Opinie o Tau Internet Łukasz Chajkaluk w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tau Internet Łukasz Chajkaluk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Tau Internet Łukasz Chajkaluk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tau Internet Łukasz Chajkaluk w Biała Podlaska

ARo

Jeśli ktoś chce mieć dobry internet to nie dajcie oszukać się firmie TAU Swiatłowodowe linie może są ale sygnał słabszy od radiowego. Uwaga - w umowie mają prędkość nie 5 ale do 5, a to duża różnica

@ARo

Ps. najniższa prędkość światłowodowa od 2023 to 100/10MB/s więc może 5 (Mbs??) o których Pan ARo pisze dotyczy umowy z inną firmą???

JWDJ

uważałam Firmę za dobrą ale zaczynam zmieniać zdanie, czekam na światłowód od 2021r i nie ma. Dodzwonić się graniczy z cudem. Może ktoś odpisze co z podłączeniem na ul.Wiązowej w Białej Podlaskiej? czy w ogóle to Państwa interesuje czy mam szukać innego dostawcę?

Jak zerknąłem po informacje o umowie w takie ogłoszenie co tam co prawda wstawili już jakiś czas temu w 2022 w maju, to podawali, że umowę dają na czas nieokreślony. Jak nadal tak jest, to czy od razu tak dają? Czy może jednak po jakimś czasie dopiero? Brzmi troszkę zbyt dobrze przyznam, jak tak się kieruje doświadczeniami z innych firm, gdzie na samą umowę o pracę 3 lata raz czekałem.

Inez Nowy wpis

Widziałam, że w zeszłym roku firma prowadziła nabór na instalatora sieci bezprzewodowych, czy ktoś mi powie czy teraz można również składać papiery? Teraz dużo więcej niż 3 tyś można dostać na start? To praca na jedną zmianę, a godziny są znane?

Agnieszka Nowy wpis
@Inez

Poszukujemy instalatora, wynagrodzenie zależne od samodzielności wykonania instalacji światłowodowej. Proszę o wysłanie cv na mail:tau@tau.pl

Daga

Cześć, nadal są takie opóźnienia dwutygodniowe w wypłatach, czy sprawy się zmieniły i to się unormowało? Może któryś z pracowników zaktualizować informacje na temat pracy tutaj? Chłopak myśli nad przyjęciem się na stanowisko instalatora/montera. To duża firma, dużo osób zatrudnia, czy macie małą ekipę? :) Umowa o prace jest na start?

Agnieszka Nowy wpis
@Daga

Proszę o wysłanie cv na maila tau@tau.pl. Opóźnień w wypłatach nie ma, jeżeli chodzi o ekipę wciąż jest powiększana. Wszelkich informacji udzielę osobiście.

JWDJ

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Tau Internet Łukasz Chajkaluk? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
ARo

@ARo

Drogi Panie ARo jeżeli korzysta Pan z naszego internetu światłowodowego prawidłowo tj.:po światłowodzie - kabel wpięty do komputera, a nie po Wifi - rozdzielenie sygnału radiowo jestem pewna, że prędkość z umowy jest dostarczona prawidłowo i nie ma możliwości słabego sygnału. Jest to stałe łącze, które nie ma prawa być słabsze od sygnału radiowego. Jeżeli występują u Pana jakieś problemy z nieprawidłowością w działaniu internetu (o ile jest Pan naszym klientem???) proszę o zgłoszenie tego do BOK tau internet : tau@tau.pl, tel.: 501 755 133, postaramy się znaleźć przyczynę.

Mirosław

Siemka. Ten dostawca usług internetowych nie szuka może czasem przedstawiciela handlowego? Przypuszczam, że pewnie ktoś takie stanowisku już tam objął ale pytam o to, bo nie ukrywam, że jestem skory do współpracy z różnymi firmami w tym właśnie z firmami oferującymi internet. Ktoś od środa wie coś o warunkach pracy? W sieci informacji nie znalazłem a i w wątku nikt nie pisze nic o pracy tam. Ile na start podstawy i czy auto służbowe do dyspozycji?

Zofia

Przeglądałam oferty pracy w firmie i widziałam, że niedawno poszukiwano tam montera sieci światłowodowych. Ktoś mógłby napisać, jakie jest realne wynagrodzenie na tym stanowisku? W ogłoszeniu podano informację, że od 3 tysięcy brutto, ale pewnie w praktyce wygląda to nieco inaczej. Może poza podstawą są też jakieś dodatki?

Luiza

Tydzień czasu czekam na naprawę internetu. Nikt nie wie o co chodzi nie ma konkretnych odpowiedzi. W aktualnych czasach większość pracuje zdalnie a przez takie odlewnie tematu niestety sprawia to spora trudność.

G
@Luiza

Witam, jestem klientem już wiele lat (nie ma innych dostawców). Niestety o ile kontakt w biurze (bardzo życzliwa obsługa) o tyle zaopiekowanie się klientem już gorzej. Montując sieć Panowie powiedzieli - router najlepiej w przedpokoju postawić - będzie śmigało na wifi. I tutaj jest PROBLEM. Umowa i opieka TAU obejmuje tylko połączenie internetowe "po kablu". Za wifi - nie odpowiadają. Routery montowane przez firmę słabo rozprowadzają wifi. Na weekendzie nie ma sieci, tzn jest zasięg ale nie ma na nim Internetu :) Czujecie to? Byłem Ich klientem gdy mieli Internet Radiowy i było super. Teraz mam światłowód i nie mam sieci...Zakupiłem swój router - pomogło ale mam żal. Dlaczego nie wymienią mi routera - jako długoletniemu klientowi i nie zadbają o dostarczenie usługi i dlaczego na technika czekam 3 dni (przy pracy zdalnej)? Czujecie niesmak? Monopolista zawsze ma rację i nie liczy się z klientem.

G
@Luiza

Witam, polityka firmy się poprawiła. Mam nowy router. Czuję się zaopiekowana. Internet śmiga na wifi. Z przyjemnością mogę powiedzieć: polecam TAU

Roman Klimkowski

Podpisałem umowę na podłączenie internetu i telewizji 19 października 2021 i do dzisiaj a jest 20 lutego 2022 jeszcze nie mam podłączonego. jestem chyba najcierpliwszym klientem bo większość moich znajomych w tej sytuacji wpadła by do Waszej siedziby i zrobiła porządną awanturę. Mam nadzieję, że się wkrótce doczekam bo nie chciałbym wszczynać żadnych awantur a cierpliwość mi się już kończy. NIE POLECAM.

Gorszego dostawny internetu nie znajdziecie, internet zacina się dosłownie co chwilę

@Anonim

Drogi Panie "Anonimie" proszę o zgłoszenie nieprawidłowości działania internetu do biura, jeżeli problem leży po stronie firmy zostanie niezwłocznie rozwiązany. O jakiej usłudze rozmawiamy?

@Anonim

Czy internet jest używany na wifi? Jeśli tak proszę o sprawdzenie poprawności działania poprzez połączenia kablem z routerem. Jeżeli dalej będzie występował problem proszę o zgłoszenie nieprawidłowości do BOK, postaramy się niezwłocznie odnaleźć źródło problemu.

Ferdynand

Żeby być pracownikiem firmy, dodam dobrej firmy trzeba się starać i być również dobrym w pracy.

Jerzyk
@Ferdynand

Chyba pomylił Pan strony firma Tau nie ma nic wspólnego z dobra firma

@Jerzyk

Ja również polecam zarówno usługi jak też pracę w firmie Tau.

Ups
@Ferdynand

Widać że Pisze to sam szef ze swoja żona, bardzo profesjonalnie Haha

@Ups

Pani/e "ups" żona czy szef nie pisze opinii proszę źle o nas nie mówić/pisać.

zbych

@Jerzyk czemu wg Ciebie nie są dobrą firmą?

wieszkto

Praca w tej firmie? Ma swoje plusy i minusy. Wypłacalność, okej. Tyle co umówione to wypłaci. Ale terminowość - nigdy. Sam się umawia np. na piętnastego, to dwa tygodnie później wypłaca. Umowa? Też nie masz szans na to. Wykorzystuje polityczną sytuację w kraju - ludzie żyją na skraju nędzy i zapieprzają bo muszą coś robić.

Dergon de
@wieszkto

dokładnie tak, było, bedzie i jest o wiele gorzej.nie mówiąc juz o jakości usług bo chyba każdy wie jakie sa Porażka najgorsza w jakiej robiłem

#oszust#oszust

Zdecydowanie NIE polecam korzystania z jakichkowiek usług jakie oferuje ta firma oraz odradzam wysyłanie tam Cv.. ostrzegam jako były pracownik. Chciałoby się dużo napisać ale niestety nie można. Jeśli macie możliwość to wybierzcie innego operatora dobra rada.

Emilia
@#oszust#oszust

Może jednak napiszesz, czemu konkretnie nie polecasz Tau Internet? Opinia bez uzasadnienia jest średnio wiarygodna.

@Emilia

Niestety nie dam pretekstu do ciągania mnie po sądach :) a po drugie byłoby tego zbyt dużo i moja opinia nie zamieściłaby się w komentarzu. Pozdrawiam

@#oszust#oszust

Wydaje mi sie, że jednak ocena przez pryzmat złości i osobistych pobudek nie powinna się znajdować na tej stronie, a jeżeli ktoś Panią ma ciągać po sądach to raczej Pani ma sobie coś do zarzucenia. Jesteśmy profesjonalnym operatorem.

@Agnieszka

Ocena jest wyłącznie po to by ostrzec innych przed złym wyborem jaka jest właśnie ta firma. Nie ma wydźwięku złośliwości, a ja nie mam nic do zarzucenia. Ta firma nie ma nic wspólnego z profesjonalnym operatorem. Pozdrawiam

Kamil B.

Żałuje ze przed podpisaniem umowy tu nie wszedłem!! Ja rownież nie polecę tej firmy, usługi są tragicznej jakości a na usunięcie awarii czeka się kilka dni. O rekompensacie nie ma mowy i jesCze musiałem zapłacić a nie bylo w tym mojej winy. Niebawem kończy mi sie umowa i uciekam od nich jak najdalej, odradzam wszystkim.

@Kamil B.

Proszę o opisanie sytuacji i uzasadnienie swojego wpisu? Awarie są usuwane od razu, a opłaty naliczone TYLKO i WYLACZNIE w przypadkach, gdy przyczyna leży po stronie klienta. Jeżeli zaistnieją problemy w nadaniu sygnału należy to zgłosić do biura i napewno bezzwłocznie zostanie to sprawdzone.

Pechowy użytkownik

Telewizja zarówno jak i internet niestety codziennie często bez powodu się zacinają ,występuje brak sygnału i koniec ani internetu ,ani telewizji po 5 minutach sygnał wraca ,ale wyobraźcie sobie jak denerwujące jest oglądanie czegokolwiek z 5 minutowymi lukami. Jak chcecie tego uniknąć to unikajcie. Moje sugestie dla Tau Internet Łukasz Chajkaluk: Internet / TV brak ciągłości usługi. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Brak ciągłości usługi - to należy poprawić.

Milosz

Robiłem w tej firmie trochę łopata, przy zakładaniu kabli internetowych w Grabanowie. Zbyt dużych kokosów nie było, ale umówione wynagrodzenie było zawsze i w terminie wypłacone. Praca "ekologicznej" koparki nigdzie nie jest nadzwyczajnie płatna. Mnie w Firmie TAU INTERNET pracowało się dobrze, ale może dlatego, że nie przepadam za "mocnymi" napojami i nie uważam, że musz (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Tau Internet Łukasz Chajkaluk - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w Tau Internet Łukasz Chajkaluk?

Zobacz opinie na temat firmy Tau Internet Łukasz Chajkaluk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tau Internet Łukasz Chajkaluk?

Tau Internet Łukasz Chajkaluk
2.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Jatkowa 7
    21-500 Biała Podlaska