwaniaki I radzę ich omijać .

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Piomar Sp. z o.o. sp.k.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Jacek

POtwierdzam to co napisał rudy10w . Jurek to stary psychol kiedyś za to że na ścianie zostało kilka bąbelków rzucił się na mnie z pięściami. Tylko to że mam dobry refleks i szybkie biegi uratowało mnie przed pobiciem

rudy10w

Odradzam wszystko co związane z tą firmą . Zaczynając od kierowcy ( Pana Jurka )bardzo ordynarny I nieprzyjemny koleś kończąc na brygadziscie Waldku który wprowadza nieciekawa atmosferę na budowie. Calw szefostwo to banda naciagaczy.

anonimowy pracownik

To zwykli kretacze i naciagacze. Ostrzegam przed tą firmą. Przepracowalem tam dwa miesiące a dostalem tylko załczke 500 zl. Kiedy upomnialem sie o swoje pieniądze to uslyszałem przez telefon żebym siedział cicho bo wiedzą gdzie mieszkam i mogą mi zafundować wycieczkę mercedesem do lasu. To zwykle napakowane bandziory w skozanych kurtkach. Ciekawe ze prowadzac taką małą firme mają apartamenty w górach i najnowsze mercedesy.

ktostaki

szkoda czasu na ta firme to co wyzej napisało dwóch panów to swieta racja i to telikatnie opisali ich to co tam sie wyrabia....wogule tam niedzwonce (usunięte przez administratora) sobie niezawracajcie chyba ze chcecie byc zmieszani z gównem

jkc

Przestrzegam wszystkich przed tymi Panami, zwyczajni oszuści i naciągacze, proszę uważać.

Drunksman

Pozdrawiam wszystkich i odradzam prace lub jakikolwiek kontakt z tą "firmą", to sa po prostu (usunięte przez administratora) podczas przyjęcia mnie powiedzieli minimum 10zl/g a do wypłaty dali 5pln i to z wielką łaską, wiec NIE POLECAM NIKOMU!!! ps.ubrania robocze, umowa, ubezpieczenie, o takich rzeczach to oni chyba nawet nie słyszeli

Zostaw merytoryczną opinię o Piomar Sp. z o.o. sp.k. - Sosnowiec

Piomar Sp. z o.o. sp.k.
1.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Budziszyńska 48
    31-619 Sosnowiec