Zielony Ogród Sp. z o.o.

Słupno

Opinie o Zielony Ogród Sp. z o.o.

Eustachy 2015-03-18 19:13
Nie polecam pracy w tej firmie, praca na czarno, o umowę nie ma co liczyć, praca sezonowa (okres letni) bo w okresie zimowym to co mogą robić? Atmosfera jest nie przyjemna którą sprawiają stali pracownicy. Firma ogólnie jest rodzinna i ciężko dostać się z zewnątrz.
###### 2016-02-10 21:46
Nie polecam tej firmy w bialy dzien potrafia na zywca okradac czlowieka
Ormowiec 2016-02-11 16:56
Jak wyżej, trudno doprosić się o umowę, kiepskie traktowanie pracowników, słabe zarobki a wymagania wygórowane...w sezonie letnim trudno o wolną sobotę. Na rozmowie wstępnej dużo obiecują a po przepracowaniu miesiąca czy dwóch okazuje się całkowicie inna bajka oczywiście na niekorzyść pracownika...Nie polecam!
psajdak 2016-06-17 22:05
Po 1 każdy pracownik po okresie próbnym z tego co się orientuję ma umowę
po 2 praca nie jest sezonowa, widocznie ktoś słabo zna tą firmę, pracujemy 12 miesięcy w roku. Atmosfera jest luźna, chyba, że ktoś nie ma pojęcia o rozluźnieniu i żartach :)
po 3 jak może to być firma rodzinna, skoro pracuje w niej 4 członków rodziny na ponad 30 osób ?
po 4 skoro komuś przeszkadza, że pracują w niej bracia czyli sumiennie dbają o porządek i rzetelną pracę tzn, że chciałby nieuczciwie pracować.
a skoro uważa ktoś, że pracownic(którzy są z rodziny) pracują inaczej i mają lepszą pracę to niech zatrudni się u swojej rodziny aby się przekonać.
Ogólnie bardzo fajna firma. pensja na czas, prezesostwo wyrozumiałe. Także polecam w 100 %
Zbigniew 2017-02-23 10:05
Omijać szerokim łukiem tego typu firemki, pensja co z tego że na czas ale głodowa, zero jakiegokolwiek socjalu (bo za co prezesy jeździli by na wakacje kilka razy w roku, przecież nie za swoje...), w sezonie wycisną człowieka jak cytrynę praca po kilkanaście godzin dziennie plus soboty za które mają wąty jak nie chcesz przychodzić, za to w zimę wysyłają na przymusowe wolne, brygadziści z marnymi kwalifikacjami, nie polecam tam pracy oprócz garba niczego tam nie zyskasz. Na jedyny pozytyw zasługuje sklep z ogródkiem wystawowym (spory wybór i pomocna obsługa) choć ceny zróżnicowane.
Zostaw swoją opinię o Zielony Ogród Sp. z o.o. - Słupno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zielony Ogród Sp. z o.o.