Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ALFA GUARD SECURITY

Pracowałeś w firmie ALFA GUARD SECURITY i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Miron - 2014-01-07 09:50:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Wszystko w porządku. Umowa o pracę poprzedzona badaniami lekarskimi, pensja na konto na czas.
zdjecie uzytkownika
cbuas - 2014-10-16 10:40:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Omijać tą firmę uważać na umowę firma przyjmuje ludzi aby zapchać dziurę kilka osób na urlopie.Po miesiącu albo po trzech tygodniach zostajesz zwolniony bo znaleziono powód zwolnienia na siłę.Ogólnie nie polecam firmy pozdrawiam Pana S człowieka bez szacunku dla ludzi, gbura i barana.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALFA GUARD SECURITY

Twoj email:
Wiadomość: