Opinie o Kombet Działdowo Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kombet Działdowo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kombet Działdowo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kombet Działdowo Sp. z o.o. w Komorniki

Administrator Nowy wpis

Poszukuję zatrudnienia na Kierowca. Kombet Działdowo Sp. z o.o. oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

ktos2 Nowy wpis

Pfff przedmowca chyba z nibylandii wrócił. Atmosfera? Polecam? Pomijając pare osób w tym prezesa i majstra formowni to cyrk na wielkich kolkach od stara. Az żal ze za chwile certyfikaty będą cofnięte i niegdyś potężny zakład na skale województwa przez garstkę idiotów i tez w dużym stopniu pojechane wladze miasta które tak łatwo taki zakład odposcily zostanie zamknięty. Bo szczerze to ten zakład któremu przez x lat Działdowo sie rozwijalo powinien być ikona miasta. Ale niestety we władzach dalej jest chlew aby trzoda sie zmienia. Az WSTYD. Jeden anglik jak to zobaczył to stwierdził ze przez wladze to w Polsce przez długie lata bieda nie odpuści. Ale co wyborcy z całego narodu polskiego robią śmiech na sali na caly swiat. My sie sami rozpadniemy nie potrzebujemy wojen i konfliktów bo sami budujemy ogromna bombkę a jak palnie to będzie płacz i lament. Zal.....

ktoś

Polecam. Mimo , iż zarobki nie są rewelacyjne (z reguły minimalna krajowa) to na każde święta, rocznice i inne okazje pracownicy dostają łady socjal. Kilka nadgodzin i wypłata robi się znacznie pokaźniejsza. Polecam ze względu na atmosferę - atmosfera pracy jest bardzo przyjemna - praca nie stresuje

Zostaw merytoryczną opinię o Kombet Działdowo Sp. z o.o. - Komorniki

• SPECJALISTA DO SPRAW TECHNICZNO-HANDLOWYCH, Komorniki - Luty 2024
  • Przedstawiciel handlowy, Komorniki - Grudzień 2023
  • Konserwator suwnic z uprawnieniami UDT - Elektryk, Komorniki - Listopad 2023
  • Zbrojarz - Betoniarz - Cieśla szalunkowy, Komorniki - Listopad 2023
  • KONSERWATOR SUWNIC, WCIĄGNIKÓW I WCIĄGAREK OGÓLNEGO PRZEZNACZENIA, ELEKTRYK, Komorniki - Listopad 2023
  • OPERATOR SUWNICY, BETONIARZ, Komorniki - Lipiec 2023

Czy pracujesz w firmie Kombet Działdowo Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Kombet Działdowo Sp. z o.o.
  • 15
    13-200 Komorniki

Kombet Działdowo Sp. z o.o.